Sayfa 845/888 İlkİlk ... 345745795835843844845846847855 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 6,753 - 6,760 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Yapan kim bilmem ama işlemler fiktif gibi. Alan satan aynı el olabilir. Araya giren yoksa çarşı karışmadan oyalama yapıyor. Soru şu. Bunu neden yapıyor. Israrla neden baskılıyor. Bu işin sonunda bizi ne bekliyor.

2.  Alıntı Originally Posted by bezginbekir Yazıyı Oku
    Yapan kim bilmem ama işlemler fiktif gibi. Alan satan aynı el olabilir. Araya giren yoksa çarşı karışmadan oyalama yapıyor. Soru şu. Bunu neden yapıyor. Israrla neden baskılıyor. Bu işin sonunda bizi ne bekliyor.
    iyide aga fiktif ise son 1 ayda hatiri sayili mali kimden aldik...salak tahtaci mali kaptirdikca asagiya vurdu..ilk 100 lot aldiysam daha asagiya vurdumu 200 lot aldim..asagiya vurdumu 300 lot aldim daha asagiya cekti 400 lot aldim...sürec bu şekilde işliyor...bu döngüde elimde hatiri sayilir lot oldu..kendileri bilir

3. Araya giren küçük alımlar pek etkilemiyor demekki. Arada küçük satışlar da olabilir. Sonuçta tahtayı yapan elinde bir bu baskılama için float eden bir miktar var. O sabit kalıyorsa sorun olmaz onun için. Oyunu bozacak olan biri girip 100 bin lot almaya kalkınca olacak olan. Bu adam bunu niye baskılıyor. Bu saaten sonra asıl soru bu. Finalde ne yapmak istiyorlar, bu baskılanmış fiyatla. Şuraya bak adam vatan müdafası yapar gibi. Yemin etmiş. Bu talimat güçlü bir el tarafından verilmiş olmalı. Patron, buraya talip müteahitin adamı spek vs. Benim aklıma gelen bunlar.

4. listelerin askıya çıkması sonrasında yapılacak itirazlar olabilir demiştim. bilgi veren paydaşlara teşekkür ederim.
    anladığım şu: itiraz olsa bile askıda kalacak bir ay sonrasında yapılan itirazın gelecek bir ay içerisinde red edilmesi yönünde.
    beklemeye devam.

5. Evet... Sonra aktif aldım.
     Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    12bin lot alış kademesine giren senmiydin?
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Yarısı oldu bende. Diğer parti için gelirse aşağı alırım ama vatan savunmasında
     Alıntı Originally Posted by bezginbekir Yazıyı Oku
    Araya giren küçük alımlar pek etkilemiyor demekki. Arada küçük satışlar da olabilir. Sonuçta tahtayı yapan elinde bir bu baskılama için float eden bir miktar var. O sabit kalıyorsa sorun olmaz onun için. Oyunu bozacak olan biri girip 100 bin lot almaya kalkınca olacak olan. Bu adam bunu niye baskılıyor. Bu saaten sonra asıl soru bu. Finalde ne yapmak istiyorlar, bu baskılanmış fiyatla. Şuraya bak adam vatan müdafası yapar gibi. Yemin etmiş. Bu talimat güçlü bir el tarafından verilmiş olmalı. Patron, buraya talip müteahitin adamı spek vs. Benim aklıma gelen bunlar.
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Gedikte 150 bin daha var gecen sene Ağustos Aralık arasinda aldığı mallardan kalan. Baskıyı kuracak lot çok. Bize 18. Madde nin encümenden gecme kararı lazım ki piyasa gelsin herkese bu kroşe çaksın. Yoksa o almis bu vermiş bir anlamı yok.

8. Bu mallar mandraci abi sana geliyor.
     Alıntı Originally Posted by illuminator Yazıyı Oku
    Tahtanın haleti ruhiyesi değişti. Uçar sabırsız adamdı. Gedikte malı alan üslup olarak Uçar a benzemiyor. Ama gostere göstere 170bin lot aldi 3 ağustos taban olduğu günden bugüne. En az Uçar kadar sağlam spek maddi anlamda. Ayni zamanda ecilc da da 5 milyon lot civari toplamış gözüküyor ayni tarihten itibaren. Bizim tahta icin satamayacak kadar cok miktar. Yukari sürüp Coşku vermeden okutmasi zor sahsi düşüncem. Uçar bir sürü kurum kullanıyordu. Bu bodoslama tek kurum aldi. Belki yapi kredi de kendi ekürüsü olabilir. Yapi kredi de ecilc da pozisyonlanmıs. Ytd...

Sayfa 845/888 İlkİlk ... 345745795835843844845846847855 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •