Sayfa 831/888 İlkİlk ... 331731781821829830831832833841881 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 6,641 - 6,648 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. telegramda yazan kişi burada da yazdı Burak Tepe adıyla, telegramda BT olarak yazıyor, manipülasyon değilse bildiklerini daha açık yazsa keşke

2. Her zaman telegrama gelmiyor

3.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Aynen Ayan bey. Erdoganin en onem verdigi sey imar suanda. Istanbul ki Turkiye nin en onemli lokasyonu. Bahsedilen toplanti gecen ayin 19. unda yapilan toplanti ve olumsuz oldugu gercek. Bilmeden bazi arkadaslar atip tutmus ama bence Turgg yede negatif yansimasi olur. Eczaci icin olumlu gerceklesseydi onun tavan serisi bizide yukari cekerdi. Bizim icin zaten imar orani belli. 18. maddenin gecmesini bekleyecegiz.
    19 Mayıs 2023 de İstanbul Modern’i ziyaret etmiş. İki seçim arası, ama ne konuşuldu Eczacıbaşı’larla bilmemiz çok zor…. https://www.iletisim.gov.tr/turkce/h...e-taniyacaktir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Gazman babanız yok ortalarda?. İhtiyaç hasıl olduğumda gelir ama merak etmeyin!..

5. Tüm gerçek yatırımcı paydaşlarıma selamlar hürmetler...
    Adımız geçmiş iki kelam edelim bari dedim.

Öncelikle hisse net mobil telefon uygulaması nasıl nerden temin edilir link paylaşan olursa sevinirim telefon değişikliği sonrası yeni telefona kuramadigim için takip sorunu yaşıyorum.

Gelelim turgg ve kartal arazisine son durumuna

Belediye kaynaklarına göre 18 uygulamasında sona gelmek üzere yakın bir zaman diliminde aski süreci başlayacak ve nihayete ermeye çok yaklaştık.

Değerli patronlarımız ve çok kıymetli beceriksiz speklerimiz sayesinde memlekette fiyatı artmayan tek varlık turgg tüik gelse bu kadar baskilayamazdi fiyatı.

Elinde mal olanlar artık 4 basamaklı rakamları bekliyor.

Bu saatten sonra pilavdan dönemin kaşığı kırılsın....

50 dolardan önce elimi bile oynatmam zaten 30 dolar da bile takas tutanlar tahtaya bakmaya bile gelmemişlerdi unutmayın.

Bunlar hayal değil muhtemel olması gereken şeyler arazi fiyatları inanılmaz uçuşta belki ben bile az söylemiş olabilirim.

Tapuları alalım bir değerlendirme daha yapılacak ondan sonra gelsin fonlar kapıya siraya girsinler artık londra fonlarımı suudi yada katar fonlarımı olur bilemem ama kuyruğa giren çok olur.

Aynı şeyler eczacıların arazisi içinde geçerli hatta bazı dedikodulara göre dernek üyeleri ortak hareket ederek büyük bir alan da büyük bur proje hazırlığında olabilirlermiş.

Tabiki bunlar ispata muhtaç benim teyit ettiremedigim bilgiler asparagasta olabilir.

Ama gerçek olan istanbulda böyle bir arazisinin başka bir yerde kalmadığı.

6. Tahtada hemen cevap geldi şaşırdığımı da söyleyemem.

Kelli felli spekler uçanlar sen çocuklar hektorlar bursalılar ankaralılar kayserililer pismaniyeciler ulan ışığı gören burada ama hepsi iktidarsızlık problemi içerisinde patron zaten benim gibi çişini tutamayacak yaşa gelmiş arkadaş bize genç transferler traderler lazım eli koli sağlam parası bol piyasada heyecanlı ilana çıkacak yakında.
    Bi beceriksizlerle bisi olacağı yok beni sormayın zaten gözüm görmez kulağım işitmez altına kaçıran bir ehtiyardan kime ne fayda olur.

7. En son gelen kap size bir çağrısın yaptı mi arkadaşlar mesela mutlu sarsılmadan hemen önce faliyetlere son verilmesi gibi bir haber atmışlardı 40% çakılmıştı peşine 10 gün sonra şirketi sattık haberi gelmişti.

Bu son kap ne kadar benzer degilmi

Hep beraber takipçisi olacağız

Kaç gün sonra aski haberi gelecek bakalım.

Gazmanbaba dediydi dersiniz ahada buraya not düştüm alıntılarsınız.

8. yuvaya donuş basladi

Sayfa 831/888 İlkİlk ... 331731781821829830831832833841881 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •