Special Days Image
Sayfa 226/888 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326726 ... SonSon
Arama sonucu : 7097 madde; 1,801 - 1,808 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Bizim sıkıntımız tahtadaki elemanlar değil onlar işlerini yapıyorlar. Beğenelim beğenmeyelim asıl işini yapmayan bürokrasi bir bölge 15 sene boyunca imara açılmaz mi hiç mi is yapan dürüst siyasetçi gelmez memlekete arkadaş nasıl bir rant nasıl bir hırs. Şehrin göbeğinde imar yok. Allahın dağına taşına imar açan buraya nazlanmakta neden se

2. Yatirim.finans almaya baslamis devami gelcek mi bakalim yrd

3. Bu kapsamda, yaşanan olumlu gelişmeler neticesinde daha önce alınmış olan
    büyükşehir, il, ilçe, belde belediyeleri ve mahalli idare birlikleri meclisleri ile il genel
    meclislerinin aşağıda belirtilen hususlara riayet edilmesi kaydı ile Haziran ayı toplantıları ile
    sonraki toplantılarına izin verilebilecektir.

Hayırlı olsun arkadaşlar genelge yayınlanmış.

Top ilçe belediyede artık.

4.  Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Bu kapsamda, yaşanan olumlu gelişmeler neticesinde daha önce alınmış olan
    büyükşehir, il, ilçe, belde belediyeleri ve mahalli idare birlikleri meclisleri ile il genel
    meclislerinin aşağıda belirtilen hususlara riayet edilmesi kaydı ile Haziran ayı toplantıları ile
    sonraki toplantılarına izin verilebilecektir.

Hayırlı olsun arkadaşlar genelge yayınlanmış.

Top ilçe belediyede artık.
    Hayırlı olsun, toplantı bu ay hala yapılabilir

5. Mesele meclis değil ! hala anlamadınız mı? İlahlar imarın çıkmasını istiyor mu? Bilmiyoruz. Arkada ne pazarlıklar dönüyor, belli değil. Bu imar Bülent Eczacıbaşı ne zaman isterse o zaman çıkacak. O kadar İBB yi suçladık, al işte şimdi top Kartal belediyede hala oyalama. Sözde Kartal herşeye hazırdı, İBB yi bekliyordu. Şimdi yerim dar diyor. Hala Çavuşoğlu'na sıra gelmedi diyor. Nasıl kıvıracaklarını şaşırmışlar. Görünmez bir el bu işi bekletiyor, bu artık belli.

6. Sayın bezginbekir;

Süreç sizi fazlasıyla bezdirmiş.Su kadarını söyleyebilirim her ne kadar geciken adalet adalet olmasa da kimsenin sizin hakkınızı yemesi mümkün olmayacak.

Mutlaka bu süreç olumlu sonuçlanacak
    Tahminim tahtadaki oyuncu trader ları son vagonda inmeye zorlayacak.Cünkü yillardir bekleyen umutlari tukenen sizlersiniz meyvesini yemesi gerekende sizlersiniz trader lar degil.

Asla bu devletden umudunuzu kesmeyin.Heryerde haramyediler vardir ama devletimiz buyuktur.Er yada gec adalet tecelli edecektir.

Doğacaktır sana vadettiğin günler hakkın
    Belki yarın belki yarından da yakın.

7.  Alıntı Originally Posted by bezginbekir Yazıyı Oku
    Mesele meclis değil ! hala anlamadınız mı? İlahlar imarın çıkmasını istiyor mu? Bilmiyoruz. Arkada ne pazarlıklar dönüyor, belli değil. Bu imar Bülent Eczacıbaşı ne zaman isterse o zaman çıkacak. O kadar İBB yi suçladık, al işte şimdi top Kartal belediyede hala oyalama. Sözde Kartal herşeye hazırdı, İBB yi bekliyordu. Şimdi yerim dar diyor. Hala Çavuşoğlu'na sıra gelmedi diyor. Nasıl kıvıracaklarını şaşırmışlar. Görünmez bir el bu işi bekletiyor, bu artık belli.
    Süper bir yorum.Tebrik ederim.
    Seninle hemfikirim .
    İki yıldır aynı şeyi düşünüyorum.Birkac kez dile getirdim.Gecmis sayfalarda yok oldu gitti.Bas köşede kalacak bir yorum.
    Ahtapotlar var.Kilcal damarlari işgal etmiş negatif akım var.3_5_ 10 fark etmez.
    İnşallah bu oyunu birileri bozar.Dua alır.
    Turgg 43.30
    3 Haziran 2020

Vatandaşın birisi kasabasına dönerken bataklığa düşmüş. Akşamın alacakaranlığında kurtarılması için "İmdat imdat, kurtaran yok mu" bağırıyormuş.

Çırpınırken, adamın birisiyle uzaktan göz göze geliyor.

-Arkadaş, ne oldu hayırdır?

- Yahu bataklığa düştüm. Yok mu oralarda dal, ip gibi bir şeyler falan uzatıversen bana da kurtarsan buradan.

Adam da uzaktan seslenerek diyor ki;

-Kusura bakma arkadaş, ne ip uzatırım, ne de dal.

Adam bataklığın içine yarıya kadar gömülmüş bir vaziyette "Neden uzatmıyorsun" diye sormuş.

-Arkadaş sen şimdi tam da hazine arazisinin içindesin. Hazineden mal almak suçtur.

Bataklığın içerisindeki adam ise:

-Mal almak suçsa ben ne olacağım burada. Ölürüm ben burada o zaman.

-Sen hiç merak etme. Ben şimdi kasabaya gider kaymakama senin bataklığa düştüğünü söyleyerim. O da ilçedeki mal müdürünü çağıracak. İkisi aralarında istişare edecekler ve seni oradan çıkarmak suç mu değil mi karar bir karar verecekler. Eğer çıkarmak suç değilse itfaiye gönderirler buraya. Sen hiç merak etme.

Bataklıktaki adamda hayretler içinde kalarak,

-Senin bu dediğin olana kadar ben burada ölürüm.

-Yahu arkadaş ben sana ölmezsin demedim ki. Ölürsün ama en azından mevzuata uygun ölürsün

8. Kartal'da seçim kazanılıp yeni başkan geleli 14 ay geçti. İmar komisyonu o zaman kuruldu. Bu komisyonun en temel görevi ilçenin 1/1000 lik plan. Ne diyorlardı, biz hazırız işlerimizi tamamladık İBB'den 5000 likleri bekliyoruz. Hatta 5000 likleri beklemeden1000'likleri komisyona sevk ediyorlardı. Sözde İBB'den 5000'likler gelene kadar bayrak yarışı gibi acele ediyorlardı, ön alıyorlardı. Kaç ay oldu 5000'lik İBB den geleli. Üstelik Kartal'da aynı parti seçimi aldı. Nasıl bir alçaklık dönüyorsa, işler bir türlü ilerlemiyor.

Sayfa 226/888 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326726 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •