Sayfa 843/888 İlkİlk ... 343743793833841842843844845853 ... SonSon
Arama sonucu : 7097 madde; 6,737 - 6,744 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1.  Alıntı Originally Posted by bardakçı Yazıyı Oku
    listeler askıya çıksa bile illa itiraz eden olacaktır. bu unutulmamalı. maalt' ta hala itiraz eden tipler var. amaçları ne para kopartmakmı bilmiyorum. bu çok garip bir süreç. burada da askı listeye bir şekilde birilerinin itiraz edeceğini ve bu işin en erken şahşi yorumum, tekrar ediyorum şahsi düşüncem olarak seçimden önce çözülemeyeceğini düşünüyorum. hisse yükselse bile askıya itiraz sebebiyle arada düşüşler olacaktır.
    1/1000 imar plani ve 1/5000 lik imar plani kesinleşmiş olan uygulamaya istegin kadar itiraz et sonuc RET dir...maaltin ki de ret olacaktir...ayni sekilde turgg de itiraz sureleri gecti...18. ci maddelere itiraz oluyormu onu araştırak gerekir

2. 18.Madde tüm alan içindeki parselleri düzenler. Alan içinde yol, okul, hastane vs. olacağından arsaların yerleri de değişebilir. 1 aylık askı süreci zaten bunun için. Bitmiş planlara itiraz olacağını düşünmüyorum. İtiraz olsa bile (kişisel) genelde ret olabiliyor. Bildiğim kadarıyla önümüzdeki hafta 4 Eylül günü toplantı olacak belediyede. İnşallah o gün askı gündem olur..YTD.

Vallaha senin üzerine kitap yazılır be TURGG Sana gösterdiğim inancı, sabrı adı mühim değil rastgele bir kağıda göstersem 13 yılda şu konjonktürde, ihya olmuştum. Beşyüzküsür senet içinden seni bulmak da benim kısmetsizliğimmiş.

4. Kopuş gelecek mi bakalım iyice cıvıdı...

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Son zamanlarda aşağıya verip devre kestiriyor, hayırlısı bakalım. Bürüt takasa mı sokmaya çalışıyorlar anlamadım

6. buralar dutluk diye almışız, halen dutluk, sanırım ileride de dutluk olacak. vay arkadaş, memleketin en kötü gayrimenkulüne ortak olmak da bize nasipmiş. mayınlı tarla alsaydık daha iyiydi.

İt dalaşına döndü tahta. Çözülemeyen lotlar yüzünden sinir harbi yaşanıyor gibime geliyor. Bu işin sonu nereye varacak merak ediyorum.

8. Takozlari koyduk bakalım verecek mi

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 843/888 İlkİlk ... 343743793833841842843844845853 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •