Sayfa 844/888 İlkİlk ... 344744794834842843844845846854 ... SonSon
Arama sonucu : 7097 madde; 6,745 - 6,752 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1.  Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Takozlari koyduk bakalım verecek mi

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sn. mandracı bunların amacı vermek değil de yıkmak mı sanki?
    alta alış yazılınca vermeyi kesiyorlar. 300 üzerinden gel al diyorlar istiyorsan.

Amaç mal yıkmak olsa niye tahtayı tutsun? Kes baskıyı yürüsün gitsin, teknikte de zaten kırılma oluşacak, yukarılardan gelene yıkarsın daha karla. Bu işte başka bir pu*tluk var. Birileri ısrarla bu seviyeye hisseyi sabitliyor. Talimatlı bir dalavere bence bu.

3. O kadar çok aldım ki sağlam işlem hacmi ve epey yukarısı olmalı ki geri vereyim. Beklesin dursun. Bunları da versin aşağısını da bekleriz sıkıntı yok. Bir dönüme kadar yolu var
     Alıntı Originally Posted by ohannesburg Yazıyı Oku
    sn. mandracı bunların amacı vermek değil de yıkmak mı sanki?
    alta alış yazılınca vermeyi kesiyorlar. 300 üzerinden gel al diyorlar istiyorsan.

4. hakkımızda hayırlısı olsun ben de hiç ilişmiyorum malı kaptırırız diye, ama madde 18'in gecikmesine oynadıklarını da düşünmekten alamıyorum aklımı. inşallah tez çözülür şu konu artık. ne kadar beceriksiz belediyelerimiz var ne kadar ranta dayalı bir sistemimiz var ki paylaşamadılar gittiler.

5. Dediğim gibi kısmet bu işler. Biraz arazi fiyatlarina baktım o bölgede M2 leri 65 bin ve üzeri. Yaklaşık 150/200 milyon dolar eder herhalde. İnşaat yapılırsa daha değişik olur. Akmaz kokmaz beklesin.
     Alıntı Originally Posted by ohannesburg Yazıyı Oku
    hakkımızda hayırlısı olsun ben de hiç ilişmiyorum malı kaptırırız diye, ama madde 18'in gecikmesine oynadıklarını da düşünmekten alamıyorum aklımı. inşallah tez çözülür şu konu artık. ne kadar beceriksiz belediyelerimiz var ne kadar ranta dayalı bir sistemimiz var ki paylaşamadılar gittiler.

6.  Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Takozlari koyduk bakalım verecek mi

12bin lot alış kademesine giren senmiydin?

7. bi dökemedik şu özdemir ucari...sayin özdemir ucar gardaş; koy elindeki tüm lotlari bak aliniyormu ainmiyormu gör...

8.  Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    bi dökemedik şu özdemir ucari...sayin özdemir ucar gardaş; koy elindeki tüm lotlari bak aliniyormu ainmiyormu gör...
    duydu sesimizi 8500 lot koydu ))

Sayfa 844/888 İlkİlk ... 344744794834842843844845846854 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •