Sayfa 866/888 İlkİlk ... 366766816856864865866867868876 ... SonSon
Arama sonucu : 7097 madde; 6,921 - 6,928 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. şifah= dudak demektir.
    şifahen=dudaktan dudağa gibi bir anlamı var. yani sözlü, yazılı olmadan anlamına gelir.
    madem sözlü söylediler ne diye kap atıyon yaprağım). ha hiç ilgilenmiyorum valla belediyeden biri söyledi. yersen.

2. şirket, gelişmeleri "şifahen" öğrendiyse kap'ın sonuna YTD yazsaydı bari, sonuçta bunlar yazılı değil sözlü verilen bilgilermiş.

3. Hayırlı olsun

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. S-9 bölgesi tamam, S-10 devam ediyor. Peki şirketin hangi bölgedeki arazisi daha fazla ve değerli?
    Sevmeyene karınca yük, sevene filler karınca.
    Dağı bile taşır insan, aşık olup inanınca.

5. Bekledigimize deger insallah.

6. Sayın zıp zıp milletin canı burnunda burada... Eczyt tavan olması buradakilerin umurunda degil
     Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    ECZYT,hareketine başladı,tavan bekliyorum,tabiki asla yatırım tavsiyesi olmadan.
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by norTmol Yazıyı Oku
    S-9 bölgesi tamam, S-10 devam ediyor. Peki şirketin hangi bölgedeki arazisi daha fazla ve değerli?
    s10'da çok az bir dönüm var bildiğim kadarıyla, ana parça 9'da. ama yine de teyit etmek lazım bakmak lazım.
    bu arada mevcut hareketin arazi haberiyle birebir koordine olduğunu da düşünmüyorum. ya birileri eeeh yeter dedi ya da başka tahtalarda para yapanlar bu fiyat olmaz artık dedi gibi geliyor.

8. hissenin telegram grubuna cumartesiden itibaren yoğun bir katılım oldu, belli ki bir grup girdi kağıda, normalde sevimsiz bir durum ama bu kağıt da başka türlü gitmiyor yıllardır, iyi olur inşallah..

Sayfa 866/888 İlkİlk ... 366766816856864865866867868876 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •