Sayfa 873/888 İlkİlk ... 373773823863871872873874875883 ... SonSon
Arama sonucu : 7097 madde; 6,977 - 6,984 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1.  Alıntı Originally Posted by bardakçı Yazıyı Oku
    kınacılar sus pus. ha bende lot kaybettim ama maliyeti düşürdüm. bu saatten sonra alayınızın... şaka be.
    bu saatten sonra beklicez.
    maksadini asan bir ifade olmus. Sn tarlaci burdaki en eski yatirimcilardandir. eminim sizden daha cok lotu vardir. hep beraber bu hissenin yukselmesinden sevinc duyariz. tabiki isteyen alir satar, kimse karisamaz. insallah surecin sonuna geldigimiz bu zamanlarda hakettigi fiyata gelir.

2.  Alıntı Originally Posted by efelerinefesi Yazıyı Oku
    maksadini asan bir ifade olmus. Sn tarlaci burdaki en eski yatirimcilardandir. eminim sizden daha cok lotu vardir. hep beraber bu hissenin yukselmesinden sevinc duyariz. tabiki isteyen alir satar, kimse karisamaz. insallah surecin sonuna geldigimiz bu zamanlarda hakettigi fiyata gelir.
    hocam yanlış anlaşılma olmuş. benim kimseye bir terbiyesizliğim olmaz. ikinci olarak niyetim ben çok iyiyim falan demek değil.
    benim almamla yükselmez satmamla düşmez bu kağıt. iyi olsam bu kağıtta birbuçuk yıl beklemem zaten.diğer bir çok kağıt altıya yediye katladı. ayrıca buradaki yüzde 90 kişinin benden fazla lotu vardır. prensip olarak hiçbir kağıda yüklü girmem.(yıllar evvel yüklü girdiğim kağıt yüksek bedelli açıklamıştı, saçıma ilk ak o akşam düştü). hepinizi seviyorum. iyi akşamlar.

3.  Alıntı Originally Posted by Ayan09 Yazıyı Oku
    Aynen bilinen hareketler devam.. hep haber öncesi brütte sokarlardı.. bu sefer brütte toplamaya çalışıyorlar .. sanırım iş ciddiye bindi.. hayırlısı bakalım… daha çok uzun bir yolumuz var hedefe.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Takas görebilen ve yorumlayan varsa bi bakabilir mi? Brütte çalkalaya çalkalaya topluyor gibi..

4.  Alıntı Originally Posted by Ayan09 Yazıyı Oku
    Takas görebilen ve yorumlayan varsa bi bakabilir mi? Brütte çalkalaya çalkalaya topluyor gibi..

sn. ayan09, ekim başından beri dersek vakıf tek başına 120-150b lot arası mal çekti. ortalaması 550lerde. bu kurum tek değildir sanmıyorum. yanında deniz ak vs olabilir. karşı tarafta ise satışta gediği gördük ağırlıklı. bu mallar gerçekten mi satıldı yoksa değiş tokuş mu yapıldı ona aklım ermez malesef.

görünen, yeni bir oyuncumuz var. mandıracı arkadaşımız ağustos eylülde 60-70b lot mal çekmişti, aslında ona sormak lazım o daha sıkı bir araştırma içerisindedir bizim lotlarımız çalı dibinde saklanmaya müsait olduğundan tahtayı izliyoruz sadece.

5. Gazmanbaba bir ses versen iyi olacak zira merak ettirdin kendini. Anliyorum ekiple beraber cok yogunsunuz; al-sat'lar, tahtayi yonetmeler vs. zaman aliyor ama buradayim de yeter ...

6.  Alıntı Originally Posted by ohannesburg Yazıyı Oku
    sn. ayan09, ekim başından beri dersek vakıf tek başına 120-150b lot arası mal çekti. ortalaması 550lerde. bu kurum tek değildir sanmıyorum. yanında deniz ak vs olabilir. karşı tarafta ise satışta gediği gördük ağırlıklı. bu mallar gerçekten mi satıldı yoksa değiş tokuş mu yapıldı ona aklım ermez malesef.

görünen, yeni bir oyuncumuz var. mandıracı arkadaşımız ağustos eylülde 60-70b lot mal çekmişti, aslında ona sormak lazım o daha sıkı bir araştırma içerisindedir bizim lotlarımız çalı dibinde saklanmaya müsait olduğundan tahtayı izliyoruz sadece.
    Çok teşekkürler,
    Kim almış kim satmış şu ana kadar çok önemli değildi brnim için ama merak ettiğim. İmar sürecini bilen duyan bir grup mu alıyor onu anlamaya çalışmak.. imarı gelirse bu fiyatların ne kadar ucuz olduğunu konuşacak çoğu yatırımcı.. şu anda sadece spekler at koşturuyor olabilir yıllardır olduğu gibi.

7. 04-09-2023, 15:51#6791ACA42 ACA42 şu an forumda
    Kıdemli Üye

Duhul
    Feb 2017
    Gönderi
    549
    Küçük bir miktar aldık, bakalım ugurlu gelecek miyim. K.Y.T.D.

Baya baya ugurlu gelmişim.

8. Hayırlı olsun ... Ben bitirdim bugün zor oldu. 150/200 milyon dolar arası olur diyordum sağolsun buralara getirdi. Eritmek zor oldu ama yine kazandırdı sağolsun.
    Sizlere bol kazanclar ortaklar

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 873/888 İlkİlk ... 373773823863871872873874875883 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •