Sayfa 780/888 İlkİlk ... 280680730770778779780781782790830880 ... SonSon
Arama sonucu : 7097 madde; 6,233 - 6,240 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1.  Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Yazacak haber falan da kalmadı aramızda geyik yapacağız yada hiç yazmayacağız.

Sermaye artırımı falan yapsakta biraz haraket gelse.
    Yada bir teklif falan gelse.
    Yoksa seçimlere kadar yukarı aşağı çalkalamaya devam eder gediklisi olan gedik.
    Haydaaa, oldu mu şimdi bu gazmanbaba…Bu iş seçimlere kadar böyle gider diyorsun yani? Sen söylüyorsan doğrudur, çelınc etmiyorum söylediğini bu sefer. Bugüne kadar me dediysen çıktı. Seçime kadar kim öle kim kala…

2. Sn tarlacı bu sefer fiyatta yükselecek merak etmeyin ama çalkantı devam eder düz gitmez adamların tarzı böyle.
    Umarım mahcup eder de tavan serisi başlatır.

3. Yakın da gedigin mal.gececek yan hesabı kalmayacak o zaman nerden işlem yapacak bakalım.
    Daha çok bekler eski malları ancak yeni alinan mallar satışa gelir bizim .maliyet belli.

Zarar diz boyu kâr görmeden satış olmaz.
    Döviz bazlı bize para teklif etmeden zor dostum zor.

4. Gedik ağam kesenin ağzını biraz açsan diyorum çok sıktın zaten beleş alıyorsun iyicene ölü moduna soktun.

5. Sn gedik yatırımda ki paydaş valla tahtayı topaç gibi ceviriyorsun .

Sahi hala %5 sınırına ulaşmadın mi hiç inandırıcı gelmedi ama olsun.

Istersen bir hesaplara bakiver sonradan sıkıntı çıkmasın bir kap atacan altı üstü ben şuyum şu kadar oldum falan filan.

Birlikte hareket ettiklerim....

6. Düşsede biraz daha alsak nede olsa sasada çok kazandık

7. HALAYI UNUTMUŞUM

8. Bu gün Meksa, Gedik, info iyi çalıştılar. Bankoff elindekini sıfırlamadan yürümüyor bu meret, bu gün yine 1,300 adet satmış. Geri kalanlar fasa fiso. Gedik takaslarda 200 bin bandını aştı galiba !. Şu Aralık gelse de, biraz kar filan yağsa iyi olurdu. Yoksa barajlarda su kalmayacak!..

Sayfa 780/888 İlkİlk ... 280680730770778779780781782790830880 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •