Sayfa 794/888 İlkİlk ... 294694744784792793794795796804844 ... SonSon
Arama sonucu : 7097 madde; 6,345 - 6,352 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Gazmanbaba hazir misiniz diye soruyorsa bir bildigi vardir, bugun hareket olur herhalde. Biz beklemedeyiz, mallarin yarisini binden, diger yarisini ikibinden satarim. Benden alan da kazanir. ytd.

2. Komşu tarlada demir filizleri yeşeriyor bizde ot bile yeşermiyor, sanırım toprağı farklı

3. Üç beş lotun bile peşindeler. Malınıza sahip çıkın..

4.  Alıntı Originally Posted by KARTL Yazıyı Oku
    Komşu tarlada demir filizleri yeşeriyor bizde ot bile yeşermiyor, sanırım toprağı farklı
    Taze mi demirler? Eskiden kalma mı? Şua nın arazisi mi? Işın kanun dinlemez… şerbetlidir, okunmuştur.. önceden işe girişmiş olabilir…
    Bkz sinpaşın projeleri önce inşaata başlar sonra ruhsatı gelir arkadan…

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Demir filizlerini yeşeriyoru mecazi anlamda söyledim, kastım ecilc ve eczyt hisselerindeki hareketliliği vurgulamaktı, inşallah gerçek manada da görürüz en kısa sürede...

6.  Alıntı Originally Posted by KARTL Yazıyı Oku
    Demir filizlerini yeşeriyoru mecazi anlamda söyledim, kastım ecilc ve eczyt hisselerindeki hareketliliği vurgulamaktı, inşallah gerçek manada da görürüz en kısa sürede...
    İlaç işinden dolayı da hareket olabilir bu hisselerde tarlaları büyük olsa da şirket de çok büyük olduğu için arsanın değeri daha az etkiliyor. Turgg sadece arsa şirketi…

7. Mezar yerlerine zam gelmiş İstanbul’da bizim tarlaya kaç mezar yapılır?

8. Şurada ömrümüzü harcadık ya...arsasının taaaa k..

Sayfa 794/888 İlkİlk ... 294694744784792793794795796804844 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •