Sayfa 834/888 İlkİlk ... 334734784824832833834835836844884 ... SonSon
Arama sonucu : 7097 madde; 6,665 - 6,672 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. yok mu belediyeden ya da mahalleliden bir haber alabilen?! ürkek adımlarla endekse uyuyor gibi bu aralar ama endeks iki sallansa bu beş yıkılacak tepemize, yükselişi hiç iştahlı değil, tobo hedefini görse bile oradan 200'e geri salar, tahtacımızın hiç acelesi yok gibi, bu sefer de yerel seçimi mi bekleyeceğiz?

2.  Alıntı Originally Posted by laedri10 Yazıyı Oku
    yok mu belediyeden ya da mahalleliden bir haber alabilen?! ürkek adımlarla endekse uyuyor gibi bu aralar ama endeks iki sallansa bu beş yıkılacak tepemize, yükselişi hiç iştahlı değil, tobo hedefini görse bile oradan 200'e geri salar, tahtacımızın hiç acelesi yok gibi, bu sefer de yerel seçimi mi bekleyeceğiz?
    Seçim değil de asıl sorun rantın paylaşımı gibi…. Ülke gerçekleri ne yazık ki… yarın anlaşsa büyükbaşlar ertesi gün temel atılır… ek imar haklarıyla…

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. Ölü taklidi yapmaya devam...

4. ne oldu buna gene)

durup durup tavan oluyor. cuma tavandı. bugün(salı) gene tavan. seni pazartesi durduran ne oldu yiğidim.

5. Tezcan,
    uğruyor musun buralara ?

6. haber falan düşecek desek eczyt de hareketli olurdu, bugün orası eksi kapattı. gerçi eczyt son 2 yılda %400 yaptı, biz bu son yükselişlerle %100 yapabildik son 2 yılda. tavana yakın alıp ertesi günkü açılışta malı veren a1 de var bugün takasta. küçük, mini düzeltmelere eyvallah ama bu düzeltme yaptı mı belimizi doğrultmamız bir iki ay sürüyor. hayırlısı diyelim. bir haber duyum falan yok galiba.

7. Bu tavanlara çok da güvenmemek lazım .. asıl olayımız 18 uygulaması.. Eczacıbaşı ayazağadaki eski baxter fabrikasını bölgeyi yapan müteahhite verdi.. basın açıklamasında Kartal arazisinden de söz etmiş.. 18 uygulaması çalışmalarını takip ediyoruz bekliyoruz diye… son adım kaldı imara, İstanbul’un ortasında denize adalara nazır atıl viranelik arazi….

Sent from my iPhone using Tapatalk

8. S.a eski dostlar... Fi zamanda 44 TL lerden vedalaşmıştım 2-3 yıl tuttuğum mutgg hisselerimi..

Geçen bunca süre zarfında USD bazlı yerinde saymış bizim oğlan. Yatırımcısını pek sevindirmemiş malesef.

Son dönemde lotu az şirket paylarına rağbet varken bu kağıt yeni zirve tazeleyecek umuduyda giriş yaptım bu hafta.

Tekrar dönmek nasip oldu eski göz ağrıma. Hayırlı bereketli kazançlar dilerim...
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

Sayfa 834/888 İlkİlk ... 334734784824832833834835836844884 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •