Sayfa 886/888 İlkİlk ... 386786836876884885886887888 SonSon
Arama sonucu : 7097 madde; 7,081 - 7,088 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Uçar abimiz direksiyona gecti galiba artık. 4 haneleri görelim bu sefer. Hadi tetamatı ucurdugunuz gibi bunu da uçurun artık. 5 haneleri de bekliyoruz yıl sonuna kadar...

2.  Alıntı Originally Posted by illuminator Yazıyı Oku
    Uçar abimiz direksiyona gecti galiba artık. 4 haneleri görelim bu sefer. Hadi tetamatı ucurdugunuz gibi bunu da uçurun artık. 5 haneleri de bekliyoruz yıl sonuna kadar...
    Uçar veya uçmaz, arsanın ederine gitmesi için spek’e ihtiyacı yok. İmara ihtiyacı var.. belediye çalışsa 2-3 aylık işi kaldı.. seçimden sonra modern Kartal projeleri diye duyarız muhtemelen bölgeyi..

Sent from my iPhone using Tapatalk

3.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    18. Madde onaylansin. Uc ila dort katina satma potansiyeli var. en az iki kati.
    Biraz detay verebilirmisiniz ??Neyin 18.maddesini bekliyor acaba???

4.  Alıntı Originally Posted by blueblood Yazıyı Oku
    Biraz detay verebilirmisiniz ??Neyin 18.maddesini bekliyor acaba???
    İmar uygulaması madde 18… bu hisse sayesinde imar uzmanı olduk biz yıllardır…. https://www.3ehukuk.com/?p=makale&id=76

5.  Alıntı Originally Posted by Ayan09 Yazıyı Oku
    İmar uygulaması madde 18… bu hisse sayesinde imar uzmanı olduk biz yıllardır…. https://www.3ehukuk.com/?p=makale&id=76

Cevap icin tesekkurler.Insallah bekledigimize deger

6. TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

Alıntı Originally Posted by blueblood Yazıyı Oku
    Cevap icin tesekkurler.Insallah bekledigimize deger
    Ben 8 senedir bekliyorum.. tarla alıp torununa bekleten insanlar var.. arsa imar işi böyle.. ne yazık ki bu kadar arsa talebi varken İstanbul’un ortasındaki bu geniş alanın imarı çok yavaş ilerledi.. henüz değerini görmedi alan.. 3-4 mahallelik adalar manzaralı lüks konut avm bölgesi.. yeni Deniz manzaralı Ataşehir olacak… ben en azından buna oynadım… tüm dünyadan alıcısı olan deprem riski olan bir şehirde yeni arsa ve modern konut ihtiyacı çok yüksek…

7. Gazmanbaba bir ses ver....

8.  Alıntı Originally Posted by tarlaci Yazıyı Oku
    Gazmanbaba bir ses ver....
    Baba enson hastayım yazmıştı ses yok inşallah iyidir

Sayfa 886/888 İlkİlk ... 386786836876884885886887888 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz