Sayfa 408/888 İlkİlk ... 308358398406407408409410418458508 ... SonSon
Arama sonucu : 7097 madde; 3,257 - 3,264 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Satışa mal koyamıyor spek efendi.. tarlaci iyi çiziyor. Helal olsun. Dinsizin hakkından imansız gelir..

2. nacizane 81'e kadar olanlari tirtikladim, izlemekteyim. Ne yapayim yillardir lakabimiz tarlaci, artik arsaci olsun diye bekliyorum...

3. O da olacak mal kiymetli olmasa spek yikardi tarlayı.. artik vakit daralıyor..imar artik bu ay olmazsa obur ay .. daha ne kadar oteleyebilirler.. hem beklemişiz yıllardır bir kaç ay daha beklesek ne olur...
     Alıntı Originally Posted by tarlaci Yazıyı Oku
    nacizane 81'e kadar olanlari tirtikladim, izlemekteyim. Ne yapayim yillardir lakabimiz tarlaci, artik arsaci olsun diye bekliyorum...

4. Size bir ip ucu aslında aşağı doğru hareketlerde spek sadece ortamı yaratıyor Sonrasın da paydaşlar panikle satışa geçiyor onlarda sardalya tarlasına girmiş balina yunus gibi geleni yemekle meşgul oluyorlar.

5. Grafiklerde güzel bir tobo oluşumu mevcut sol taraf baş tamam sağ omuz çiziliyor formasyon hedefi...

6. Kuşlu sitede asagi formasyon 70 hedefleri veriliyor millet ürkmüsken haydi tam.zamani ytd

7. Dünya küçük turgg ve bist denen bataklık daha da küçük. Laf lafı açmışken bu dünya acaip olmuş bayramda seyran da aramayan haylaz yeğenlerim paranın kokusuna arayıp duruyorlar.

Twitciler malı kaptırdı normaldir aşağı doğru hedef vermeleri.

Ben dumende oturan sn spek. Güveniyorum yolu biliyor allahın izniyle güvenli bir yolculuk yaparız.
    Zaten kalan yolcular dünya yansa umurunda olmayan tipler gemileri çoktan yakmislar hepsi takıntılı tipler ben dahil.

8.  Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Dünya küçük turgg ve bist denen bataklık daha da küçük. Laf lafı açmışken bu dünya acaip olmuş bayramda seyran da aramayan haylaz yeğenlerim paranın kokusuna arayıp duruyorlar.

Twitciler malı kaptırdı normaldir aşağı doğru hedef vermeleri.

Ben dumende oturan sn spek. Güveniyorum yolu biliyor allahın izniyle güvenli bir yolculuk yaparız.
    Zaten kalan yolcular dünya yansa umurunda olmayan tipler gemileri çoktan yakmislar hepsi takıntılı tipler ben dahil.
    Mutlu Aküden beri duranlar var. Ben arada gidip geri geliyorum ama sürekli bekleyenleri tebrik ederim. İnşallah istedikleri fiyattan satarlar

Sayfa 408/888 İlkİlk ... 308358398406407408409410418458508 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •