Sayfa 848/888 İlkİlk ... 348748798838846847848849850858 ... SonSon
Arama sonucu : 7097 madde; 6,777 - 6,784 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1.  Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    endeks 8 bin olmus bu hala 5000 endeksteki fiyati olan 360 gelemedi..bu saatten sonra satanin taaaa....
    kendi namıma söyledim lot satmayacam

2. Aslında çoğunlukla gedik in malları almışım ama diğer takastan mallarla tekrar tahta dolduruluyor. Bakalım kaç gün sürecek. Dolayısıyla gedik in farklı biri olmadığı da ortaya çıkmaktadır.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Sn mandıracı bunlar dua edeceğiniz kişiler bu fiyata mal vermek herkesin harci değil alan memnun satan memnun.

Millet tutturmuş 308 üzeri alırım diğer tarafta tapular verilince alırım bütün sosyal medyayi taradım muhabbet bu.

Uleynn hadi ben ehtiyar bir bunagim bunlar benden daha bunak is bitmiş fiyat dipte sana mal verecek kerizzz.

1 2 ay taşıyacağın malı şimdi alma sonra ben biliyordum...

Şaka bir tarafa bu işin artık dönüşü yok bakanlık devrede tapu kadastrodan çıkması için olağan üstü çaba var büyük kısmı tamamlanmış bunlar halka açık bilgi gidin kartal belediye şehir planlama md öğrenin eli kulağında.

Bu gedik efendi aslında çok iyi borsaci bilirim.

Zamani gelince terse dönüp çizmesini de bilir ki eskiden yapmisligi da var.

5 dk 100bin çizer 100bin de dağıtır sonrasında ama amacı o değil

Hareketli piyasada vakit gelene kadar diğer tahtalarında kullanıyor nakiti ama ona da söylüyorum git haber kaynaklarına bir daha sordur isler o kadar uzak değil son pişmanlık fayda etmez.

Eskisi gibi twit ekibi mal.almiyor gerçek yatırımcı mal.aliyor.

4. gedik o kadar uğraştı, topladı, bekledi şimdi bir şey kazanmadan niye satıyor? bizim bilmediğimiz bir şey bilmiyordur umarım.

5. Başka yerde 2 tur atan hemen yerine geri gelmeye çalışıyor.
    Beklenti büyük risk almaya gelmez fazla ayrılık sıkıntı.

6. Dün sattın bugün geri aliyon galiba gazmanbaba...

Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. sanırım psikoloji şu, bu madde 18 kısa vadede çözülmeyecek, e takas da kilit.
    bu rallide bistte b*k alsak %50 alırız bi şekilde, turgg'yi ya aynı fiyata ya da altına alırız nasıl olsa.
    valla bravo, en büyük bravo ne olursa olsun gitmeyen turgg'ye.
    tahtasına yan gözle dahi bakmayan patronumuza binlerce selam ederiz.

8. Gazmanbaba sendekinin dorte biride bende var 200 alti maliyetli. Beni taniyan bilir kolay kolay hedefe gelmeden cikmam tahtadan. Kendisi bilir. Tekrar bi 200 alti cevirirse yine yukleniriz.

Ytd

Sayfa 848/888 İlkİlk ... 348748798838846847848849850858 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •