Sayfa 851/888 İlkİlk ... 351751801841849850851852853861 ... SonSon
Arama sonucu : 7097 madde; 6,801 - 6,808 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Bursa arazisini satip 4 5 yildir tl de tutan sirketten ne bekliyorsunuz

2. bist 100 anasinin nikahina gelmis kimse kusura bakmasin ama endeksin kar satisinda millet fellak fellak kagit arayacak...insallah burayi fark ederlerde gorurum ben bunlari

3. Tahtaya yeni mal gelmiyor. Süreç sonlanmaya yakındır umarım. Kirintilarla idare ediyoruz. Üç beş alıyoruz basmaya da lot koymuyor henüz...
    Son bir daldırma yapsa senlenecek ortalık. Üç milyona tavan mi olur ana pazarda?

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. taa hazirandı galiba yazmıştım. tahtada hareket yok, toplama yok, isteyene mal verme var. demekki daha zamanı var demiştim. yanılmadık eylüle geldik hala action yok.

farklı bir pencereden yazmak istiyorum. siyaset yaptığım sanılmasın. askı liste izinler v.s belediye seçimlerinden önce tamamlanmalı. zira istanbul'un malum partiye geçme ihtimali var. muhalefet hata üstüne hata yapıyor. buradaki rantı kimse bırakmak istemez. bu nedenle yılbaşına kadar çok olumlu haberlerin geleceğini düşünüyorum. şahsi fikrimdir.

5. bardakçı bey, aynen katılıyorum size. hatta takip ettiğim 2 yıldır kağıtta mal toplama falan yok. ara sıra gruplar ya da orta ölçekli bir yatırımcı kağıdı yukarı sürmeye çalışıyor, o zaman tahtacı direksiyından çekilip yükselen fiyattan mal satıyor, alıcı kalmayınca hop aşağı. bölgede rant büyük, iktidarın ve ve belediyenin aynı partiden olmaması en büyük handikapımız, genel seçimlerde bu şans kaçtı, yerel seçimlerde bir şansımız var tekrar. patron talimatlı bir tahtacımız var gibi, koca bir enflasyon rallisini hiç ettiler, çok yükseldi diğer kağıtlara geçilmez dedikçe 3'e 5'e katladılar, resmen bağlı kaldık buna.

6. Vakti gelmiş çok alınmışlar gereği yapılacaktır anladım.
    Hadi bakalım gölge etmeyin başka bir şey istemez.
    Sadece ederine gelsin yeter.
    Önünden çekilin kendi gider.
    Bu sefer takoz atanın...
    Kazan kazan hadi bakalım.

7. Valla almak isteyene veriyor. İçim dısım bu oldu. Bir de şöyle sağlam bassa aşağıya güzel olacaktı. İşbtr tahtası gibi kademeye bak...Tahtaya bir de 31 yazması ayıp oluyor. Kınıyorum.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Vakti gelmiş çok alınmışlar gereği yapılacaktır anladım.
    Hadi bakalım gölge etmeyin başka bir şey istemez.
    Sadece ederine gelsin yeter.
    Önünden çekilin kendi gider.
    Bu sefer takoz atanın...
    Kazan kazan hadi bakalım.
    geregini keşke yapsalar...bi türlü anlamadilar alanlar buradan satsa ne kagit alacaklar...tüm kagitlar cikti bunlar buradan anca mal kaptirirlar

Sayfa 851/888 İlkİlk ... 351751801841849850851852853861 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •