Sayfa 573/888 İlkİlk ... 73473523563571572573574575583623673 ... SonSon
Arama sonucu : 7097 madde; 4,577 - 4,584 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Turgayı kıvama getirmişler. Balıklama daldım içeriye. Anlaşılan şenlik var

2. 5.400 değerlendirmeden mi gelmiş.. Bakabilirimi baktım anlamadım

ATU-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Kar 5.4 milyon niye bize zarar dediler

4. Bu kağıdın bilançosu falan önemli değil kasada nakiti mevduat faizine bağlı oradan gelen gelirle de vergileri ve personel masraflarını ödemekteler. Tarla değerlemesi de artı eksi yansımakta.

Özetle ibb imar komisyonu raporunu yazıp ibb meclisi onaylayıp aşkı süreci başladımı tarla arsa olacak askıdan inince.

Yeniden değerleme yaptıracaklar şu anda oralarda sahibinden sitesinde ki ilanlara bakacak olursak m2 fiyatı 8 10 bin tl arası genel olarak birde 18 bin tl olan ilan vardı ama bu ara ilan ortalıkta yok.

Çok basit olarak m2 eğer kartalda bizim tarlanın olduğu yerde 15 bin tl diyorsanız panik yapmaya gerek yok 150tl hisse fiyatına denk gelmekte yaklaşık olarak.

Eğer burası m2 fiyatı 20 bin tl ve üzeri eder diyorsanız onun hisse başı ederi de 200 tl denk gelmekte.

Matematik bu kadar basit.

Sirketin hiç bir borcu yok ve kredi falan da kullanmisligi yok kasada bursa arazisi satışından gelen kabaca 15 mlyn tl var.
    Birde kabaca 70 dönüm tarla var kesinti sonrası arsa olunca kabaca 40 dönüm arsa tapulu yerin olacak.

Bunların toplamı kaç para ederse satışta karşına o rakam çıkacak.

Gelir paylaşımlı bir olası proje geliştirme işine girecek olurlarsa da 100bin m2 kabaca inşaat alanı olacak onun üzerinden paylaşımlı bir ortaklık kuracaklardır.

Yukarda çok kabaca anlatmaya çalıştım olay bu kadar basit fazla karmasiklastirmayin.

Olay risk yönetmek ve psikoloji yarın taban tavan olması değil.

Gazmanbaba risk yöneteceğiz diye diye bozduk psikolojiyi. Şizofren olduk. Şu yazdığın beklentiler olmasa, ayakta duracak derman bırakmadılar.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Hayırlı olsun tavan

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by mirit131 Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun tavan

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sayın mirit131 tavanda kaç lot var acaba.

Sayfa 573/888 İlkİlk ... 73473523563571572573574575583623673 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •