Special Days Image
Sayfa 11/32 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon
Arama sonucu : 256 madde; 81 - 88 arası.

Konu: IHGZT - İhlas Gazetecilik

1. Hocam dediginiz gibi olması dileğiyle

POCOPHONE F1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

İhlas Haber Ajansı halka açılacak ve %25 paya sahip bu arzdan kasaya nakit girecekken neden spk bedelliyi onaylasın ki. Mal toplamak için bedelliyi kullanıyor olabilirler mi ? Çünkü bedelli haberi geldıkten sonra hergün baskı kuruldu hissede.

Spk bedelliyi iptal ederse ve arkasında iha arz tarihi belli olursa neler olur acaba.

Sermaye artırımında fonun kulanım yeri ;

**Direkt veya yeni kurulacak yada kurulu şirketlere iştirak yoluyla yenı faaliyet alanlarına yatırım.

**Menkul, gayrımenkul yatırımları

elde edılecek fonun %72 yanı 450 mılyon tl buraya kullanılacak kı uzun vadede çok güzel haber akışları olacağa benziyor gazetecılıkten başka sektörler güzel olacak güzel
    Son düzenleme : İSMAİL; 21-01-2021 saat: 16:18.

Günümüzde en popüler kazançlı sektörler;

Enerji, madencilik, teknoloji, sağlık v.s.

Kısa vade düşündüğüm hissede uzun vadeye dönüyorum artık.

5. Halka arz onay başvurusu için, spk'nın cevap suresi ne zaman bitiyor?

RMX1941 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku

Yeni yilda takasa baktimizda tera tahtada islem yapmadigi halde takasta 1,8 milyon lot virman yapilmis.

Araci kurum dagilimina baktigimiz ise vakif 750 bin lot aldigi disinda 1 milyon lotta kendi takasindan tera ya virman yapmis,

Ben bu terayi beyaz filoda yakalamistim buyuk virmanlar yapmislardi gecen yilinda basinda ve 3,5 liradan beyaz biriktirmeye baslamistim sonrasi malum nerelere geldi.

Birde spk tarafindan onayli bir sosyal medya dolandiricisi bu hisseyi 8 liradan aldirdi maalesef yakinda bir canak tamamlama yapmasini bekliyorum sabredenin maliyetin ustune cikmasini bekliyorum bu baskinin bu virmanlarin bir aciklmasi olmali.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

tera bu hafta net 187.000 lot aldı, satış hiç yok. virman yok artık direkt tahtadan alıyor.
    ınvestaz net alış 191.000 lot aldı, satış sadece 3.755 lot

IHGZT matriks dip zirve analizi durumu

zirveye uzaklığı

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

8. Bu yakınlarda halka arz için , spk'nın hukuken cevap vermesi gerekmiyor mu ?

RMX1941 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 11/32 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •