Sayfa 17/32 İlkİlk ... 7151617181927 ... SonSon
Arama sonucu : 256 madde; 129 - 136 arası.

Konu: IHGZT - İhlas Gazetecilik

1. Teşekkür ederim Sn.nugurlu

SM-G780F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Ruchan kapanış tarihini uzun tutarak yukarı sürerek ruchanları eskiye cevirip eritme yoluna gidiyorlar gibi geldi bana. Ihlas ve ihyay dan farklı taktik izliyorlar sanki, yoksa 350 bedelsizi kullandırmak deveye hendek atlatmak gibidir pekergyo 400 bedelsizi onay almasına rağmen bir aydır bölemedi kabız olmuş gibi kıvranıp duruyor
     Alıntı Originally Posted by nugurlu Yazıyı Oku
    Rüçhan kapanış tarihi :11 Haziran...

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Ruchanı yükseltip eskiyi peşine takıyor sonra ruchanı eskiye cevirip ertesi gün sabah açılışta satıyorlar bu bir haftadır böyle ,zaten ruchan tahtası bu yüzden uzun süre işlem gördürüyorlar bakalım nereye kadar devam edecek.şimdilik tutmuş gözüküyor eskinin sayısı hergün artıyor.

4. Son günlerde oprasyonu yapan grup yakayı ele vermiş Masum Cevik ve orkestrası.Spk bunlara internetten emir yasağı vermiş.Adamlar ne güzel düzen kurmuşlar, ruchanları ucuzdan ilk gün milyon milyon topladılar eskiye cevirip satıyorlardı.Patronda bunları fark etti Spk ya gambazladı ve yakalandılar.yoksa İhlaslı hisselere kolay kolay ceza gelmezdi .Aslında bunu patron yapacaktı ama onlar ilk günden operasyona başlayınca patronun hisseleri elde kaldı ne de olsa yüzde 60 a yakını patronda. Bakalım ne olacak izleyelim görelim

5. Şimdi bu grup kuponlara para yatırma zamanı geldimi çil yavrusu gibi kaçışırlar

6. Merak ediyorum hergun taban olan bu kagida nasil yatirimci çekmeyi planlıyorsunuz? Millet panik yapsin satsin ruchan hakkindan vazgecsin sizde basbasa kalın.

SM-N915F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. benim anlamadığım A1hisseye basarken rüçhan 10-15 kuruş sattığı fiyatın üstünde şu anda bile hisse 1.20 iken rüçhan hisse fiyatı olarak 1.33 te. neden rüçhana satmıyor. Bu kadar mal sattı bu kadar malı varsa sattığı kadarda rüçhanı var. Anlamadım ...??

8. Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 17/32 İlkİlk ... 7151617181927 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •