Sayfa 19/32 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonSon
Arama sonucu : 255 madde; 145 - 152 arası.

Konu: IHGZT - İhlas Gazetecilik

1. bedelli bitti ondandır...
    DİKKAT !!!!! SADECE TAHMİNDİR YTD

2. İsmail bey,tmpol'dan sizi takib ediyorum...Ihgzt...ortalamam yüksek ...buralardan ortalama uygunmu birazdaha altlar mümkünmü.bir degerlendirme yapsanız.

3.  Alıntı Originally Posted by simsek2323 Yazıyı Oku
    bedelli bitti ondandır...
    Formet in de bedellisi bitti ama o altpazarda kalmış.

SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by ÇERKEŞLİ Yazıyı Oku
    İsmail bey,tmpol'dan sizi takib ediyorum...Ihgzt...ortalamam yüksek ...buralardan ortalama uygunmu birazdaha altlar mümkünmü.bir degerlendirme yapsanız.
    Az once bi takas paylastim bi hata yok ise bi oyunlar donuyor ama bakalim.

Hersey bi kenara bu sirket adam olacaksa bedelli izahnamesinde ilettikleri bedelli parasi ile yapacaklari yatirimlar olacaktir, bu sozleri tutacaklarina inaniyorsaniz bu fiyatlar uygun bence.

Olurda sozlerine yerine yetirmez bedelliden gelecek parayi hic ederlerse maksimum 1,80 2 tl araligina kadar bir tepki bekliyorum teknik olarak.

Su bedelli bir bitsin taslar yerine otursun satilmayan ruchanlar pazara ciksin bir daha bakariz.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    Az once bi takas paylastim bi hata yok ise bi oyunlar donuyor ama bakalim.

Hersey bi kenara bu sirket adam olacaksa bedelli izahnamesinde ilettikleri bedelli parasi ile yapacaklari yatirimlar olacaktir, bu sozleri tutacaklarina inaniyorsaniz bu fiyatlar uygun bence.

Olurda sozlerine yerine yetirmez bedelliden gelecek parayi hic ederlerse maksimum 1,80 2 tl araligina kadar bir tepki bekliyorum teknik olarak.

Su bedelli bir bitsin taslar yerine otursun satilmayan ruchanlar pazara ciksin bir daha bakariz.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Inş.İsmail bey,halk bankası satılmayan 170 milyon lot almış görünüyor gibi sizce🙂

7. kalan rüçhanları 24 ve 25 hazıranda satılacağı iletilmiş ,normal şartlarda ana hissenin takasına kaydedılmemesı gerekırdı,

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/943680

bu maılden de anladığım kalan rüçhanlarımn tamamını ıhyay satın aldığı, bugun ıhyay kap haberı ıle duyurması lazım.
    Son düzenleme : İSMAİL; 23-06-2021 saat: 10:40.

8.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    kalan rüçhanları 24 ve 25 hazıranda satılacağı iletilmiş ,normal şartlarda ana hissenin takasına kaydedılmesı gerekırdı,

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/943680

bu maılden de anladığım kalan rüçhanlarımn tamamını ıhyay satın aldığı, bugun ıhyay kap haberı ıle duyurması
    lazım.
    O zaman ihyay aldıysa 101 ortalaması var. Onun altı yok gibi diyebilirmiyiz.

Sayfa 19/32 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •