Sayfa 23/32 İlkİlk ... 132122232425 ... SonSon
Arama sonucu : 256 madde; 177 - 184 arası.

Konu: IHGZT - İhlas Gazetecilik

1.  Alıntı Originally Posted by ÇERKEŞLİ Yazıyı Oku
    İsmail bey,bu rüchanları alan iki şahıs borsa spikilatörü olumsuz bir durum yaratırmı acaba!
    Kım aldı kım sattığı onemlı tabı ama şuan grafik dönüş sinyali veriyor hacimde desteklıyor, ana pazarada girdik brut takasta yok gunluk al sat yapanlarda olacaktır, şirketın teknık olarak goruntusu çok ıyı.

bedelli parasını da yenı sektörlerde guzel işler için kullanırlarsa neden daha önceki zirvesini denemesin.

2.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    Bank of amerıka diğer ıhlas gruplarında var, 1 temmuzda alt pazardan çıkıyoruz gazete de işlem yaparlarsa güzel.

A1 capıtalın kalan ruçhanları alması kötu oldu, aldığını satacaktır tahtada. öncelikle 1.10 uzerı kapanış lazım yaparsa tekrar değerlendiririz.
    Bank of amerıka tahtada bugun alım yapmaya başladı ilk defa bu çok ıyı oldu arkadaşlar

3.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    Bank of amerıka tahtada bugun alım yapmaya başladı ilk defa bu çok ıyı oldu arkadaşlar
    İsmail bey, neden saldı bu bir olumsuzlukmu var.daha nere gelir altlardan ortalama yapsak

Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    Aldığını tutarmı bank of. Yıllardır ihevayı takip ediyorum. 2.nin üstünde ciddi alımlar yapan bank of, zararına boşaltarak 1 lere getirdi. Kim adına ne için yaptığına şeytanın da aklı ermez. Bu adamın tüm kağıtlarında çok dikkatli olmanız gerektiğini belirtmek isterim. Gazeteyi böldü 3.44 Tl. lot başına para aldı. 800 trly. sermayeye çıkardı. Devasa bir sermaye. Halka açıklığı da %60 a çıkardı. Tüm hisselerinde gazel gibi kağıt oluştu. Hisselere hareket getirecek hiç bir açıklama da yapmıyor. Şu mübarek günde aldığı paralar yedi ceddinden çıksın diyorum. Kağıtların reel değeri eksi kaçlarda bir hesap yapın da görün... Bir operasyon gelmesi umuduyla bekliyoruz... Hayırlısı bakalım.
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5.  Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    Aldığını tutarmı bank of. Yıllardır ihevayı takip ediyorum. 2.nin üstünde ciddi alımlar yapan bank of, zararına boşaltarak 1 lere getirdi. Kim adına ne için yaptığına şeytanın da aklı ermez. Bu adamın tüm kağıtlarında çok dikkatli olmanız gerektiğini belirtmek isterim. Gazeteyi böldü 3.44 Tl. lot başına para aldı. 800 trly. sermayeye çıkardı. Devasa bir sermaye. Halka açıklığı da %60 a çıkardı. Tüm hisselerinde gazel gibi kağıt oluştu. Hisselere hareket getirecek hiç bir açıklama da yapmıyor. Şu mübarek günde aldığı paralar yedi ceddinden çıksın diyorum. Kağıtların reel değeri eksi kaçlarda bir hesap yapın da görün... Bir operasyon gelmesi umuduyla bekliyoruz... Hayırlısı bakalım.
    An itibari ile bank of 1 haftada 800 bın lot aldı, bıraz daha toparlasın satışada gelecektır ama şimdilik alımları iyi gidiyor,

6.  Alıntı Originally Posted by ÇERKEŞLİ Yazıyı Oku
    İsmail bey, neden saldı bu bir olumsuzlukmu var.daha nere gelir altlardan ortalama yapsak
    kısa vadede bakmıyorum artık , aylardır endeksın tersıne hareket edıyor, benım kısada hedefım 2 tl üstü o yuzden beklemeye devam edicem, gerisi kısmet

7. Bunların bank of çakma kendilerine ait hesap bilginize bu hissede an itibariyle yabancı yok, hedef 4-5 ona göre vakti olan tutsun borcu olmayan kasada 600mly nakiti olan İHA halka arz, şirket alımı, hisse geri alımı vs kuvvetli beklentisi olan bir hisse takası tamamen ellerinde ve ucuz.YTD

Ortaklık Yapısı
    Ortaklar
    Artırım Öncesi
    Sermaye Tutarı
    (TL)
    %
    Artırım Sonrası
    Sermaye Tutarı
    (TL)
    %
    İhlas Yayın Holding A.Ş. 87.539.339 48,63 239.063.731 29,88
    İhlas Holding A.Ş. 12.456.112 6,92 55.360.500 6,92
    İhlas Pazarlama A.Ş - - 39.000.000 4,88
    İhlas Ev Aletleri İmalat
    Sanayi ve Ticaret A.Ş. 6.356.329 3,53 27.472.572 3,43
    İhlas Gayrimenkul Proje
    Geliştirme ve Ticaret A.Ş. - - 26.138.265 3,27
    Ahmet Mücahid Ören 4.498.220 2,50 19.992.090 2,50
    Diğer 2.250.000 1,25 - -
    Halka Açık 66.900.000 37,17 392.972.842 49,12
    TOPLAM 180.000.000 100,00 800.000.000 100,00

Bunun bedellisini güvenmiştim halka açık kısım az diye ama şimdilik fos çıktı!!!!!!

Sayfa 23/32 İlkİlk ... 132122232425 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •