Sayfa 30/32 İlkİlk ... 202829303132 SonSon
Arama sonucu : 256 madde; 233 - 240 arası.

Konu: IHGZT - İhlas Gazetecilik

1. İhlas mi ? Aman abi kimse bulaşmasın, para kazandırmaz dahada batırır.

2. 8 Ekim 2021

İhlas Gazetecilik, karton ambalaj kutu üretim tesisi kuracak. Şirketin Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda yaptığı açıklamada, 2 milyon Euro tutarında bir yatırımla kurulacak tesisin yanı sıra Küçükçekmece’de ambalaj ve baskı işleri ile iştigal edecek bir şube açılmasına karar verildiği belirtildi. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

2 MİLYON EURO’LUK YATIRIM

“Şirketimizin faaliyet konusunun genişletilmesi, imalat alt yapısının çeşitlendirilmesi, ek istihdam ve katma değer oluşturarak ekonomik gelişmeye katkıda bulunmak adına yatırım tutarı iki milyon Euro civarında olması öngörülen "Karton Ambalaj Kutu Üretim Tesisi" yatırımı yapmaya başlanılmasına ve İstanbul ili Küçükçekmece ilçesi Söğütlüçeşme Mahallesi Halkalı Caddesi N249 Küçükçekmece-İstanbul adresinde ambalaj ve baskı işleri ile iştigal edecek bir şube açılmasına karar verilmiştir.”

3. Fabrika hangi aşamada bilenler var mı?

Alıntı Originally Posted by Serçe Yazıyı Oku
    8 Ekim 2021

İhlas Gazetecilik, karton ambalaj kutu üretim tesisi kuracak. Şirketin Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda yaptığı açıklamada, 2 milyon Euro tutarında bir yatırımla kurulacak tesisin yanı sıra Küçükçekmece’de ambalaj ve baskı işleri ile iştigal edecek bir şube açılmasına karar verildiği belirtildi. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

2 MİLYON EURO’LUK YATIRIM

“Şirketimizin faaliyet konusunun genişletilmesi, imalat alt yapısının çeşitlendirilmesi, ek istihdam ve katma değer oluşturarak ekonomik gelişmeye katkıda bulunmak adına yatırım tutarı iki milyon Euro civarında olması öngörülen "Karton Ambalaj Kutu Üretim Tesisi" yatırımı yapmaya başlanılmasına ve İstanbul ili Küçükçekmece ilçesi Söğütlüçeşme Mahallesi Halkalı Caddesi N249 Küçükçekmece-İstanbul adresinde ambalaj ve baskı işleri ile iştigal edecek bir şube açılmasına karar verilmiştir.”

Mal toplansın açıklamalar gelir. Beklemedeyiz...

5. QNB Kedinin fareyle oynar gibi oynuyor. Bir alıp bir sert satış yapıyor. 28 Mart itibariyle elinde kalan miktar 9.825.000 adet x 0,649 kuruş görünüyor.

Kedinin fareyle oynar gibi :

1 - 28 Mart itibariyle alım satım miktarı

QNB 25.6 milyon adet alış - 15.8 milyon adet satış.
    Gedik 12.7 milyon adet alış - 12.7 milyon adet satış.
    A1 12.3 milyon adet alış - 13.2 milyon adet satış.
    Vakıf 10.7 milyon adet alış - 11.3 milyon adet satış.
    İş 9.9 milyon adet alış - 9.2 milyon adet satış.

Enflasyon ortamında büyük oyuncularda zarar ediyorlar diye düşünüyorum. D*****n kuyruğu bakalım nasıl kopacak.

Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    Mal toplansın açıklamalar gelir. Beklemedeyiz...

6. Güne yine QNB baskısı ile başlar olduk. Elinde 9.8 milyon adet kalmış olup yükselmesine izin vermiyor. İhlasın amiral gemisi, ihgzt ye birileri yol vermiyor. Yol verene Allah'ta yol verir. Ya nasip diyelim. Sabırla bekler olduk. Allah herkesin gönlüne göre versin. Amin.

Alıntı Originally Posted by Serçe Yazıyı Oku
    QNB Kedinin fareyle oynar gibi oynuyor. Bir alıp bir sert satış yapıyor. 28 Mart itibariyle elinde kalan miktar 9.825.000 adet x 0,649 kuruş görünüyor.

Kedinin fareyle oynar gibi :

1 - 28 Mart itibariyle alım satım miktarı

QNB 25.6 milyon adet alış - 15.8 milyon adet satış.
    Gedik 12.7 milyon adet alış - 12.7 milyon adet satış.
    A1 12.3 milyon adet alış - 13.2 milyon adet satış.
    Vakıf 10.7 milyon adet alış - 11.3 milyon adet satış.
    İş 9.9 milyon adet alış - 9.2 milyon adet satış.

Enflasyon ortamında büyük oyuncularda zarar ediyorlar diye düşünüyorum. D*****n kuyruğu bakalım nasıl kopacak.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    SİVAS
    Gönderi
    4,327
    ihlas grubu ne kadar çok kaçarlasanız o kdar çok huzurlu olursunuz ,yıllarca zararda bekletir...Ana pazar bile çok bunlara ...binlerce trilyonluk daire ve rezidans yaptılar ,fiyatlarında kuruş oynamadı...Aman bulaşmayın 4-5 yılım bunlarda heba oldu...

8.  Alıntı Originally Posted by nugurlu Yazıyı Oku
    ihlas grubu ne kadar çok kaçarlasanız o kdar çok huzurlu olursunuz ,yıllarca zararda bekletir...Ana pazar bile çok bunlara ...binlerce trilyonluk daire ve rezidans yaptılar ,fiyatlarında kuruş oynamadı...Aman bulaşmayın 4-5 yılım bunlarda heba oldu...
    Çok haklısınız Nugurlu kardeş hemde yerden göğe kadar söylediklerinizin hepsi doğru harfiyen iddialarınıza katılıyorum az bile demiş,söylemişsin..Bu mücahit Ören hem Devleti hemde vatandaşı yıllardır kekliyor dolandırıyor resmen kitabına uydurup soyuyor küçük yatırımcıları zalimliğine bakarsan Fetöcülere pabuçlarını ters giydirir ve çok çok tehlikeli bir din taciri sözde iş insanı kırmadığı ceviz kalmamış bunu sağır sultan bile biliyor..Mesela tüm şirketlerinde 30 yıldır ilk defa kar açıkladı ama fiyatlarda aynı yerde duruyor hatta düşüyor niye biliyormusunuz ihlas itibarsız şirketlerine kimse yanaşmıyor o yüzden kar açıklayıp gariban yatırımcıyı hisselere çekip olabildiğince mevcut düşük fiyatlardan hala gelene gidene veriyor satıyor hisse fiyatları dahada düşüyor böyle bir zalimi Cumhurbaşkanı koruyup kolluyor nasıl bir garip iş anlayamadım gitti ..Allah ıslah eylesin ve bildiği gibi yapsın..

Sayfa 30/32 İlkİlk ... 202829303132 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •