Sayfa 103/888 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 817 - 824 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Hus911 Yazıyı Oku
    durum analiz yaptim sadece ,
    haklisin

Chp yanlis yapiyor multeci sorununu dunyaya anlatarak Ak partiye destek olmaliydi
    bence de birlik zamani moral bozmak olmaz
    son zamanlarda atilan her adimda hakliyiz
    ab bm abd destek veriyor gibi ama onlara guven olmaz belli ki pasta buyuk
    medeniyyet denilen tek disi kalmis canavar saldiriyor
    akdeniz de hakimiyet cok onemli . korona virus belki de sansimiza olumlu sonuclarda dogurabilir.
    Hus kafana bileyim düştü yoksa bir yerleremi çarptın senden böyle sözler duymak, yinede ağzına sağlık

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

2. Küçük CO,hükümet ,spk ve ( Hakan atilla'lı ) bist bu gün için yanında istediğini yapabilirsin soygunlarına devam edebilir tüysüz yetimlerin haklarınıda yiyebilirsin yatırımcıların şeylerinide yiyebilirsin ama unutma senin ahir alemde muhakkak hesaba çekileceksinde o ayrı mesele ben bu dünyada çekileceğin hesaptan bahsediyorum keser dönecek sap dönecek gün gelecek devran dönecek hesap vereceksin o gün kollarına kelepçe takıldığında çok mutlu olacağım büyük bir haz alacağım hapsi boyladığın an o büyük günü sabırsızlıkla bekleyeceğim..Ben bu temenni ve dilekleri kendim için değil Türkiyede mağdur ettiğin ocaklarına incir ağacı diktiğin paralarını gasp ettiğin (Güzinler Şrketi gibi) mazlum insanlar için istiyorum zalımların en zalımı seni o zaman parlementoda kurtaramayacak.. Allah büyük ,gün ola harman ola göreceğiz bakalım elmi yaman beymi yaman..İçi boş İHAVE iştirak hissesi 4.00 tl tüm iştiraklere sahip koca İhlas holding =0.70 krş hadi bakalım herşeyi kitabına uyduru uyduru veriyorsun hadi gari koley gesin bakaam Koca Devlet el koymayıp kayyum atamadığına göre rahat rahat yeyip içip göbeciğini kaşıyabilirsin fırıldak sülün osman kılıklı..

3. Daha cesaretli olman lazim spek, daha once de dedik hic dinlemedin. Ytd

4.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Daha cesaretli olman lazim spek, daha once de dedik hic dinlemedin. Ytd
    bu ortamda ihlas çok çok iyi fiyatta gazete piyasa dolandırıcılığından ceza almış virüs savaş cabası
    çok ilginç bir şekilde virüs bize yaradı petrol fiyatları düşüyor ihracat artıyor sanki virüsü biz çıkardık
    ihlas aynı tas aynı hamam bu ortamda yatırım yapan ky yi kutlamak lazım
    yorum ile kafa yorulacak bir kağıt değil

5. Kabilem vakti zamaninda sana bir kelam etmistim, belki sayfalar once belkide arsivler... artik ustalik belgemizi aldik, simdilik kal saglicakla.

6.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Kabilem vakti zamaninda sana bir kelam etmistim, belki sayfalar once belkide arsivler... artik ustalik belgemizi aldik, simdilik kal saglicakla.
    Kardeşim hayırlı,uğurlu olsunda dün yediğimi bu gün unutuyorum şimdi merak içinde bıraktın beni hani haa yapmiyeceğidin bunu merak benim tansiyonumu yükseltiyorama senin adına sevindim..Sende sağlıcakla,mutlu kal..

7.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Daha cesaretli olman lazim spek, daha once de dedik hic dinlemedin. Ytd
    Sayın siren 72 kurusa ihlasmı olur
    Ben kendi adıma rahatım 2 tl yi ekranda görecegımi ümit ediyorum
    Tahtacı asagı basarak hala holdingleri bedava alma derdinde
    Yukarı sürmeden ne alırsam kardır hesabı güdüyor
    Diger hormonlu ihlaslardan en kelepiri ve en riski azı bu
    85 den yukluce aldım tum gucumle almıstım 72 lerden alacak param kalmadıgı icin alamadıg ma üzülüyorum
    Hele 69 rakamı kelepirdi umarım degerlendirenler olmustur.
    Yazılarımın tamamı hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi degildir.

8.  Alıntı Originally Posted by kibirli Yazıyı Oku
    Sayın siren 72 kurusa ihlasmı olur
    Ben kendi adıma rahatım 2 tl yi ekranda görecegımi ümit ediyorum
    Tahtacı asagı basarak hala holdingleri bedava alma derdinde
    Yukarı sürmeden ne alırsam kardır hesabı güdüyor
    Diger hormonlu ihlaslardan en kelepiri ve en riski azı bu
    85 den yukluce aldım tum gucumle almıstım 72 lerden alacak param kalmadıgı icin alamadıg ma üzülüyorum
    Hele 69 rakamı kelepirdi umarım degerlendirenler olmustur.
    Yazılarımın tamamı hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi degildir.
    Bugun 71 kapanis oldu , oluyor yani kibirli. Suan dunya endexleri fena durumda. Umarim tez elden toparlanir, ihlas gene iyi dayaniyor simdiye kadar 5x leri gorecegimizi tahmin ediyordum hayirlisi olsun, ...hala cok yakindan takibimde , hele forex brent de olanlara allah sabir versin. Artik portfoyleri koca bir 0 oldu.
    Dunyada cok saglam operasyon var gibi hissediyorum, umarim sag cikariz bu surecden.

Sayfa 103/888 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •