Sayfa 105/890 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205605 ... SonSon
Arama sonucu : 7114 madde; 833 - 840 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Atik Yazıyı Oku
    Şükürler olsun sağol kabile reisi ruh halimiz ihlâsa endeksli olduğumuz için grinin 50 tonu durumundayız.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İyi olmanıza sevindim..Sende sağolasın kardeşim..Aynı dertten muzdarip olduğum için Allah ruh halimizi ferah eylesin..Kimbilir bakarsın mücahit Ören beyefendiyi kırk yılda bir kerecik olsun erkekliği tutarda hisseyi alır götürür tibet buzullarına doğru..Bilim insanları Tibet'teki bir buzul içinde daha önce hiç görülmemiş 28 virüs grubunun varlığını ortaya koydu. Yani anlayacağınız bu aadamın hayrında bile hayırsızlık vardır görüyorsunuz yine dört ayak üstü düştü zalım onun işleri iyi gider rast gider bizim işlerimiz Rabbim Allah'ın takdirine kalmış..Hayırlısı bakalım..

Endeks 400 puan artıdayken -%4 geriledi
    En iyi yorumum bile utancımdan birdaha karşınıza çıkmamaya neden olur
    Susuyorum

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Boyle borsaya para yatıran aklıma sokayım dıyorum baska bısey demıyorum. Çatır çutur sıktler

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. bilançoyu hazırlıyor galiba
    fena geçirecek geriliyor

5. Catir cutur uyardi gitti..dalga gectiniz..dedigi oldu bi sekilde..ytd

6.  Alıntı Originally Posted by tayfur133 Yazıyı Oku
    Catir cutur uyardi gitti..dalga gectiniz..dedigi oldu bi sekilde..ytd
    Aynen şanş veya bılgi bı sekılde dedıgı tuttu helal olsun

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Her kimse allah razi olsun boyle insanlar oldukca bu tahtada sirtimiz yere gelmicek anlasilan...hayir bazen acaba falan diye bir suphe oluyor iki arada bir derede kaliyor insan sonra sevgili hus, sonra sevgili cato geliyor, zihin bir berraklasiyor...umarim ilerleyen zamanlarda boyle guzel insanlarin sayisi artar...

8. Bu tür parazitlere cemiyette şom ağızlı deniyor. Olmayacağı varsa da bu tür şom ağızlıların dediği oluyor malesef. Güldür Güldür show da ki gibi keşke 50 olsada alsam diyor veee ortalık yıkılıyor olan bu.

O sene yine bu sene değilmiş.

Sayfa 105/890 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205605 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •