Sayfa 11/887 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon
Arama sonucu : 7095 madde; 81 - 88 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. ihgm gidiyor peşinden gidermiyiz...

2. Kizma aksim bise demiyorum, aksama iki muhabbet ederiz. Kolay gelsin

Estağfurullah kızmak ne demek sen sayfaya gelince sayfayı takip isteğim artıyor eyvallah sanada.
    Sadece hissiyat; Kesinlikle etkileme veya yatırım tavsiyesi değildir.

4. buyrun yayın açılmıştır..
    chanelhermes

5.  Alıntı Originally Posted by dogan78 Yazıyı Oku
    buyrun yayın açılmıştır..
    chanelhermes
    üstadım kaç gündür gözümüz yollarda kaldı.teşekkürler..

6. Bu geçmişi vukuatlarla dolu dini,islamı kullanarak insanları vatandaşları mağdur duruma düşürmüş acı sıkıntı vermiş hatta devleti bile yıllar yılı zarar ediyorum diyerek vergi dahi vermemiş Türkiyenin ekonomik kriz dönemlerinde döviz cinsinden paraları yurt dışına kaçırmış sonrada fakir fukara fetö mağduru edebiyatlarıyla mevcut hükümete kendilerini salya sümük acındırmış hacı adaylarından topladıkları paraların üstüne yatmış ödememiş ihlas finans mağdurlarının zaten durumları aşikar ortada böyle bir şahsın din tacirinin hisselerine yatırım yaptıysak % 1000 hatta milyon haksızlık ahmaklık enayilik kesinlikle bizdedir çünkü ben buyum diyor gelin şirketlerime yatırım yapında demedi şahsı zerre kadar suçlu bulmuyorum çünkü geçmiş yıllarda gerek siyasiler gerekse kuvvet komutanları bizleri uyarmışlardır FeTö ve ÖRenlerin bağlı bulunduğu tehlikeli gruptan uzak durun diye şimdide kafamızı direklere taşlara vurmanın manası,anlamı yoktur..Allah bizi zalimin elinden kurtarsın..Amin..Kardeşim şimdide herşey suç oldu hırsıza ,arsıza,hayasıza,rüşvetçiye ,gaspçıya,tecavüzcüye,çocuk istismarcısına,teröriste ,dolandırıcıya,ırz düşmanına vb.bişey diyemiyorsun herşey suç olmuş aç kalsan bile açım diyemiyorsun o da suç Bu durumu fırsata çeviren kötü insanlar keyif yapıyorlar ne vahim bir durum öyle değilmi güzel Yurdumun güzel insanları..Rahman ve Rahim olan Rabbim olan Allah'a sığınıyorum bizleri koruyup kollasın diye..Amin.Not:0.70 krşluk diğer şirketlerin hisseleri 6 yada 7 tl olmuş(mesela oylum) bundaki sıkıntı nedir devlet acil kayyum ataması yapsın o zaman niye koruyorlar bunları..Al sat tut tavsiyesi değildir sakın haaa rica ediyorum nazari dikkate almayın okuyun geçin gidin..Ağlanacak halimize gülüyorum işte niyeyse..

7.  Alıntı Originally Posted by dogan78 Yazıyı Oku
    ihgm gidiyor peşinden gidermiyiz...
    Haftalik her zamanki hareket...heyecana gerek yok...ytd

8.  Alıntı Originally Posted by MARAGANDA Yazıyı Oku
    üstadım kaç gündür gözümüz yollarda kaldı.teşekkürler..
    Yayın var mı?

Sayfa 11/887 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •