Sayfa 120/888 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220620 ... SonSon
Arama sonucu : 7100 madde; 953 - 960 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
    SİRENN

nerelerdesin gardaşım gizli gizli izleme

yarın 6-5 lot alırım bak gelmezsen almam

bilirsin iyi kötü dipleri tuturmuşluğum var
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

2.  Alıntı Originally Posted by getto35 Yazıyı Oku
    Eger Buralardan dönüpte millete mal alma fırsatı verirsen patron efendi yani tavana kitlemezsen yazıklar olsun sana.
    Fırsat mı ohooo 4 gunde dustugu yer 78-52
    Cıkarken 4 ayda çıkarsa ıyı bence

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. ihlas nerden girdiyse aklima 0.89 dan girdim sanirim epey kanırtcaklar bizi sahibide puştun tekiymis anlayip dinlemeden ziplarsan ziplatirlar

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by MR&MRS Yazıyı Oku
    SİRENN

nerelerdesin gardaşım gizli gizli izleme

yarın 6-5 lot alırım bak gelmezsen almam

bilirsin iyi kötü dipleri tuturmuşluğum var

Kendimi tutamayip cok konusmaktan korkuyorum,
    Saka bir yana hummali calismalar icindeyim.. , mrmrsim seni bilmezmiyim surda hic gormeyip ama oturup 2 muhabbetin belini kirmak istedigim kisilerden birisin. alis icin nereleri uygun goruyorsun, ayni anda sey olmasin diye

5.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Mesele şu hergün çıkan bir haber değil bu. Ve miktarda ufak bir miktar değil.
    şu haberi okuyun isterseniz ondan sonra tekrar yorumunuzu yaparsınız.
    https://www.gercekgundem.com/medya/1...hdit-suclamasi

haber metni içinde yargı yoluna başvurduğunu yazıyor. Grup ile ilgili açılmış bir davaysa hangi grup şirketine dava açıldıysa onu bildirmesi gerekmez mi ?

Yatırım tavsiyesi değildir
    Bu iblisler bugüne kadar hangi haberi doğru dürüst kap'a açıkladılar ki? Açıklama olmaması haklarında olan haberleri de doğrular nitelikte. Suküt ikrardan gelir.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
     Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku

Kendimi tutamayip cok konusmaktan korkuyorum,
    Saka bir yana hummali calismalar icindeyim.. , mrmrsim seni bilmezmiyim surda hic gormeyip ama oturup 2 muhabbetin belini kirmak istedigim kisilerden birisin. alis icin nereleri uygun goruyorsun, ayni anda sey olmasin diye
    dowww %10 düşmüş

müconun olayı orayıdamı sardı acaba

pek incelemedim ama hatırlarsan barış pınarı harekatında bir yerlerden dalmıştık

oralara yaklaştı yarın ola harman ola bakalım
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

7. Borsa İstanbul yönetimi, pay piyasalarında aşırı oynaklık ve fiyatlardaki sert hareketleri sınırlamak adına aldığı tedbirleri yarından itibaren uygulamaya geçirecek.

Borsa İstanbul tarafından üye kuruluşlara gönderilen duyuruya göre, Pay Piyasası ve Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası'nda (VİOP) gün içindeki hareket aralığını belirleyen fiyat marjları düşürülürken, hisse senedi fiyatlarındaki ani dalgalanmalarda çalışan "devre kesici"ye ilişkin de ayarlamalara gidildi.

Düzenlemeyle Pay Piyasasında, içinde bulunduğu pazar ve gruba göre yüzde 20 ya da yüzde 15 olan gün içi fiyat marjı, tüm gruplarda yüzde 10'a düşürüldü. Mevcut uygulamada yüzde 10 ve yüzde 7,5 olan "devre kesici tetikleme oranı" ise tüm gruplarda yüzde 5'e indirildi.

-Yarından sonra alacağın tedbirin içine tüküreyim diyesim geliyor.. Bacaksız küçük Co içerden (Bist) aldı tüyoyu gömdü holding hisesini %20 kaybeten yine biz yatırımcılar peki kazanan kim tabiiki dolandırıcı,hırsız,harami küçük Co..

8. Bir hisse senedini almak hep enkolayi gelmistir bana, satmaksa en zoru, ozellikle borsadaki ilk zamanlarimda dusecegini dusunsemde satamadigim cok olmustur.
    Alinan tedbir kararini destekliyorum.

Sayfa 120/888 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220620 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •