Special Days Image
Sayfa 130/888 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230630 ... SonSon
Arama sonucu : 7100 madde; 1,033 - 1,040 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Arkadaşlar ihlas grubu hisseleri ile ilgili olarak SPK ya aşağıdaki E Devlet Bağlantısı üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.turkiye.gov.tr/spk-sikayet-ihbar

Son dönemde yapılan haberler ile ilgili olarak KAP sitesine ve yatırımcıya bilgilendirme yapılmadığından yatırımcı zarara uğratılmıştır. Bu durumla ilgili ve başka hususlar varsa yazmayı düşündüğünüz onları yazabilirsiniz.
    Yatırım tavsiyesi değildir
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

2.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ihlas grubu hisseleri ile ilgili olarak SPK ya aşağıdaki E Devlet Bağlantısı üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.turkiye.gov.tr/spk-sikayet-ihbar

Son dönemde yapılan haberler ile ilgili olarak KAP sitesine ve yatırımcıya bilgilendirme yapılmadığından yatırımcı zarara uğratılmıştır. Bu durumla ilgili ve başka hususlar varsa yazmayı düşündüğünüz onları yazabilirsiniz.
    Yatırım tavsiyesi değildir
    İhlas holding yönetim kurulu ve kurucu üyesi Mücait Ören hakkında suç duyurusunda bulunmasına ve şirket ili ilgili icra takibi başlatılmasına ve basında bununla ilgili haberler çıkmasına rağmen ihlas holding yönetimi tarafından KAP'a hiçbir açıklamada bulunulmamıştır. Özellikle bu haberden sonra ihlas holding ve bağlı kuruluşları hızla değer kaybederek 0,95 kr. fiyatlardan bugün itibari ile 0,49 kr. ile taban fiyattan işlem görmeye devam etmektedir. KAP'a hiçbir bildirim yapmayan şirket yönetimi, yatırımcılarını büyük bir zarar ile karşı karşıya bırakmış ve halen de gelişmelerle ilgili hiçbir açıklama yapmamaya devam etmektedirler. Konunun araştırılarak ihmali görülenler hakkında gerekli yasal işlemlerin yapılmasını ve tarafıma bilgi verilmesini saygılarımla arz ederim.

Ben de böyle şikayette bulundum. En azında şu forumdaki herkesin bu iblisleri şikayet etmesinin faydalı olacağını düşünüyorum. Buna vesile olan başkente de teşekkür ediyorum.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    İhlas holding yönetim kurulu ve kurucu üyesi Mücait Ören hakkında suç duyurusunda bulunmasına ve şirket ili ilgili icra takibi başlatılmasına ve basında bununla ilgili haberler çıkmasına rağmen ihlas holding yönetimi tarafından KAP'a hiçbir açıklamada bulunulmamıştır. Özellikle bu haberden sonra ihlas holding ve bağlı kuruluşları hızla değer kaybederek 0,95 kr. fiyatlardan bugün itibari ile 0,49 kr. ile taban fiyattan işlem görmeye devam etmektedir. KAP'a hiçbir bildirim yapmayan şirket yönetimi, yatırımcılarını büyük bir zarar ile karşı karşıya bırakmış ve halen de gelişmelerle ilgili hiçbir açıklama yapmamaya devam etmektedirler. Konunun araştırılarak ihmali görülenler hakkında gerekli yasal işlemlerin yapılmasını ve tarafıma bilgi verilmesini saygılarımla arz ederim.

Ben de böyle şikayette bulundum. En azında şu forumdaki herkesin bu iblisleri şikayet etmesinin faydalı olacağını düşünüyorum. Buna vesile olan başkente de teşekkür ediyorum.
    Eline sağlık olması gereken bu zaten. Ben aracı kurumların isimlerini de belirttim zaten.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

4. Burada devamlı algı operasyonları yapanların istediği rakamlara geldi, şimdi sevinçlerinden ne yapacaklarını şaşırmışlardır. Yatırımcı müsvetteleri..

5. Ben Basında çokan O çalık holding bakırköy Savcısına açılan 160 milyonluk dava yıda kopyalayıp gönderdim

6.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku

Sayın oxijen sizin başvuru dilekcenizi kopyalayıp ayni haliyle bende şikayette bulundum,umarım sakıncası yoktur!!??

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Arkadaşlar,bende Spk'ya şikayet başvurusunu yaptım..Umarım,dilerim spk'lı yetkililer biz mağdur k.yatırımcıların senarist mücahit ören ve figüranları tarafından sahnelenen oyunlar neticesinde uğramış olduğumuz büyük maddi ve manevi kayıpların sebeplerini,sorumlularını sorgulamak,araştırmak,cezalandırmak için bizim haykırışlarımıza kulak verirler,nazari dikkate alırlar mağduriyetimizi gidermek için gerekli duyarlılığı gösterip ciddi kanuni işlemleri başlatırlar..Hayırlısıyla bekleyip görelim bakalım hakikaten spk ve bist yatırımcıyımı yoksa şirket patronlarınımı koruyor..ytd..Demokrat,neden susuyorsun bişey söylemiyecek,yazmıyacakmısın yüreğimize su serpme adına..

8. IHLAS - İhlas Holding

Bende şikayet ettim Hemde iki kere bakalım cevapları ne olacak

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

Sayfa 130/888 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230630 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz