Sayfa 131/239 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231 ... SonSon
Arama sonucu : 1905 madde; 1,041 - 1,048 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by nugurlu Yazıyı Oku
    Mustican dostum... Bu müco denen adamı net bir kanıtın varsa yayınla ama bu önkibar da en az müco kadar şaibeli bir tip... Yıllardır bu adam konuşuyor ama yalancı çoban misali insanlar inanmıyor...

Kuyruk acısı olan insanların somut bir belgesi yoksa inandırıcılığı da etkisizdir.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kanıt mı? İhlas finansa parasını kaptıran muhafazakar müslümanların çoğu hala paralarını alamadı.
    Çoğu parasını alamadan öldü.
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

2.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Ne yani bu müco-it tükürdüğünü yaladı mı şimdi? Karşılığında icra takipleri ve suç duyurusu da yanına kar kaldı o zaman bu beceriksizin.
    Vallaha ne yaptılar bilmem ama ben Türkiye gazetesine girip site içinde haber arattığımda ve daha önceki linklere tıkladığımda haberler hiç bir şekilde yok. Artık bu işin sonu ne oldu ne bitti yüce yargı kararını versin. Haklı kim haksız kim yargımız güvenilir ve adil bir şekilde gereğini yapacaktır.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    SİVAS
    Gönderi
    2,508
     Alıntı Originally Posted by mustican Yazıyı Oku
    Kanıt mı? İhlas finansa parasını kaptıran muhafazakar müslümanların çoğu hala paralarını alamadı.
    Çoğu parasını alamadan öldü.
    O zaten ortada somut... Müconun gerçek yüzünü ortaya çıkaracak kanıt...?

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Haydi gecirmislee olsun..+-5 gecerli mi hala..

5. Vatandas olarak, spk nin, bu borsada cirit aran ve kucuk yatirimciyi zarara sokan guruplari en agir sekilde cezalandirmasini temenni ediyorum. Hatta bu konularda nerelere basvuru yapilabilir bilgisi olan varmidir.

6. Bunlara sormak lazım yayınladığınız haberleri neden kaldırdınız diye..

7. SPK sen ne iş yaparsın anlamadım. Halka açık olan bir şirket ile ilgili olarak haberler varken ne iş yapıyorsun bi zahmet söyle. Şimdi başvuruyorum bakalım ne yapacaksınız.

8. Bist ve spk aldığı yanlış kararlarla küçük yatırımcıyı zarara sokmasın şirket sahiplerini ödüllendirmesin yeter..Malüm endeks 90 bine düşene kadar alınmayan önlemler ky'yı yüklüce zararlara soktu bu arada kimler yüklüce hisse sattı elbetteki şirket sahibi ve büyük oyuncular bu saatten sonra alınan koruyucu önlemler ancak yine şirket sahibi mücahit ören ve b.yatırımcıların işine gelir onları korur yani bu ayakkabi kutucukları işine benziyor bir anlamda..Allah, kul hakkı yiyenleri ıslah eylesin .Not:18 yıldır ak partiye oy verdim destekledim ama meğer yanlış yapmışım çünkü mücahit ören gibi kul hakkı yiyenleri hep koruyup kolladılar garibanı,mazlumu mağdur edip üzdüler o yüzden şimdi vicdanım rahat değil çok üzülüyorum zaten benimde manevi ve maddi kayıplarım oldukça büyük artık bu işkenceye son vemeliydim dün E-devletten ak partiden istifamı verdim bir daha bunların yanından bile geçmeyeceğim..Bu benim şahsımla ilgili kararım kimseyi olumsuz etkilemek niyetinde değilim bu yüzden ytd..

Sayfa 131/239 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •