Special Days Image
Sayfa 131/888 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231631 ... SonSon
Arama sonucu : 7100 madde; 1,041 - 1,048 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by albul72 Yazıyı Oku
    Sayın oxijen sizin başvuru dilekcenizi kopyalayıp ayni haliyle bende şikayette bulundum,umarım sakıncası yoktur!!??

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ne demek albul dostum. Çok iyi etmişsin. Birkaç kelam da sinkaf eklesen daha iyi olurdu.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by kabile reisi 61 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar,bende Spk'ya şikayet başvurusunu yaptım..Umarım,dilerim spk'lı yetkililer biz mağdur k.yatırımcıların senarist mücahit ören ve figüranları tarafından sahnelenen oyunlar neticesinde uğramış olduğumuz büyük maddi ve manevi kayıpların sebeplerini,sorumlularını sorgulamak,araştırmak,cezalandırmak için bizim haykırışlarımıza kulak verirler,nazari dikkate alırlar mağduriyetimizi gidermek için gerekli duyarlılığı gösterip ciddi kanuni işlemleri başlatırlar..Hayırlısıyla bekleyip görelim bakalım hakikaten spk ve bist yatırımcıyımı yoksa şirket patronlarınımı koruyor..ytd..Demokrat,neden susuyorsun bişey söylemiyecek,yazmıyacakmısın yüreğimize su serpme adına..
    Dostum kabile sana da teşekkürler, eline sağlık. Ama bu spk ceza verse bile 15-20 bin TL'yi geçmiyor ve bu hırsızlar zaten bunun kat be kat fazlasını zaten manüpülasyondan bizim sırtımızdan çıkarıyorlar. O yüzden bu işin sonucunun sinek vızıltısı olduğunu bilerek böyle hareket ediyorlar. Bunlara daha okkalı bir Osmanlı tokadı lazım. O da spk ile olacak bir iş değil gibi. Daha organize çalışmak lazım.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

ANKET-BIST100 Endeksi'nin güne alımlarla başlaması bekleniyor

Analistlerin BIST100 Endeksi açılış fark değerine ilişkin medyan
    tahmini +750, ortalama tahmin ise +514 oldu.
    Foreks'in 32 aracı kurum analisti ile yaptığı ankette, en yüksek
    beklenti +3.050 puan olurken, en düşük beklenti -4.200 puan olarak
    gerçekleşti.
    Ankete katılan 32 analistin 25'i pozitif, 7'si negatif açılış
    tahmininde bulundu.
    BIST100 Endeksi, dün günü 7.716,88 puan düşüşle 87.888,34
    puandan tamamlamıştı.
    NOT: Foreks Haber Merkezi tarafından günlük düzenlenen
    BIST 100 Endeksi açılış anketine katılmak isteyen yatırım
    uzmanları [email protected] adresine başvuru maili
    gönderebilir.

- BIST100 Açılış Anketi Sonucu

Medyan : +750
    Ortalama : +514
    Maksimum : +3.050
    Minimum : -4.200
    Katılımcı: 32[(+25)(-)7]

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey

(17/03/2020 - 09:18:09)

4. https://www.medyaradar.com/medyarada...haberi-2022984

googla mucait ören yazinca ne cikiyor
    tehdit santaj dolandiricilik iftira
    artik ne kadari koronaya bagli siz karar verin

tahta kapatilmasi gerekirdi yazdim diye
    ceza aldim tehdit aldim
    sirket ile ilgili haberleri borsaya bildirim yapmamanin cezasi nedir biliyormusunuz
    abd de bu isi yapsa muebbet yer
    simdi sikayet edelim kampanyasi basladi
    sikayetleriniz hakli ise tahta kapatilir
    sorusturma haberi ilk ciktiginda umutlanmistim
    fakat nafile bu islerin cezasi belli uygulayan kim

5. Aman nakte geçin adiler, döviz satın altın satın hisse senedini satın satında satın, dünyanın karantinaya alımdığı sınırların kapandığı dönemde o elinizdeki nakit paralarla çıkamadığınız evinizde tuvalet kağıdı ihtiyacınız karşılanır, Akıl tutulması denen şey bu olsa gerek panik ötesi bir durum önce sağlık...

6. Başta şirket patronları olmak üzere Tüm kyye sesleniyorum hisse senetlerinize sahip olun ve bir ricam bu konuda bilgisi olan bir arkadaş twetter da bir hastang açması.. DESTEK GÖRECEKTİR

7.  Alıntı Originally Posted by getto35 Yazıyı Oku
    Başta şirket patronları olmak üzere Tüm kyye sesleniyorum hisse senetlerinize sahip olun ve bir ricam bu konuda bilgisi olan bir arkadaş twetter da bir hastang açması.. DESTEK GÖRECEKTİR
    Baska birisinin yazisindan alintidir. Ozgur demirtas,
    Begendigim icin paylasiyorum.
    9) Her zaman yaptığım uyarı ise: Kimseden yatırım tavsiyesi almayın. Paranızın tümünü tek bir enstrümana koymayın. Size tavsiye verenler haklı olsa ZENGİN olurlardı. Hiçbiri çok zengin değil, paralarını sizin ilginizden kazanıyorlar!

8. Almayin dedik su kağıdı kardesim almayin almayin siz aldıkça maliyet yaptikca asagiya cekecek. Birakin artik bu kisa vade kar dusuncesini.
    Bu arada şirket yönetimni şikayet etmek bize birsey kazandirmaz bindigin dali kesmekten baska bir sey degil. Bu geminin iyi kötü yol almasi lazim. Elinizdekini kurtarmanin tek yolu bu kiytirigin bata cika yol almasi. Batarsa herkes batar unutmayin aklinizi basiniza toplayin. Sen şikayet ettin diye kimse gelipte al buda senin gecmis zararlarin gule güle cikabilirsin demeyecek.Yillarca sürünme ve sonu gelmez hak arama mücadeleleri bizi bekleyecek.
    Kimsenin bu durumu istediğini sanmiyorum.
    Soyleklerim sesli dusuncelerimdir beni baglar.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 131/888 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231631 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •