Sayfa 14/888 İlkİlk ... 412131415162464114514 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 105 - 112 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Yavaş yavaş catur cutur etmeye başladık

2. Herkes Cuma diye güveniyor

3. ekran geldi

4. YAYIN BAŞLADI..
    chanelhermes

5.  Alıntı Originally Posted by caturcutur Yazıyı Oku
    Yavaş yavaş catur cutur etmeye başladık
    Sen dedin de ne zmn cikmadi baskan...bunun dini imani var mi ki cuma ya ozel bisey olacak..inceden cakmaya devam..takipteyiz baskan sen olmazsan olmaz...sana kizanlara bakma..onlar ac gozluler..30 dan almis hala bekliyor..sonra hisse niye cikmiyo diyo..ytd..

6. Bugunku grafige baktim degisen bisey yok standart..yine arti acmis..sonra altina dusmus..zik zak devam..ytd..

7.  Alıntı Originally Posted by tayfur133 Yazıyı Oku
    Sen dedin de ne zmn cikmadi baskan...bunun dini imani var mi ki cuma ya ozel bisey olacak..inceden cakmaya devam..takipteyiz baskan sen olmazsan olmaz...sana kizanlara bakma..onlar ac gozluler..30 dan almis hala bekliyor..sonra hisse niye cikmiyo diyo..ytd..
     Alıntı Originally Posted by caturcutur Yazıyı Oku
    Ne dedim sizlere hazır olun. Bugün 0,83 denemesi gelebilir. Hatta ve hatta Haftaya 0,7* ler hazır olun
    Cuma günü ne içtin? adam çıkacak demiyor inecek diyor

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

8. Biz daha çok bekleriz. Ne bir teknik, ne bir taktik bilgi veren yok. Bizde bilmiyoruz. Hep ihlas adına muhabbet. Bu kağıt borsanın en lanetli kağıdı bunu herkes biliyor. Şu anda burda olan arkadaşlar en sabırlı insanlar fakat sabırlarının sonundalar bunu kendimden biliyorum. Az daha sabır şu kanal İstanbul muhabbeti ile ne olacaksa olsun. İnşallah sabrın sonu selamettir.
    Cuma günün rahmeti ve bereketi üzerimize olsun. Cumamız mübarek olsun arkadaşlar.

Sayfa 14/888 İlkİlk ... 412131415162464114514 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •