Sayfa 149/888 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249649 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 1,185 - 1,192 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Adamlar güzel tezgah kurmuş.25 trilyon dolar borcu ödemek için virüs yaydılar.Tüm dünya ekonomisini kendisiyle birlikte çökertip sınırsız dolar basarak sınırsız varlık alımı yapacaklar.Tüpraşta Alinin 100 hissesi vardı korktu sattı ABD karşılığı olmayan dolar basıp gelip Bedavaya Tüpraşın ortağı oldu.bu modeli bist 30 50 ve gelişmekte olan ülkelere uygulayacaklar.Kontrolündeki fon şirketleri üzerinden global çapta büyük şirketlere ucuzdan hisse alarak ortak olup orta uzun vadede borçlarını bitirecekler.bunu 2008 de de yaptılar yine yapacaklar dolar aşkı ve teknoloji bilim bunlard olduğu sürece.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Samimi olarak yazıyorum muazzam bir analiz teşekkürler.
     Alıntı Originally Posted by ademdaa Yazıyı Oku
    Adamlar güzel tezgah kurmuş.25 trilyon dolar borcu ödemek için virüs yaydılar.Tüm dünya ekonomisini kendisiyle birlikte çökertip sınırsız dolar basarak sınırsız varlık alımı yapacaklar.Tüpraşta Alinin 100 hissesi vardı korktu sattı ABD karşılığı olmayan dolar basıp gelip Bedavaya Tüpraşın ortağı oldu.bu modeli bist 30 50 ve gelişmekte olan ülkelere uygulayacaklar.Kontrolündeki fon şirketleri üzerinden global çapta büyük şirketlere ucuzdan hisse alarak ortak olup orta uzun vadede borçlarını bitirecekler.bunu 2008 de de yaptılar yine yapacaklar dolar aşkı ve teknoloji bilim bunlard olduğu sürece.

Sadece hissiyat; Kesinlikle etkileme veya yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by ademdaa Yazıyı Oku
    Adamlar güzel tezgah kurmuş.25 trilyon dolar borcu ödemek için virüs yaydılar.Tüm dünya ekonomisini kendisiyle birlikte çökertip sınırsız dolar basarak sınırsız varlık alımı yapacaklar.Tüpraşta Alinin 100 hissesi vardı korktu sattı ABD karşılığı olmayan dolar basıp gelip Bedavaya Tüpraşın ortağı oldu.bu modeli bist 30 50 ve gelişmekte olan ülkelere uygulayacaklar.Kontrolündeki fon şirketleri üzerinden global çapta büyük şirketlere ucuzdan hisse alarak ortak olup orta uzun vadede borçlarını bitirecekler.bunu 2008 de de yaptılar yine yapacaklar dolar aşkı ve teknoloji bilim bunlard olduğu sürece.

Cok haklısınız olan ky nın sermayesıne oluyor

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Burada kimin yatırımcı dostu kimlerin düşmanı olduğunu ancak Allah bilir ama bunu şemsiye iliklerime kadar açılınca anladım..Kimileri bu hisse çok primlendi ederi bu rakamlar değildir eninde sonunda 0.30 krşlara gelecek dedi inanmadık,kızdık,hain ilan ettik kimbilir belkide o öyle istiyordur tabiiki bilemeyiz ama her şerde bir hayır vardır mantığını yürütemedik ki keşke inanıp satsamışız dedik ama çok geç olmuştu..Kimileri daha çok yolu var geri dönüşü yok düzeltmeler yapar ama çaresi yok 1.tl'nin üstüne atacak dediler inanç,umut,direnç aşıladılar ki bende biliyordum 1 tl'nin üstüne çıkarsa 2 tl'ye kadar yolu açıktı ama öyle beklediğimiz gibi olmadı olmayacaktı bize gaz verenlerde gitmeyeceğini biliyordu çünkü sipek hisseyi 0.70 -0.95 arası git gellerle yüz milyonlarca lotları bizler gibi saf yatırımcıya arz etmişti bile tabiiki bizim gazcılarda çoktan hisseden ayrılmış ne zaman 0.30 krşlara düşeceğini sabırsızlıkla beklemeye koyulmuşlardı bile ellerini ovuşturarak..Tek bir kişiye teşekkür ediyorum o kişide adamın dibi delikanlı Caturcutur kardeşimdir..Bize verdiği ağır zararlar yetmezmiş gibi hala hisseye sahip çıkmayıp diplerinde diplerine gömmeye çalışıyor hırsız,dolandırıcı harami başı.. The and..
    Son düzenleme : kabile reisi 61; 23-03-2020 saat: 19:28.

5. arkadaşlar merhaba ... tv ler bütün gün yazıyor söylüyor krizi bahane edip dolandıranları şikayet edin diye bizde şikayet edelim her kesime hep mi düşer bi hisse dolandırılıyoruz diye

6.  Alıntı Originally Posted by kabile reisi 61 Yazıyı Oku
    Burada kimin yatırımcı dostu kimlerin düşmanı olduğunu ancak Allah bilir ama bunu şemsiye iliklerime kadar açılınca anladım..Kimileri bu hisse çok primlendi ederi bu rakamlar değildir eninde sonunda 0.30 krşlara gelecek dedi inanmadık,kızdık,hain ilan ettik kimbilir belkide o öyle istiyordur tabiiki bilemeyiz ama her şerde bir hayır vardır mantığını yürütemedik ki keşke inanıp satsamışız dedik ama çok geç olmuştu..Kimileri daha çok yolu var geri dönüşü yok düzeltmeler yapar ama çaresi yok 1.tl'nin üstüne atacak dediler inanç,umut,direnç aşıladılar ki bende biliyordum 1 tl'nin üstüne çıkarsa 2 tl'ye kadar yolu açıktı ama öyle beklediğimiz gibi olmadı olmayacaktı bize gaz verenlerde gitmeyeceğini biliyordu çünkü sipek hisseyi 0.70 -0.95 arası git gellerle yüz milyonlarca lotları bizler gibi saf yatırımcıya arz etmişti bile tabiiki bizim gazcılarda çoktan hisseden ayrılmış ne zaman 0.30 krşlara düşeceğini sabırsızlıkla beklemeye koyulmuşlardı bile ellerini ovuşturarak..Tek bir kişiye teşekkür ediyorum o kişide adamın dibi delikanlı Caturcutur kardeşimdir..Bize verdiği ağır zararlar yetmezmiş gibi hala hisseye sahip çıkmayıp diplerinde diplerine gömmeye çalışıyor hırsız,dolandırıcı harami başı.. The and..
    Evet sayın kabile bayadır burdayım ve Fırsat varken kaçamadım gene mecburi uzuncu oldum sımdı bunlar bızden kazandıklarını faıze koyarak bı guzel yerler bızde burda malıyete gelsın dıye dua ederız ama paranında bı malıyetı var ona bakarsam yıllardır paramı kullandı malıyetım cok ucuk olmuştur. Bı hısse hergunmu duşer, hemde en önden.....

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Kardeşim,Evet yandaş medya olursan, spk,bist senin yanında olup yaptığın tüm usülsüzlüklere,hırszlıklara,dolandırıcılıklara,pis işlerine (160 milyonluk alacak verecek meselesi uydurma senaryo gibi) göz yumarsa bacaksız haraminin yapamayacağı,kitabına uyduramayacağı, kanunsuz, nizamsız, nahoş iş yoktur.. işte size medya gücünü çok iyi kullanıp istediğini alan farklı bir corana Fetö virüsü.. Allah bunların şerrinden biz dürüt vatandaşları korusun..Amin..

8.  Alıntı Originally Posted by ademdaa Yazıyı Oku

isteyince oluyormuş , şimdiye çoktan ilgimi kaybederdim bazı bazı kıvılcımlar olmasa, DJI den tiyoyu almadan önce, bizdeki hisselerin en hızlı tepki verebilecekleri bul kim bilir belki dalgalarda sörf yaparsın

Sayfa 149/888 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249649 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •