Sayfa 157/888 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207257657 ... SonSon
Arama sonucu : 7102 madde; 1,249 - 1,256 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Bence Çinlileri ile varılan anlaşma doğrultusunda iblis kağıtlarda hareket yapacak ama sonu muamma???

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by ÜNİ Yazıyı Oku
    Çnlilerle 5 milyar dolarlık anlaşma yapılmış varlık fonu tarafından....Enterasan geldi.....ytd
    arkadaşım kaynak varmı

3. Boomberg, ntv
     Alıntı Originally Posted by Jellat Yazıyı Oku
    arkadaşım kaynak varmı

https://www.borsagundem.com/haber/tv...a-atti/1479995
     Alıntı Originally Posted by Jellat Yazıyı Oku
    arkadaşım kaynak varmı
    Sadece hissiyat; Kesinlikle etkileme veya yatırım tavsiyesi değildir.

5. teşekkürler itibar puanı verilmiştir

6. spek calisiyor,

Alıntı Originally Posted by kabile reisi 61 Yazıyı Oku
    Ben bunların nasıl bir cibiliyete mensup olduklarını biliyorumda malesef Yüce Devletimi yöneten Sayın Devlet büyüklerimiz ısrarla bilmek,duymak istemiyorlar..Geçmiş yıllarda da Türk silahlı kuvvetlerinden üst düzey komutanlar o zamanın mevcut sivil hükümetlerine uyarı üstüne uyarı yapıyorlardı FETÖ ve Enver Ören,Mücahit Ören haklarında çok tehlikeli gruplar olduklarını haykırıyorlardı siyasiler nazari dikkate almıyorlardı sonra ne oldu hepimizin malümu ancak Mücahit ören ve Rıza Kutlu Işıklar hala faaliyetlerine hırsızlıklarına,dolandırıcılıklarına,nahoş işlerine devam ediyorlar..
    Olağan YAŞ toplantısında çıkan kararlar: irtica ve terör ile mücadeleye devam...
    O dönem de öyle nefret ederdim ki hatta ergenekon operasyonunu alkışlayıp içimi soğuturdum.
    Fakat durum anlaşıldıki vatansever komutanları yok etmeyi amaçlayıp ülkeyi parçalamak irticanın ve terör örgütünün başı fetönün fantezileriymiş.
    Tepeden tırnağa hepimiz(!) kandırılık ama hâlâ da kandırılmaya devam ediyoruz.
    İşid ne ise mevcut cemaatlerde aynı potansiyel söz konusu bunun samimi sempatizanlarını tenzih ederim; Bunlar iktidarı ele geçirirse lider ve kurmayları bir süre sonra nasıl kafa kesme emirlerini savurup bunuda dine dayandıran fetvaları en meşhur ilmihâl kitaplarında kaynak göstererek kan dökeceklerdir.
    Dolayısıyla gerçek islamla alakası olmayan bu örgütler kabile reisinin dediği gibi çok tehlikeleridir.
    Devlet başda kuzgun leşte olmadığı sürece bu risk sürecektir...

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Sayın Atik, benim 58 yıllık izlenimlerim,gözlemlerim ve tecrübelerim seninde bahsettiğin yöndedir yoksa saf,naif,temiz inançlı müslüman kardeşlerimizle ne alıp veremediğimiz olabilirki bilakis tenzih ettiğimiz bu mübarek kadim dostlarla Allah'a giden mana yolunda aynı kervanın saflarındaki bireyleriz yani sapla samanı asla karıştırmamız mümkün değildir..Bahsettiğimiz canımızı yakan şahıs keşke inçlarıyla,savunduklarıyla, yaşamı,iş hayatı,tavır ve davranışları,hal ve hareketleri,alış verişlerindeki ve ticari hayatındaki tutumu,el emin olmup olmadığı,yatırımcılarına karşı samimi ve dürüst tutumu,hak, hukuk,adalat anlayışı vb sorgulanır ve çelişkili olmasaydıda onu övgülere boğsaydık methiyeler düzseydik ama malesef diyorum..Şimdi başka bir sitede yorum yapan bir vatandaşın kısa ama net düşüncelerini kopyalıp burada paylaşıyorum...
    .................................................. .................................................. .................................................. ....................
    Adı:Yasar 1977
    Armut dibine düşer hangi rahmetliden bahsediyorsun hırgız babanın dolandırıcı oğlu bunu ben söylemiyorum benim şahsi fikrim değil bu güne dek yaptığı vukuatlı icraatları söylüyor herşeyi aşikarca..Endex 80 bin ihlas 0.49-0.50 endexs 90- 92 bin ihlas fiyat 0.41 krş bu daha bir haftalık bilemedin on günlük hareketler..0.95 tl fiyattan 100 milyonlarca hisse arz etti şimdi arzu ettiği seviyelerin biraz üstünde dahada aşağı düşermi endexle beraber olacağı odur bu gidişat onu gösteriyor yıllarca bekle dur bu merhametsiz zalimin hissesinde Spk neden göz yumuyor usulsüz işlerine anlayan beri gelsin..ytd.
    .................................................. .................................................. .................................................. ....................
    Demekki insanların canlarını fena yakmış şirketler yöneten bir işadamından bahsediyoruz art niyet olmadan yanık yüreğimizle..

Sayfa 157/888 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207257657 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •