Sayfa 171/888 İlkİlk ... 71121161169170171172173181221271671 ... SonSon
Arama sonucu : 7100 madde; 1,361 - 1,368 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by kabile reisi 61 Yazıyı Oku
    Hastalıksız,dertsin,şifalı ve sağlıklı günler dostlar.. Başkent,Getto,Demokrat,Atik ve diğer ihlasla yüklü donanımlı mübarekler nerelerdesiniz acik yorum yapsanız diyorum aklım, fikrim, beynim,gönlüm şifa bulsun mecburi sağlığımızın bekası için sıkışıp kaldığım hanemde..Sizlerde evlerinizden çıkmayın dostlar ,Siren(),Hus,Cefaks sizlerde çıkmayın,cümleten seviliyorsunuz..Allah'a emanet olun..
    biraz moral bozukluğu can sıkıntısı var elbette lakin umut ile beklemeye devam.dışarı çıkma konusu ise tüm gayret çabalar uygulanıyor fakat özellikle bankaların muco gibi doymak bilmeyen iştahlarına yetişmeye çalışıyorum.kredi kartı bireysel ve ticari krediler de kamu bankaları dahil hepsi çok vicdansızca ve fırsatçılık ile erteleme seçenekleri sunduğu için ödemeye çalışıyorum.
    her açıdan zor bir süreç olsa da çok rahat atlatıp birkaç ay sonra unutmuş olacağımızı düşünüyorum.
    dua temenni ve iyi dileklerinize katılıyorum.Rabbim hepimize bela ve musibetler den korusun.tüm forumdaşlara ihlaszedelere selamlar saygılar.

2.  Alıntı Originally Posted by demokrat76 Yazıyı Oku
    biraz moral bozukluğu can sıkıntısı var elbette lakin umut ile beklemeye devam.dışarı çıkma konusu ise tüm gayret çabalar uygulanıyor fakat özellikle bankaların muco gibi doymak bilmeyen iştahlarına yetişmeye çalışıyorum.kredi kartı bireysel ve ticari krediler de kamu bankaları dahil hepsi çok vicdansızca ve fırsatçılık ile erteleme seçenekleri sunduğu için ödemeye çalışıyorum.
    her açıdan zor bir süreç olsa da çok rahat atlatıp birkaç ay sonra unutmuş olacağımızı düşünüyorum.
    dua temenni ve iyi dileklerinize katılıyorum.Rabbim hepimize bela ve musibetler den korusun.tüm forumdaşlara ihlaszedelere selamlar saygılar.
    Üstadım,Allah işlerinde kolaylıklar versin.. Serzenişlerinizi çok iyi anlıyorum,haklısınız ,hakikaten çok zor bir süreçten geçiyoruz her anlamda..Rabbim Allah öncelikle cümlemizin sağlığını koruyup muhafaza eylesin işin parasal yönü daha sonra gelir elbette ..Temenni,dilek ve dualarınıza amin,ecmain diyorum...Aleyküm selam..Saygı,sevgi benden..Sağlıklı akşamlarınız olsun..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    SİVAS
    Gönderi
    4,327
     Alıntı Originally Posted by demokrat76 Yazıyı Oku
    Sevgili Ortağım, canını sıkma Rabbim sağlık sıhhat versin... Herşey yolunu bulur İnşallah.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bu gün kademeler nasıl acaba.. Atabilen var mı?
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

5. 057-3,1 mlyn
    058-6,5 mlyn

6.  Alıntı Originally Posted by nugurlu Yazıyı Oku
    Sevgili Ortağım, canını sıkma Rabbim sağlık sıhhat versin... Herşey yolunu bulur İnşallah.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    evet en büyük servet sağlık.eyvallah nugurlu ortak elbet yolunu bulacaktır 7 yılımızı yiyen ihlas varsın 1 yılı daha yesin.

Alıntı Originally Posted by demokrat76 Yazıyı Oku
    057-3,1 mlyn
    058-6,5 mlyn
    çok teşekür ederim....

8. Düşüşte % 20 düşüş bitince marj % 10 ne güzelmiş ya bakın be güzel koruyor bizi spk efendileri.

Sayfa 171/888 İlkİlk ... 71121161169170171172173181221271671 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •