Sayfa 176/889 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226276676 ... SonSon
Arama sonucu : 7108 madde; 1,401 - 1,408 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Sana mı danışacağız hatalı gördüğümüz şeyi şikayet ederken. Benim kanuni hakkım bu hakkımı da ararım sonuna kadar. Kar zarar kabul etmeyen zaten borsada olmaz. Sen şimdi yorum yaparken sana yapma diyen yoksa bi zahmet karışmada ben ve diğer arkadaşlar yasal haklarını arasınlar. Ayrıca bizim alacağımız satacağımız yere senin karışma hakkın yok. İsteğimiz fiyattan alır isteğimiz yerden satarız kar veya zarar sana mı kaldı ? Sen ne yaparsan yap insanları yönlendirme hakkına sahip değilsin.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Helal kardeşim,ağzına sağlık Cellat, parmağımı görüyorsun değilmi sen anladın onu aynen..

2. Başta şunu söyleyeyim kimsenin avukatı değilim yanlış anlaşılmasın, Benimde bu ibliste maceram 2000 yıllarına denk geliyor bu bağlamda inanın ihlas dışında pek bir kağıtta olmadım tek narkozum ihlastı,konuya gelelim Jellat kardeşimiz bildiğim kadarıyla yurt dışında ikame ediyor onu 2009 lardan beri bu hissede tanıyorum,belki demek istediğini ifade edemedi zaten kelimelerindende bazen anlam çıkarmak zor ama bu grubun ne olduğunu çok iyi bilir ve art niyetli olduğunu zannetmiyorum, Bunu ifade etmemdeki amacım kendi sinirlerimizi bozmaya gerek yok .ZATEN BÜYÜK sinir bozucumuz belli değilmi sevgili patronumuz, saygıdeğer spk yöneticileri,

3.  Alıntı Originally Posted by Parp Yazıyı Oku
    İt ürür kervan yürür demiştik ama malesef iti dinledik itlerin tuzağına düştük...

12 yıldır beklediğim sürekli alarak maliyet düşürmeye calistigim 2011 fırsatını kacirdiktan sonra defalarca beni hüsrana ugratan ihlasi 43 kuruştan sattım.... Tüm göstergeleri pozitif olan bir sağlık hissesi aldım ihlasin ardından baka kaldım.

Şimdi sattığım hisselerin çoğunu alamıyorum.

Zarar üstüne zarar ihlasin cikisi da cabası.

Sattirmak için olumsuz yazan itler! Elbette kusur benim. Ama ne desek boş hiç utanmadan itliginize devam edin Eşşoğlu eşşekler...
    Parp onlar günahlar içinde yanacaklar yapılan beddualar onları bulacak ve ne olduğunu anlayamayacaklar günahkar kul hakkına gözünü diken iblisler, hep öyle olur ky için alınacak yerden satıp satılacsk yerden almak fakat yapacak bir şey yok kendin zarar verip sevenlerini üzme kardeş Sağlıkla kal desemde biliyorum aklından atamayacaksın kolay kolay ama hepimiz yaşadık ve yaşıyoruz bunları

4.  Alıntı Originally Posted by Parp Yazıyı Oku
    İt ürür kervan yürür demiştik ama malesef iti dinledik itlerin tuzağına düştük...

12 yıldır beklediğim sürekli alarak maliyet düşürmeye calistigim 2011 fırsatını kacirdiktan sonra defalarca beni hüsrana ugratan ihlasi 43 kuruştan sattım.... Tüm göstergeleri pozitif olan bir sağlık hissesi aldım ihlasin ardından baka kaldım.

Şimdi sattığım hisselerin çoğunu alamıyorum.

Zarar üstüne zarar ihlasin cikisi da cabası.

Sattirmak için olumsuz yazan itler! Elbette kusur benim. Ama ne desek boş hiç utanmadan itliginize devam edin Eşşoğlu eşşekler...
    Aynısını çok insan yaşıyor.Zaten ben bu borsa denen kumar makinesinin işleyişini yeni yeni anlamaya başlıyorum.3-4 defa ya maliyet düşürmek için yada stoploss için sattığım ihlaslar için hep büyük zarar ettim.Alım yaptığım zamanlar ise hep tavana yakın yerlerdi.Yani almayı düşündüğün zamanlar satım,satmayı düşündüğün zamanlar da alım zamanıdır.Ben de ihlgm ve kardeşleri covit ten alaşağı düştüğü zaman satayım dedim en dipten yani 0,70 kuruştan sattım ve senin gibi mantıksal olarak gıda sektöründen sağlam diye bimaş aldım.Sonra yine senin gibi uçup giden ihlasın ardından baktım.Bimaştan da %5 kayıp gel de kanser olma.Beklemeyi becerebilseydim iyi kardaydım.Ama bunlar kumarbaz bi şekilde alıyorlar elinden.Sağlığınıza dikkat edin.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by vedayt Yazıyı Oku
    Aynısını çok insan yaşıyor.Zaten ben bu borsa denen kumar makinesinin işleyişini yeni yeni anlamaya başlıyorum.3-4 defa ya maliyet düşürmek için yada stoploss için sattığım ihlaslar için hep büyük zarar ettim.Alım yaptığım zamanlar ise hep tavana yakın yerlerdi.Yani almayı düşündüğün zamanlar satım,satmayı düşündüğün zamanlar da alım zamanıdır.Ben de ihlgm ve kardeşleri covit ten alaşağı düştüğü zaman satayım dedim en dipten yani 0,70 kuruştan sattım ve senin gibi mantıksal olarak gıda sektöründen sağlam diye bimaş aldım.Sonra yine senin gibi uçup giden ihlasın ardından baktım.Bimaştan da %5 kayıp gel de kanser olma.Beklemeyi becerebilseydim iyi kardaydım.Ama bunlar kumarbaz bi şekilde alıyorlar elinden.Sağlığınıza dikkat edin.
    Kendimi tecrübeli akıllı zannederdim nerdeee dediğiniz gibi hepimiz yaşıyoruz 60 dan ihlası sat git 79 danmı 81 denmi sinirden hafızam bile karışık ihyay al son 8 bin puanlık yükslişi spk nın bizleri koruma adına brüt takastan dolayı kaçır ne diyeceğimşi şaşırdım ama sizler tahmin edersiniz ne diyeceğimi ... Diğer taraftan kovid ibnosuda psikolojimizi iyice bozdu.

6.  Alıntı Originally Posted by Hus911 Yazıyı Oku
    bu ortamda ihlas çok çok iyi fiyatta gazete piyasa dolandırıcılığından ceza almış virüs savaş cabası
    çok ilginç bir şekilde virüs bize yaradı petrol fiyatları düşüyor ihracat artıyor sanki virüsü biz çıkardık
    ihlas aynı tas aynı hamam bu ortamda yatırım yapan ky yi kutlamak lazım
    yorum ile kafa yorulacak bir kağıt değil
    en 9 martta yazmısım 9 martta kaçtan işlem görmüş ihlas benim gibi yazan arkadaslar var ama dikkate alınmadıgımız gibi bir de hakaret ediyorsunuz sikayet ediyorsunuz

7.  Alıntı Originally Posted by demokrat76 Yazıyı Oku
    evet tıpkı 7 yıldır olduğu gibi yine bekliyoruz bekleyeceğiz de yalnız şu ali vali 49-50 sürecini ve kaçış rampaları filmini sil baştan izlemek biraz sıkıcı olacak.
    081 den 038 e basması sadece 15 iş gününe sığdırmış, yani yılların yükselişini 2 haftada eritmiş, nasıl aldı ise öyle de çıkarsın bir zahmet.
    en doğrusu sabırla beklemek idi.piyasalar düzelince kaldığımız yerden devam ederiz gibi görünüyor.daldan dala atlayarak daha fazla kayba neden olan arkadaşlar lütfen sabit durun.yayın ın önünde halka arz var brüt ten sonra elbet kıpraşir.
    ayrıca en çok gözümüzü korkutan ali veli 49-50 yi fazla takılmadan geçmesi de umut oldu benim için.
    karantinaya sağlığa ailelerimize dikkat lütfen herşey yoluna girer elbet.hakkımızda hayırlısı olsun

8.  Alıntı Originally Posted by demokrat76 Yazıyı Oku
    en doğrusu sabırla beklemek idi.piyasalar düzelince kaldığımız yerden devam ederiz gibi görünüyor.daldan dala atlayarak daha fazla kayba neden olan arkadaşlar lütfen sabit durun.yayın ın önünde halka arz var brüt ten sonra elbet kıpraşir.
    ayrıca en çok gözümüzü korkutan ali veli 49-50 yi fazla takılmadan geçmesi de umut oldu benim için.
    karantinaya sağlığa ailelerimize dikkat lütfen herşey yoluna girer elbet.hakkımızda hayırlısı olsun
    Kendi derdini bırakarak destek olmaya çalışan güzel yürekli insan kendine iyi bak...

Sayfa 176/889 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226276676 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •