Sayfa 180/889 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230280680 ... SonSon
Arama sonucu : 7110 madde; 1,433 - 1,440 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

ihlas 0.58 den kaç lot verildi yazabilecek var mı?
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

2. Niye biz köle sınıfı için soyguncu,hırsız ,zalim bir iblisin mallarına el koysunlarki çünkü al gülüm ver gülüm birbirleriden kendi çıkarları için faydalanıyorlar (Mücahit'in Medya Tv silahı var istediği gibi kullanıyor) yani alan - veren memnun vatandaşın çığlığı umurlarındamı özellikle bu güne dek kahpece mağdur edilen ky'ları haykırışından bahsediyorum..Bu konuda mevcut hükümetin bu zamana kadar küçük yatırımcıların mağdur edildiği zarara uğratıldığı patronları tarafından kötü yönetilen şirketlere yaptırım manasında aldığı caydırıcı karar attığı olumlu bir adım olmamıştır ki bilakis biz küçük yatırımcıların şirketlerin patronlarına acımasızca başımız tutulmuş tepeden tırnağa kadar soydurulmuşuzdur..Bir zamanlar tahtaları kapalı şirketlerin tekrar borsaya kote olacağını yazıp çiziyorlardı tahminen on yıl öncesindeydi sanırım hatta hangi şirketlerin döneceğinin listesini bile vermişlerdi gazetelerde sonra o olay kapandı gitti sanırım seçimlere yakın bir zaman olması dolaysıyla oy avcılığı yaptılar herzamanki gibi zalimlikler,soygunlar,hırsızlıklar,merhametsizlikl er,acımasızlıklar,istismarcılıklar,mağduriyetler,z ararlar,ziyanlar vb. devam ediyor sistem aynı sistem sadece oyuncular değişiyor..Allah sonumuzu hayır eylesin.. Rıza kutlu Işık ve Mücahit Ören ,kul hakkı yiyen ah alan mağdur eden dolandıran iki kötü örnek iş adamı.. İhlas holdingi endex 80 bine düşerken 0.38 krş'a düşürdü endex 98 bin oldu 0.67 krş 'a çıkardı verdi tekrar milletin eline kademe kademe düşürüyor yani satıyor bizede çaresizce seyretmek kalıyor nasıl kaçarsın 0.86-0.87 maliyetlendik..Allah ıslah etsin seni mücahit efendi devre kesici ve para cezaları bile adamı durduramıyor corana19'a bile pabucunu ters giydirecek kadar acımasız ve ihtiras abidesi..

Alıntı Originally Posted by albul72 Yazıyı Oku
    Bu iblis gerçekten parayı sadece borsadan kazanıyor,zira çalışanları için devletten yardıma muracaati bunun kanıtı.üreterek para kazanma gibi bir derdi yok çünkü bulmuş bizim gibi sabit fikirli insanları kanimizi emip duruyor.Her seferinde bir bahane yaratıyor iblis,yemin ederim bu adamın çete olduğunu devlet yetkilileri çok iyi biliyor ama neden buna müsaade ediyorlar anlamış değilim.Adamın hisselerin de son bir yılda kaç kez ceza geldi kaç kisiye yasak geldi ben unuttum sayısını.Simdi yine iki gün önceki çete elemanlarının olumsuzlugunu tüm hisselerine yansıtarak(güya olumsuz)tabana götürüyor.Maksat aradaki KY bin malına konmak ve bir aylık harçlığını çıkarmak.Bu adamın bu ülkeden kovulması ve mallarına el konulması gerekirken,el üstünde tutulması akil tutlmasiyla kardeş..herkese sabir diliyorum..

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İşin vahim tarafı o zaten
    Buradaki yatırımcı en kötü ihtimalde dahi; hakkımızı savunacak kurum, adli makam çıkar sanıyor
    Ama yok
    Yalan çok...
    Kimse yok
    Kuzgun çok
    Yukarıda paylaşımımda maske var diyordum benide yalancı çıkardılar o da yok.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Guya kimseyi korkutmadan tek tek dusuyo yavas yavas basamak yaparak iniyor..selale moduna gecmedi..bugunde taban galiba..ytd..tamamen sallamadir..

Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Niye biz köle sınıfı için soyguncu,hırsız ,zalim bir iblisin mallarına el koysunlarki çünkü al gülüm ver gülüm birbirleriden kendi çıkarları için faydalanıyorlar (Mücahit'in Medya Tv silahı var istediği gibi kullanıyor) yani alan - veren memnun vatandaşın çığlığı umurlarındamı özellikle bu güne dek kahpece mağdur edilen ky'ları haykırışından bahsediyorum..Bu konuda mevcut hükümetin bu zamana kadar küçük yatırımcıların mağdur edildiği zarara uğratıldığı patronları tarafından kötü yönetilen şirketlere yaptırım manasında aldığı caydırıcı karar attığı olumlu bir adım olmamıştır ki bilakis biz küçük yatırımcıların şirketlerin patronlarına acımasızca başımız tutulmuş tepeden tırnağa kadar soydurulmuşuzdur..Bir zamanlar tahtaları kapalı şirketlerin tekrar borsaya kote olacağını yazıp çiziyorlardı tahminen on yıl öncesindeydi sanırım hatta hangi şirketlerin döneceğinin listesini bile vermişlerdi gazetelerde sonra o olay kapandı gitti sanırım seçimlere yakın bir zaman olması dolaysıyla oy avcılığı yaptılar herzamanki gibi zalimlikler,soygunlar,hırsızlıklar,merhametsizlikl er,acımasızlıklar,istismarcılıklar,mağduriyetler,z ararlar,ziyanlar vb. devam ediyor sistem aynı sistem sadece oyuncular değişiyor..Allah sonumuzu hayır eylesin.. Rıza kutlu Işık ve Mücahit Ören ,kul hakkı yiyen ah alan mağdur eden dolandıran iki kötü örnek iş adamı.. İhlas holdingi endex 80 bine düşerken 0.38 krş'a düşürdü endex 98 bin oldu 0.67 krş 'a çıkardı verdi tekrar milletin eline kademe kademe düşürüyor yani satıyor bizede çaresizce seyretmek kalıyor nasıl kaçarsın 0.86-0.87 maliyetlendik..Allah ıslah etsin seni mücahit efendi devre kesici ve para cezaları bile adamı durduramıyor corana19'a bile pabucunu ters giydirecek kadar acımasız ve ihtiras abidesi..
    Maalesef ortak, bizde geç olsada öğrendik.
    Bu sisteme tek oyumla bile destek olduğum; payıma düşen günah için yaratan ve milletimden özür dilerim.

bugün ihlas hol ü çok verdiler ...söylenti mi var....

7.  Alıntı Originally Posted by Atik Yazıyı Oku
    İşin vahim tarafı o zaten
    Buradaki yatırımcı en kötü ihtimalde dahi; hakkımızı savunacak kurum, adli makam çıkar sanıyor
    Ama yok
    Yalan çok...
    Kimse yok
    Kuzgun çok
    Yukarıda paylaşımımda maske var diyordum benide yalancı çıkardılar o da yok.

Ne yapacağız peki,yıllardır insanların sırtından gecinip durdu,bizler sefalet içinde o iblis bir eli yağda bir eli balda.Sadece omu? Hayır elbette,bu sadece bizim kanimizi emen,başkalarinin kanını emenlerde de durum ayni.Kapitalist sistem yikilmadikca bu hep boyle olacak...

8.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    bugün ihlas hol ü çok verdiler ...söylenti mi var....
    Nasıl bir söylentiden bahsediyorsunuz?

Sayfa 180/889 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230280680 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •