Sayfa 190/889 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290690 ... SonSon
Arama sonucu : 7108 madde; 1,513 - 1,520 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

Alıntı Originally Posted by kabile reisi 61 Yazıyı Oku
    Demokrat'ım güzel bir çiftliğin varmış kardeşim hayrını,bereketini görün ve ailenizle birlikte sonsuza kadar huzurlu,mutlu,sağlıklı yaşayın..Herşeyin küçüğü seviliyor ya bende civcivleri çok sevdim Anneleride çok asil ve asaletli bakıyor.. selamlar..Allah'a emanet olun..
    Amin reis sağolasın tüm bunlar demokrat hocama yakışır
    Bu durumunu paylaşıp bizlerede moral veriyor
    bu sene içinde lexusünü de o karelerde göreceğiz inşallah
    Ayrıca hocamın yorumlarındaki sakince tavrının nedeni ayakları toprağa değiyor olsa gerek
    Bizler beton arasında elektrik yüklü olduğumuz için hemen nerde bu devlet diye başlıyoruz.
    Haksız mıyım reis

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. teşekkürler dostlar forumdaşlar magdur edilmiş gerçek yatırımcı kardeşlerim moral motivasyon önemli sabırla beklemeye devam muco ve saz arkadaşları biz yatırımcılar karşısında yenilen tarafta olacak inşallah.

3.  Alıntı Originally Posted by demokrat76 Yazıyı Oku
    teşekkürler dostlar forumdaşlar magdur edilmiş gerçek yatırımcı kardeşlerim moral motivasyon önemli sabırla beklemeye devam muco ve saz arkadaşları biz yatırımcılar karşısında yenilen tarafta olacak inşallah.
    İnşallah abi. Kazanan gerçek küçük yatırımcılar olacaktır.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

4.  Alıntı Originally Posted by demokrat76 Yazıyı Oku
    teşekkürler dostlar forumdaşlar magdur edilmiş gerçek yatırımcı kardeşlerim moral motivasyon önemli sabırla beklemeye devam muco ve saz arkadaşları biz yatırımcılar karşısında yenilen tarafta olacak inşallah.
    Amin inşallah hep birlikte kazanırız

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

5.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Ben uyudum ve oldukçada huzurluydum Hadi gel sonsuz hayatın sırrına birlikte erelim. Özelden yaz numaranı da konuşalım Sana sırlarımı anlatayım
    Sabır büyük bir erdemdir, sabır her kişinin harcı değil, er kişinin harcıdır.Sadece sabredenler ve akıl edenler kazanır.

6.  Alıntı Originally Posted by demokrat76 Yazıyı Oku

[url=https://hizliresim.com/g3qiFq][img]https://i.hizliresim.com/g3qiFq.jpg[/img
    Sn. demokrat76 gerçekten çok güzel resimler.Paranın satın alamayacağı güzel şeylerden.
    Şimdi sizinde bildiğinizi düşündüğüm Sayın Başkent'in bahsettiği sırlar gibi olmasada birçok insanın dikkatinden kaçan bir hususu belirtelim.

Bir horoz bir tavuğun üzerine çıkınca 16 gün boyunca döllü yumurta verir.
    Her bir döllü yumurta 16 gün boyunca canlı kalır.
    Her bir yumurtadan civciv 21 gün de çıkar.

Meyve ağaçlarının arasında arı kovanı var.Kovanla ilgili birşeyler söyleyelim.

Arı kovanındaki Ana arı 16 günde doğar. İşçi arılar 21 günde doğar. Erkek arılar 24 günde doğar.

Baştada dediğimiz gibi bu güzellikler paradan daha kıymetlidir.
    Son olarak bir söz söyleyelim.İnsan kendini ve çevresini tanıdıkça rabbini'de tanır.

Bir ekleme daha yapalım insan ömrü 120 yıldır.Allah dilediğini uzatır, dilediğini kısaltır.
    Son düzenleme : x_tra; 19-04-2020 saat: 14:54.
    Sabır büyük bir erdemdir, sabır her kişinin harcı değil, er kişinin harcıdır.Sadece sabredenler ve akıl edenler kazanır.

7. 24 Nisan Cuma kapanış tahmini 0.78
    Olursa ahanda ben demiştim diyecem. Not düşelim lütfen.

8.  Alıntı Originally Posted by Atik Yazıyı Oku
    Amin reis sağolasın tüm bunlar demokrat hocama yakışır
    Bu durumunu paylaşıp bizlerede moral veriyor
    bu sene içinde lexusünü de o karelerde göreceğiz inşallah
    Ayrıca hocamın yorumlarındaki sakince tavrının nedeni ayakları toprağa değiyor olsa gerek
    Bizler beton arasında elektrik yüklü olduğumuz için hemen nerde bu devlet diye başlıyoruz.
    Haksız mıyım reis

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Haklısınız güzel kardeşim çok doğru bir konuya parmak bastınız.. Rabbim Allah sanada nasip eyler inşha Allah..Sağlıklı günler dilerim..

Sayfa 190/889 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290690 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •