Sayfa 196/890 İlkİlk ... 96146186194195196197198206246296696 ... SonSon
Arama sonucu : 7116 madde; 1,561 - 1,568 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Sanırım ben dünyanın en bahtsız adamıyım,tam 10 yıl 2 ay bir hisseyi elimde tuttum ama sonuçta zararına sattim yani bir ev parası cop oldu.Tam ben sattim 2 hafta sonra kâğıt 3 katına çıktı.Geldim ihlasin hisselerine bulastim ama bunlar tam bir lanet.Yani yaslandim ama hala zarardayim,çok seyimi kaybettim,bana kalırsa buradaki arkadaşların çoğu benim gibi çok bahtsız..Bu hisseler Yam ama tam bir iblis grubu..ytd

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Dünya görünümü her ne kadar iç karartıcı olsa da, sadece teknik anlamda bakıldığında BİST100 82k +-1k bandındaki düşen desteğinden geri dönerek 86777 kapatmış , her hangi bir teyit oluşturmamakla beraber dikkatle izlemeye devam ediyorum benim için önemli bir direnç.

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
     Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Olumlu bir senaryoda, olası bir "pull back" durumunda 102k+-2K bandı ayrıca önem teşkil edebilir,

Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Bakıyorum bakıyorum 102K yı neye dayanarak söyledim bulamıyorum yaşalandım mı nedir, yav işte sizde bi bakıverin pulback olursa yukarılarda dirençler de var ana fikir.

sağlık herşeyden önce sağlık, para kazanmakta kaybetmekte kolay iş
    bir süre buralara

3. yazıklar olsun sana bacaksız haramiye hala nasıl çalarım dolandırırımın peşindesin sana ne söylesek ders alman gerekirken tam aksi yönde hareket etmeye devam ediyorsun...Rabbim olan Allah, zalimlerin zulmü ve baskısı altında inleyen göz yaşı döken mazlumların yüzü suyu hürmeti için dünyaya ders niteliğinde musubetler yağdırıyor çaresizce diz çöktürüp aklınızı başınıza devşirin dünyayı başınıza yıkarım azgın mahlüklar diyor ve biz insan oğullarını uyarıyor ama nafile babilin nesilleri bildiklerini okumaya devam ediyorlar ancak bilmiyorlarki gök kubbe kafalarına çökmesi çok yakın bir zaman diliminde gerçekleşecektir..Elbetteki Rabbim olan Allah herşeyi ve gelecek zamanda olacakları çok daha iyi bilir şüphesiz..Müco ve avaneleri umarım aklınızı başınıza devşirir yaptığınız hırsızlıklara pişman olup ıslah olmak için Allah'a diz çöker tövbe eder ve hak sahiplerinin haklarını iade edip arınır ıslah olursunuz..Hisselerin fiyatlarıyla oynayıp bilinçli olarak bizleri yüklü zararlara ve sıkıntılara gark ettiniz hakkım zayi ve helal olmasın sana diyor Allah'a havale ediyorum seni..

4.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    yazıklar olsun sana bacaksız haramiye hala nasıl çalarım dolandırırımın peşindesin sana ne söylesek ders alman gerekirken tam aksi yönde hareket etmeye devam ediyorsun...Rabbim olan Allah, zalimlerin zulmü ve baskısı altında inleyen göz yaşı döken mazlumların yüzü suyu hürmeti için dünyaya ders niteliğinde musubetler yağdırıyor çaresizce diz çöktürüp aklınızı başınıza devşirin dünyayı başınıza yıkarım azgın mahlüklar diyor ve biz insan oğullarını uyarıyor ama nafile babilin nesilleri bildiklerini okumaya devam ediyorlar ancak bilmiyorlarki gök kubbe kafalarına çökmesi çok yakın bir zaman diliminde gerçekleşecektir..Elbetteki Rabbim olan Allah herşeyi ve gelecek zamanda olacakları çok daha iyi bilir şüphesiz..Müco ve avaneleri umarım aklınızı başınıza devşirir yaptığınız hırsızlıklara pişman olup ıslah olmak için Allah'a diz çöker tövbe eder ve hak sahiplerinin haklarını iade edip arınır ıslah olursunuz..Hisselerin fiyatlarıyla oynayıp bilinçli olarak bizleri yüklü zararlara ve sıkıntılara gark ettiniz hakkım zayi ve helal olmasın sana diyor Allah'a havale ediyorum seni..
    Yerden göğe kadar haklısın kardeşim..Temenni ve dileklerine % 1000 katılıyorum ..cümleten hayırlı Ramazanlar dilerim..Oruç ibadetlerinizi Allah kabul eylesin..Amin..Siren'm,arı kovanlarını senmi kırdın parçaladın şaka şaka Burada olmanız güzel ..Hoşgeldin kardeşim..

5. dostları ziyarete geldim, kabilem dedim bitsin bu ayrılık gayrılık, özlem duydum güzel insanlara, arı kovanını bilmem lakin senin bahceden zeytin dalı getirdim. birkaç zeytini de helal et artık.

6. Ne demek kardeşim,tabii ki helali hoş olsun..Senin istediğin zeytin olsun alo deyin hemen zeytin yağını ve sofralık zeytinini göndereyim mübalağasız..Bizlerde seni özledik hem sevildiğinide unutma bizler için kadim dost ve değerlisin..Sağlığına dikkat et..Selamlar.. Sende hakkını helal et..

7. 25 yıldır borsadayım. Bu güne kadar ihlaslara bulaşıp da para kazanan ky ne gördüm ne de duydum.
    Kasa her zaman kazanır sanırım bu hisselerde geçerli.
    Son düzenleme : mustican; 29-04-2020 saat: 10:24.
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

8. bu hissenin olayı budur sürekli umut verir
    Ama para vermez 1 olur mu tabiki olur
    Ama 1 olduğunda dolar 10 tl olur 10 cent
    Fazlası yalan

Sayfa 196/890 İlkİlk ... 96146186194195196197198206246296696 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz