Sayfa 2/887 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 7095 madde; 9 - 16 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Ancak o dini inançları islamı kendi menfaatleri doğrultusunda kullanan acımasız yezit efendiye demem o ki senin gibi ...... dostumuz olacağına kul hakkına riayet edip tamah etmeyen adam gibi adam mert düşmanımız olsun..Rızkımızı veren HÜDADIR kul'a minnet eylemeyiz ama mademki senin şirket hisselerine yatırım yaptık hemde uzun vadeli 6-7 yıldır buradayız asla helal paramızı sana yedirmeyiz bacaksız bu konuda oldukça kararlıyız yani helal paramızı alın terimizi yiyemiyeceksin Küçük CO-Mİ.. Alıntıdır: Öyle hamarat bir hatunki ufacık şeyleri dahil herşeyi değerlendiriyor mesela deprem olayını bile ganimete dönüştürüverdi dansöz bacaksız sabrediyorum ama bir gün muhakkak seni tepside oynatacağım oynak oryantal küçük CO-Mİ ytd..

2. Anasının karnında çalmayı öğrenen mucoyu tepside oynatacakmış. Muco bunu görse gülmekten yerlere yatar, sen kimsin? Çapın ne? Dermi demezmi?.

3. Dermi yoksa demezmi bilmem ama bildiğim bişey var çap ölçme meraklısınada herşeyimiz meydandadır enine boyuna ölçebilir hatta tadabilir bence sıkıntı yok.. Fındık ezmesi,hay hay buyursun gelsin yeterki güvenip yatırım yaptığımız ihlas hissemiz olması gereken gerçek değerlerine ulaşsın biz fedakarlığa açığız..
    Son düzenleme : wise stockbroker; 23-01-2020 saat: 15:10.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye Cumhuriyeti. Duhul: 05.02.2011
    Gönderi
    1,473
    Blog Entries
    3
    Yerimiz belli olsun...
    Hayırlısı
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez...
    "İşini kış tut, yaz çıkarsa bahtına"*"Ak dona gök yamalık vurulmaz"*"Topraktan geldik, toprağa gideceğiz; Mühim olan çamurlaşmamak"

5. ben 0,80 altını bekliyorum.eninde sonunda gelecek.

6.  Alıntı Originally Posted by caturcutur Yazıyı Oku
    ben 0,80 altını bekliyorum.eninde sonunda gelecek.
    Herşey olabilir tabi çaturçutur. Sen ne kadar altını bekliyorsun? Çatır çatır gelirde 80'i kırar geçer mi, yoksa nazlanarak gelir 79'a falan değip geri döner mi? Beklentini daha net yazarsan biz de nasipleniriz hayrına.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Herşey olabilir tabi çaturçutur. Sen ne kadar altını bekliyorsun? Çatır çatır gelirde 80'i kırar geçer mi, yoksa nazlanarak gelir 79'a falan değip geri döner mi? Beklentini daha net yazarsan biz de nasipleniriz hayrına.
    her şey olabilir.hatta 0,69 da olabilir.senin için ali veli 0,49/0,50 olsun olmalı artık.

8. Ağzını hayra aç çaturçutur, 49-50'leri dillendirme. İnsanlar burada 1 üstü beklerken sen yere vurdun, öldürdün. Söz konusu ihlas olduğu için her yol mübah ama bu senin hissiyatın mı, yoksa bir analizin mi var.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 2/887 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •