Sayfa 223/888 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323723 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 1,777 - 1,784 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. forumlarda hisseyi kötüleyen kişi gördümmü bayılllıııyorum tamam diyorum o kadar bell ki bazı şeyler açıktan açıktan

2.  Alıntı Originally Posted by mercan Yazıyı Oku
    forumlarda hisseyi kötüleyen kişi gördümmü bayılllıııyorum tamam diyorum o kadar bell ki bazı şeyler açıktan açıktan
    allah iyiliğini versin, bu aralar gerçek hayata ilişki başka mücadelerim var lakin buraya bakınca bütün stresim anlık gidiyor. her bir forumdaşımı okadar güzel şeyler yazıyor ki (bence)

Allahım sen beni kibirden uzak tut.

3. hisse değerini buldumu bakmışsın huso buhar olmuş kaynamış gitmiş bi bakmışsın kötülediği mücoyla aynı sofralarda hep böyle olmuştur bu işler

4. Degeri ne bu hissenin?
    Misal ben zaman zaman hep farkli degerler bictim sukur yaniltmadi her hareketinde.😇

5. hissenin blançosunu açın duran varlıklarına dönen varlıklarına bakın alacaklarına bakın borçlarıyla karşılaştırın bence hiç sorun yok sadece gecmiş yıl zararları var 300-400 mily.Borsada o kadar geçmiş yıl zararları olan hisseleri var en az 100--150 tane şirketin blançolarında var fiatları ise 3-5 liralarda neden bu olmasın.Asıl mesele hissenin toplandığı ile ilşkili burda küçük yatırımcı çok alamıyorlar alamayıncada böyle baskı kuruyorlar tabiri yerindeyse kan kusturuyorlar, böyle zirzoplar burlara gelip millet korkutuyor.Lakin bilinen bişi var hissenin burlarda olduğu müddetce onlar için zarardır çünkü çok göze carpıyor gelen gecende tahtadan mal almıyor resmen tecavüz ediyor çünkü ihgazete ve iheva örnekleri var bakın nerlere gitti sahipleri aynı sahip aynı tahta.Küçük yatırımcı ucuz gördüğü hissede araştırmaz drek dalar bu saatten sonrada olacağı bu

6. Sayın Siren bu seferki tahmininiz kaçtır ?

7. bilanço dedin ben orada iptal oldum zaten, hiç anlamam temel analizden, keşke öğrenebilseydim ama, zaten 2 gr teknik analiz diye bir bir şeyler çiziktiriyoruz, artık o da ne kadar işe yararsa...

neyse ben sizin yazılarınızı da dikkatle takip edeyim bundan sonra, yeni kişilerin yorumlarını da görmek de hoş, kalın sağlıcakla,

----

8.  Alıntı Originally Posted by germinal74 Yazıyı Oku
    Sayın Siren bu seferki tahmininiz kaçtır ?
    aks a bir sözüm var ondan mütevellit ihlas kapsamında temennilerimi paylaşmıyorum

Sayfa 223/888 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323723 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •