Sayfa 251/890 İlkİlk ... 151201241249250251252253261301351751 ... SonSon
Arama sonucu : 7116 madde; 2,001 - 2,008 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Burada Hus911 nikli arkadaşa sürekli sataşan ve onu en sonunda buradan uzaklaştırmayı başaran arkadaşlar ya bu hisseyi yeterince tanımıyorsunuz ya da amacınız başka. eğer derdiniz küçük yatırımıcının hisseyi sürekli elinde tutmasını sağlamaksa Hus uyarmazsa ben uyarırım. Adam kimseye hisse sattırmaya çalışmıyordu. sadece hissenin geçmişini hatırlatıp uzun vadede elde tutanın parasının pul olduğunu yazıyordu benim gibi. Bu konuda küçük yatıtımcıyı uyarıyordu sürekli. iyi de yapıyordu. İhlaslardan para kazanılmaz demedi. Elbette al-sat larla kazanılır. Ancak yıllarca elinde tutan hep kaybetmiştir. 26 yıllık grafiğine bakın anlarsınız. Siz millete tut tavsiyesi yaparken neye göre yapıyorsunuz, amacınız nedir. kişisel görüşlerim olup y.t.değildir

2.  Alıntı Originally Posted by kararlı Yazıyı Oku
    Burada Hus911 nikli arkadaşa sürekli sataşan ve onu en sonunda buradan uzaklaştırmayı başaran arkadaşlar ya bu hisseyi yeterince tanımıyorsunuz ya da amacınız başka. eğer derdiniz küçük yatırımıcının hisseyi sürekli elinde tutmasını sağlamaksa Hus uyarmazsa ben uyarırım. Adam kimseye hisse sattırmaya çalışmıyordu. sadece hissenin geçmişini hatırlatıp uzun vadede elde tutanın parasının pul olduğunu yazıyordu benim gibi. Bu konuda küçük yatıtımcıyı uyarıyordu sürekli. iyi de yapıyordu. İhlaslardan para kazanılmaz demedi. Elbette al-sat larla kazanılır. Ancak yıllarca elinde tutan hep kaybetmiştir. 26 yıllık grafiğine bakın anlarsınız. Siz millete tut tavsiyesi yaparken neye göre yapıyorsunuz, amacınız nedir. kişisel görüşlerim olup y.t.değildir
    Burası bir uyarma platformu değil, burada herkesin aklı başında ve kimseye de zorla hisse al diyen yok. Burada faydalı olmak istiyorsanız şirket ile ilgili belge, bilgi paylaşabilirsiniz. Burada yüksekten almış zararda olanlar varken birde her gün olumsuzluk paylaşarak zararda olanların psikolojisini bozmaya da kimsenin hakkı yok.

3. Yolun açık olsun ihlas ...

4. Alıma devam şirket hisseleri güzel bir hareket çekecek..

5. mrh

Alıntı Originally Posted by heilzede Yazıyı Oku
    Burası bir uyarma platformu değil, burada herkesin aklı başında ve kimseye de zorla hisse al diyen yok. Burada faydalı olmak istiyorsanız şirket ile ilgili belge, bilgi paylaşabilirsiniz. Burada yüksekten almış zararda olanlar varken birde her gün olumsuzluk paylaşarak zararda olanların psikolojisini bozmaya da kimsenin hakkı yok.
    Aynen aynı dili konuşuyoruz, biz zaten farklı bir dille konuşmuyoruz tebrik ediyorum yalnız olmadığımı düşünüyorum

6. Hareket olmayan yerde bereket olmazmış.
    Bir tavan yapta bir birimizden kurtulalım.
    Yoksa ben hep beklentiyi yüksek tutacağım
    Ytd değildir.
    Mutlu sonlar ortaklar.

7. yap hareketini tahtacı ya çek 78e yada vurdur 86 ya
    sabır herşeyin ilacıdır..... unutma dokundugun herşey bir gün ölecek ve hesap vereceksin ....

8. Tahtacının taktigi yatırimci bıkıp sattık dan sonra götürüyor
    Herkesde bu hisseden bi bok olmaz dedigi an göturuyor
    İhevasa gayride gazetede yatırimciyi dökmeyi basardi burda dokemedikce kuduruyor doktugu an ihlasda fisek ana burdaki yatırımcı tam dişli cikti hisse yerine para kazannadan satmam diyor tahtacida sattirmak icin mucadele ediyor filmin sonunu merak ediyorum
    Tahtaci tam bir sinir küpü kuduruyor 80 den yukari goturemedikce ama eninde sonunda tahtaci pes edecek cok inatci bi yatirimci var burda
    Yorumlarimin tamamı hayal ürünüdür ve asla al sat ve tut tavsiye değildir

Sayfa 251/890 İlkİlk ... 151201241249250251252253261301351751 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •