Sayfa 252/889 İlkİlk ... 152202242250251252253254262302352752 ... SonSon
Arama sonucu : 7107 madde; 2,009 - 2,016 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. İheva 30 kurustan almayip 2 tl den alan varsa yatirim anlayisini gozden gecirmesi lazim
    İhlas 80 kurustan almayip 4 tl den dune kadar 70 kurusda olan gazeteyi kim neden alacak hakkaren merak ediyorum
    Tabi burası borsa her sey mümkündür
    Yorumları mın tamamı hayal ürünüdür ve asla al sat ve tut tavsiye değildir

2.  Alıntı Originally Posted by kibirli Yazıyı Oku
    Tahtacının taktigi yatırimci bıkıp sattık dan sonra götürüyor
    Herkesde bu hisseden bi bok olmaz dedigi an göturuyor
    İhevasa gayride gazetede yatırimciyi dökmeyi basardi burda dokemedikce kuduruyor doktugu an ihlasda fisek ana burdaki yatırımcı tam dişli cikti hisse yerine para kazannadan satmam diyor tahtacida sattirmak icin mucadele ediyor filmin sonunu merak ediyorum
    Tahtaci tam bir sinir küpü kuduruyor 80 den yukari goturemedikce ama eninde sonunda tahtaci pes edecek cok inatci bi yatirimci var burda
    Yorumlarimin tamamı hayal ürünüdür ve asla al sat ve tut tavsiye değildir
    Kibirli arkadaşım çok doğru söylüyorsun, tespitin doğru ancak biraz fazla bir küçük yatırımcı var ancak ky nın bakışı şu zannımca üzerindeki biti keneyi atmış, çok pahalı bir kaat değil ancak ihlasın birde diğer yan kaatları gittiğini düşünüyorki haklı bir düşünce, fikriyatım o ki burda tahtayı kilitleyip bıktırma politikası yapılan bu ancak bu saatten sonra tahtanın burda oluşu ky yarar çünkü toplamak bi yerde kalsın mal kaptırırlar diye düşünüyorum
    Al-Sat değildir kimseyi etkileme çabası gayreti değildir yazdıklarım beni bağlar kesinlikle kendi düşüncelerimi yazdım

Alıntı Originally Posted by kibirli Yazıyı Oku
    İheva 30 kurustan almayip 2 tl den alan varsa yatirim anlayisini gozden gecirmesi lazim
    İhlas 80 kurustan almayip 4 tl den dune kadar 70 kurusda olan gazeteyi kim neden alacak hakkaren merak ediyorum
    Tabi burası borsa her sey mümkündür
    Yorumları mın tamamı hayal ürünüdür ve asla al sat ve tut tavsiye değildir
    Holding kuruşlarda kaldıkça yavruların hiç bir değeri olmuyor dolayısıyla enaz 2 lira ve üstü olursa yavrularda bu fiyattan alıcı bulur aksi takdirde diğerlerini de aşağı çeker karşılıklı işlemlerle hacim boş hacim üretirler
    Bu hesaba göre holding çanağı çömleği patlatmak zorunda. Ytd

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. sabır iyidir demokrat kardeşle çok sabır tavsiyesinde bulunmuştuk bir birimize dönmek yok hedefin sonuna kadar demiştik .. ve o sözü yerine getirecegim inş ALLAH izin verirse benimde ömrüm yeterse ...
    sabır herşeyin ilacıdır..... unutma dokundugun herşey bir gün ölecek ve hesap vereceksin ....

5. Günlük, Haftalık ve Aylık ortalama dizilimleri çok iyi...

6.  Alıntı Originally Posted by heilzede Yazıyı Oku
    Burası bir uyarma platformu değil, burada herkesin aklı başında ve kimseye de zorla hisse al diyen yok. Burada faydalı olmak istiyorsanız şirket ile ilgili belge, bilgi paylaşabilirsiniz. Burada yüksekten almış zararda olanlar varken birde her gün olumsuzluk paylaşarak zararda olanların psikolojisini bozmaya da kimsenin hakkı yok.
    kimsenin olumsuzluk paylaştığı yok. Gerçek neyse odur. Bazı arkadaşların hissenin geçmişine ilişkin bilgisi olmayabilir. uyarı platformu değil diyorsun ama sonuçta siz de adamı uyarıp duruyordunuz değil mi. Bu sözde hisseyi uzun vade elde tutmak için bilgi belgeniz varsa siz paylaşın. Elbette uyarılarımızı yapacağız. Kimseyi manipüle ettiğimiz yok. Aksine ısrarla tut tavsiyesi veren manipüle etmeye çalışıyordur. Ya bilmeden yapıyorsunuz ya da amacınız başka.

7.  Alıntı Originally Posted by kararlı Yazıyı Oku
    kimsenin olumsuzluk paylaştığı yok. Gerçek neyse odur. Bazı arkadaşların hissenin geçmişine ilişkin bilgisi olmayabilir. uyarı platformu değil diyorsun ama sonuçta siz de adamı uyarıp duruyordunuz değil mi. Bu sözde hisseyi uzun vade elde tutmak için bilgi belgeniz varsa siz paylaşın. Elbette uyarılarımızı yapacağız. Kimseyi manipüle ettiğimiz yok. Aksine ısrarla tut tavsiyesi veren manipüle etmeye çalışıyordur. Ya bilmeden yapıyorsunuz ya da amacınız başka.
    Polemiğe gerek yok, herşey gönlünüzce olsun.

8. Vaybe aylardır ne ayı yıllardır bi ihlas formunu hic bu kadar boş görmememistim
    Demekki millet bıkmış hisseden çıkmış
    Demekki ihlasın sırası gelmiş bir cok kisinin ümidini kırmış yine basarmış tahta yapıcı
    Bir muddet sonra tüh ihlasda pis gitti kacirdik demeleri yakın gorunuyor
    Ben şunu anladımki tahta yapıcı allem ediyor kallem ediyor kucuk yatırımcıya hissesini tiksindirip sattırıyor

Yorumları mın tamamı hayal ürünüdür ve asla al sat ve tut tavsiye si değildir.

Sayfa 252/889 İlkİlk ... 152202242250251252253254262302352752 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •