Sayfa 258/889 İlkİlk ... 158208248256257258259260268308358758 ... SonSon
Arama sonucu : 7108 madde; 2,057 - 2,064 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Bugün bu hissenin yükseleceğini düşünen var mı? her tavan ertesi illaki düşüşe geçer, ihlas klasiğidir bu. umarım bugün bozar bu gidişatı. her zaman dediğim gibi bu sözde "ihlas" hisselerinden ancak alım-satım yaparak karlı çıkabiliriz. elde tutmak sadece paramızı pula çevirir. yukarıda belli bir seviyeden satıp aşağıdan belli bir seviyede almak kaydıyla para kazanılabilir. kişisel görüşlerim olup yat.tav.değildir

2.  Alıntı Originally Posted by kabile reisi 61 Yazıyı Oku
    Kardeşim,Allah razı olsun senden..Cuma gün namaz sonrası kaza geçirdim ayağım bilek kısmından birkaç yerden kırıldı topuğum dağıldı aynı gün jandarmamızdan sağlıkçılarımızdanda Allah razı olsun hastaneye yetiştirdiler gerekli tedavilerim yapıldı..Bu halime sonuz şükürler olsun..Şimdi hisse net'e ihlas ne alemde bakayım dedim senin paylaşımınla moral buldum..Eskiden Rahmetli demokrat kardeşimde paylaşıyordu sizler gibi..Allah rahmet eyliye..Sanada çok teşekkür ediyor sağlıklar,sıhhatler diliyorum..
    Geçmiş olsun, Rabbim şifa versin

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Atik Yazıyı Oku
    Reisim şifalar geçmişler olsun çok üzüldüm
    Inşallah tez zamanda iyileşirsin bir ihtiyacın varsa söyle elimden geleni yaparım
    Mıçonun sevmediği adamlardansın bu yüzden nazarı değiyor.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kadim dost güzel insan,eyvallah,sağolasın,Allah razı olsun senden..Adamın dibi derler ya hani benim nazarımda daha asaletli ve asil bir insan evladısın..Cümleniz,sağolun,varolun,ömürlü olun diyorum..Teşekkür ederim kardeşim henüz bir ihtiyacım yok.Allah'a emanet ol..Selamlar,sevgiler..Not:O zalimlerin yanında olmaktansa zulümlerine boyun eğmektense şüphesiz Rabbimin şer gibi görünen sınavını daha hayırlı ve faydalı buluyorum..Sağlıcakla kal..

4.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Çok geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın. Bi uğursuzluk var gibi bu topikte. Inşallah tez zamanda sağlığına kavuşmam dileğiyle.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Güzel kardeşim,oksijenim,Allah ,tüm dilek ve temennilerin için razı olsun senden.. Sevindim kardeşim..Senide Kazalardan belalardan korusun Rabbim olan Allah..Hoşçakal..Allah'a emanet ol,kardeşim benim..

5.  Alıntı Originally Posted by albul72 Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun, Rabbim şifa versin

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    albul72 kardeşim,Allah razı olsun senden..Amin..Ecmain..Selamlar..Memnun oldum..Allah'a emanet ol..

6.  Alıntı Originally Posted by kabile reisi 61 Yazıyı Oku
    Kardeşim,Allah razı olsun senden..Cuma gün namaz sonrası kaza geçirdim ayağım bilek kısmından birkaç yerden kırıldı topuğum dağıldı aynı gün jandarmamızdan sağlıkçılarımızdanda Allah razı olsun hastaneye yetiştirdiler gerekli tedavilerim yapıldı..Bu halime sonuz şükürler olsun..Şimdi hisse net'e ihlas ne alemde bakayım dedim senin paylaşımınla moral buldum..Eskiden Rahmetli demokrat kardeşimde paylaşıyordu sizler gibi..Allah rahmet eyliye..Sanada çok teşekkür ediyor sağlıklar,sıhhatler diliyorum..
    Geçmiş olsun Rabbim Acil şifa versin
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

7. Exclamation Lanetli tahta

Yatırım amaçlı değerlendirmeye tabi tutulacak nitelik taşımamaktadır.
    Kimseye aldanmayın , inanmayın, burayı okuyan gerçek ky'ler uyanık olun. Araştırın eski hikayeler,insanların başından neler geçmiş , nasıl kimler tarafından kandırılmişlar , özellikle nasıl yöntem kullanılmaktadır, kırk kere düşünün.
    Benim için kar zarar kendime ait. Zararda karda sevindirmez üzmez. MORUKLAR aduyrulur ,bu ky 26 ekimde de satmayacak.

8.  Alıntı Originally Posted by kabile reisi 61 Yazıyı Oku
    kardeşim,allah razı olsun senden..cuma gün namaz sonrası kaza geçirdim ayağım bilek kısmından birkaç yerden kırıldı topuğum dağıldı aynı gün jandarmamızdan sağlıkçılarımızdanda allah razı olsun hastaneye yetiştirdiler gerekli tedavilerim yapıldı..bu halime sonuz şükürler olsun..şimdi hisse net'e ihlas ne alemde bakayım dedim senin paylaşımınla moral buldum..eskiden rahmetli demokrat kardeşimde paylaşıyordu sizler gibi..allah rahmet eyliye..sanada çok teşekkür ediyor sağlıklar,sıhhatler diliyorum..
    allah şifa versin büyük geçmiş olsun sn kabile resi
    sabır herşeyin ilacıdır..... unutma dokundugun herşey bir gün ölecek ve hesap vereceksin ....

Sayfa 258/889 İlkİlk ... 158208248256257258259260268308358758 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •