Sayfa 262/888 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312362762 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 2,089 - 2,096 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

Alıntı Originally Posted by nugurlu Yazıyı Oku
    Suç bizde abiler... Saplanıp kalıyoruz... Ben bir hışımla kızıp 0,82 den çıktım, 24 den kront aldım kront bugün 32 lerde... İhlas halen 90 92 arası mekik dokuyor... Kimseye al sat demem ama kendi adıma yıllarca boşa beklemişim diyorum... Demokrat76 kardeşimin vefatıdır aslında ihlastan ayrılmama sebep, hisse değil ömür törpüsü... İnşallah en kısa zamanda istediğiniz karla kurtulursunuz bu musibetten... Kalın sağlıcakla....

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sn nugurlu tek lotum olmasa dahi yazdıklarımın arkasındayım; buradaki asıl mevzu adaletin ve kurumların iş yapmamasıdır
    Suçlu heryerde ve herzaman olacaktır ancak bunun karşısında duracak yasal çerçevede caydırıcı bir otorite olduğu sürece. Ana haberler zaten bunun kanıtı.
    Kamu vicdanını rahatlatarak hiç bir dosya kapanmıyor.Bende her konuda mağdurun yanında olup destek vermeye çalışıyorum.
    Çünkü kandırıldım tüyü bitmemiş yetim hakkını koruyalım derken bilakis neden oldum.
    Temennileriniz için ayrıca çok teşekkür ederim.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    SİVAS
    Gönderi
    4,327
    Sayın Atik size hak veriyorum ama sizde takdir edersiniz ki 500 e yakın hissenin bulunduğu bir piyasada kitabına kanununa uydurup her fiyatta işlem yapmak iyi niyetiniz yoksa, insanları kazıklamak son derece müsaittir... Benzer manüpülatif işlemler maalesef londra, dax, shangay gibi borsalarda da var.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Exclamation Lanetli tahta

Dikkatli ol ky ,paranın kıymetini bil. Dağdaki eşkiya burda.
    MORUKLAR isterse yirmi misli , isterse beş kuruş yapar kimse dur diyemez. şirket kar&zarar etmiş ekonomi uçmuş&göçmüş boş.
    Bu ky uzuuuuuuuuuun dönemdir satmadı 26 ekimde de satmayacak. KY nin hissedeki oranı fazlaysa çıkmaz kynin oranı az ise çıkar ,temel bu. Her zaman bilgi sahibi ol , leş yiyiciler fırsat kolluyor.

4. Bu hisse de küçük yatırımcıyı takip etmenin bir yolu var mıdır? Örneğin takas tan anlamak mümkün mü? Ben ara sıra buraya ara sıra Twitter a bakıyorum çok soran çizen olmuşumudur diye burda her zaman yazan olmasa da sosyal medyada illa ki bir yazan çizen oluyor.. Çoğu zaman kıytırık hesaplar çiziyor az takipçili hesaplar soruyor..

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. ne biçim şerefli bir hisse endeks olmuş 118 binlerde bu nerde dün 0.91 aldıgımız hisseyi tekrar 0.91 aldıgım yerden verdim inşallah birdahada bulaşmam adamı deli eder bunlar kalanlara Allah yar ve yardımcıları olsun ytd

6.  Alıntı Originally Posted by sınırlı sorumlu ky Yazıyı Oku
    Dikkatli ol ky ,paranın kıymetini bil. Dağdaki eşkiya burda.
    MORUKLAR isterse yirmi misli , isterse beş kuruş yapar kimse dur diyemez. şirket kar&zarar etmiş ekonomi uçmuş&göçmüş boş.
    Bu ky uzuuuuuuuuuun dönemdir satmadı 26 ekimde de satmayacak. KY nin hissedeki oranı fazlaysa çıkmaz kynin oranı az ise çıkar ,temel bu. Her zaman bilgi sahibi ol , leş yiyiciler fırsat kolluyor.
    Hedefime gelsin (2 TL ) bak ben nasıl 26 Ekim'de satıyorum çatır çutur. Şunun şurasında ne kalmış - 3 ay. Beklerim o tarihi sorun yok yeterki ters köşe yapmasın Müco.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

7. SPK bu hissede dönen işlemleri neden incelemez ki ? Bir zahmet İhlas holding hissesindeki işlemleri incelesinler ve ona göre işlerini yapsınlar.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

8. Televizyonlara Su Arıtma Cihazı Reklamı Veren Holdingin Hisselerinin Anlık Değerleri İle Alınabilecekler.
    Pierre Cardin Çoraptan bir tane almak için 10,86 liralık bu çorap için 0,89 fiyatlı hisseden tam 9,2204 tane satmak gerekiyor.

https://www.hepsiburada.com/pierre-c...-HBV00000L7592

Tek kişilik şişme yatak iş görmez onun için çift kişilik şişme yatakların en ucuzuna bakıyoruz. 199 liralık şişme yatak için 293,5955 tane bu mübarek hisse gerekiyor.

https://www.hepsiburada.com/comfort-...-HBV00000641SA

İlerleyen günlerde güncel hisse fiyatları ile hangi ürünü karşılaştıralım Ben utanmadan her türlü ürünle karşılaştırabilirim ama bu fiyatlarda olmasına neden olanlar utanır mı bu hallerden bilmiyorum.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

Sayfa 262/888 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312362762 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •