Sayfa 264/888 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364764 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 2,105 - 2,112 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Exclamation Lanetli tahta

Ky çok dikkatli davran MORUKLAR masum ky lerden sıkıldıkça sıkılıyorlar, stres testi kendilerine uygulanıyor.
    Bu ky yıllarca hissesine hareket ettirmedi 26 ekimde de satmayacak.
    Y.T.D.

Yatırım için uzman kişiler ve kurumlar mevcut. Onlara danışmak kişinin hür iradesine bağlıdır.

Duhul
    May 2017
    İkamet
    rize
    Gönderi
    531
     Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Zalim İBLİS.Gözaltı pazarında işlem gören 0,30 krş'luk Ekiz bile 9.00 tl oldu sen bizi kanser etmeye devam ediyorsun..Senin gibi zalime,hırsıza,dolandırıcıya destek veren ak partiyi ve mhp'yi kınıyorum..18 yıldır verdiğim oylar haram olsun ve öteki dünyada zahi olmasın...Forum üyelerine, Cumalar diliyorum..
    Hade ordan ne alakası var mecbur musun burda beklemeye 10 larca hisse var satar gider başka hisse alırsın tutanmi var

MX5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by muhammerb Yazıyı Oku
    Hade ordan ne alakası var mecbur musun burda beklemeye 10 larca hisse var satar gider başka hisse alırsın tutanmi var

MX5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Sana kemikmi atmıştım ?

4.  Alıntı Originally Posted by sınırlı sorumlu ky Yazıyı Oku
    Ky çok dikkatli davran MORUKLAR masum ky lerden sıkıldıkça sıkılıyorlar, stres testi kendilerine uygulanıyor.
    Bu ky yıllarca hissesine hareket ettirmedi 26 ekimde de satmayacak.
    Y.T.D.

Yatırım için uzman kişiler ve kurumlar mevcut. Onlara danışmak kişinin hür iradesine bağlıdır.
    Ben 26 Ekim'de satmayı düşünüyorum 2 TL'den

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

5. Buralar yine şenlenmiş,sanırım hamur ekşimiş,pişmeye hazır.Hadi hayırlısı!!

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Zalim İBLİS.Gözaltı pazarında işlem gören 0,30 krş'luk Ekiz bile 9.00 tl oldu sen bizi kanser etmeye devam ediyorsun..Senin gibi zalime,hırsıza,dolandırıcıya destek veren ak partiyi ve mhp'yi kınıyorum..18 yıldır verdiğim oylar haram olsun ve öteki dünyada zahi olmasın...Forum üyelerine, Cumalar diliyorum..

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. cuma günkü 0.87 başlayıp 0.92 kadar götürmesinin sebepini bilen arkadaşlar varmı

Alıntı Originally Posted by Jellat Yazıyı Oku
    cuma günkü 0.87 başlayıp 0.92 kadar götürmesinin sebepini bilen arkadaşlar varmı
    İhyayın tavan oluşuydu.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 264/888 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364764 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •