Sayfa 274/888 İlkİlk ... 174224264272273274275276284324374774 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 2,185 - 2,192 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    maaleses tabanda 4 milyon lot var
    Son üç günde akla hayala gelmeyen öyle güzel sözler söyledim ki ölülerine dirilerine ..... 4 milyon lot değil de 4 milyar lot koysalar sadece onlara bir kaç güzel söz daha söylerim. SPK sende bir şeye yaramayan bir kurumsun kapat git insanlar rahat etsin. 2010 yılından sonra o kadar halka arz oldu alayı yatırımcısı sövüşlemek için yapılan halka arzlardı çoğu ya gözaltı pazarında ya battı gitti ama sen hala çalışıyor gibi yapıyorsun. İhlas grubu hisseleri için kaç başvurum oldu birinde bile hazır metin dışınca cevabın olmadı. Allah Besmeleyle Din ticareti yapan şirketlerden korusun insanları.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

2. Borsa duserken 3 le 4 le carpip dusuyor..borsa cikarken 3 e 4 e bolerek cikiyor..herkes hakettigini bulur bi gun..

3.  Alıntı Originally Posted by albul72 Yazıyı Oku
    Savaş çıksa ilk yapılacak iş fakir fukarayla fare gibi oynayan iblisleri temizlemek için yeminim olsun

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aynı düşüncedeyim kardeşim .. T.C Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Devlet Bahçelinin koruyup kolladığı bir zalim müteahhit ne yapsa yeridir.. Bu şahsın ne olduğunu bildikleri halde neden şirketlerine el konulmuyor bu benim çok zoruma gidiyor..
    Son düzenleme : wise stockbroker; 07-08-2020 saat: 12:24.

4.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Son üç günde akla hayala gelmeyen öyle güzel sözler söyledim ki ölülerine dirilerine ..... 4 milyon lot değil de 4 milyar lot koysalar sadece onlara bir kaç güzel söz daha söylerim. SPK sende bir şeye yaramayan bir kurumsun kapat git insanlar rahat etsin. 2010 yılından sonra o kadar halka arz oldu alayı yatırımcısı sövüşlemek için yapılan halka arzlardı çoğu ya gözaltı pazarında ya battı gitti ama sen hala çalışıyor gibi yapıyorsun. İhlas grubu hisseleri için kaç başvurum oldu birinde bile hazır metin dışınca cevabın olmadı. Allah Besmeleyle Din ticareti yapan şirketlerden korusun insanları.
    Değerli kardeşim,amin..
    Son düzenleme : wise stockbroker; 07-08-2020 saat: 12:22.

5. Sanırım ekonımimiz buraya kadar,iflas ettiğimizin ibaresidir.Pandemi döneminde bile bu kadar düşmemişti,demekki durum ciddi.Ekonomi stop oldu,geçmiş olsun

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. İslami sermaye adı verilen şirketleri gördüğümde hep şunu söylerim " Ben Hırsızın En Çok Besmele Çekeninden Korkarım. Çünkü Allah"tan Korkmayan Hiç Birşeyden Korkmaz."
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

Halkına bomba yağdırılan milletler gibi inşaallah sonumuz olmaz.
    Bizim suriyeliler gibi gidecek yerimiz de yok kürt, türk, laz , alevi farketmez biz batının gözünde topyekûn arabız
    Nedeni ise bu din istismarcıların münafıkların yüzünden.
    Erdemli davranışları varsada arkasından siyâset çıkıyor.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    İslami sermaye adı verilen şirketleri gördüğümde hep şunu söylerim " Ben Hırsızın En Çok Besmele Çekeninden Korkarım. Çünkü Allah"tan Korkmayan Hiç Birşeyden Korkmaz."
    Çaldığı paralarla lise kurmuş bir şahıs daha.. Erdoğan Bayraktar, kurduğu liseyi anlattı
    Volt Teknoloji Kolejleri'ni kuran eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, iş arayan değil aranan gençleri mezun edeceklerini söyledi. Bal tutan parmağını yalıyor..

Sayfa 274/888 İlkİlk ... 174224264272273274275276284324374774 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •