Sayfa 276/888 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376776 ... SonSon
Arama sonucu : 7102 madde; 2,201 - 2,208 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    1-Bu ihlas iblisleri ABD vatandaşı.
    2-iplerin ucu ABD ve İsrail'de.
    3-Hirsizligi kanuna , kitabına uygun yapıyorlar..
    4- Hükümet yanlısı davranıp,gelene ağam, gidene paşam diyorlar..
    5- İslam dinini, kılıf olarak kullanıyorlar...
    Devamını siz düşünün.
    Sayın Kar Adam,doğru sözlere ne denir..Aynen katılıyorum..Selamlar..

2. Hisseye Brüt Takas Geldi Hayırlı olsun

Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında AVOD.E, CUSAN.E, DERAS.E, DOGUB.E, ERSU.E, ETYAT.E, IHEVA.E, IHLAS.E, INDES.E, OYAYO.E ve TEKTU.E paylarında 10/08/2020 tarihli işlemlerden (seans başından) 24/08/2020 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar brüt takas uygulanacaktır.
    Not: VBTS kapsamında getirilen tedbirler; pazar değişimi ve diğer nedenlerle uygulanacak olan açığa satış ve kredili işlem yasaklarından ve brüt takas uygulamasından ayrı olarak değerlendirilmelidir.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/866907
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

3. 2 taban yersek 0,65 teknik olarak destegi bunuda kirarsa kaos cikar.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Brüt takas uygulanan hisse senetlerinde işlemler sadece müşteri temsilciniz aracılığı ile gerçekleştirilmektedir.

Alacağınız tutar kadar nakit paranızın işlem anında hesabınızda olması gerekmektedir.

Brüt Takas uygulamasına konu olan hisse senetlerinde;

GÜNLÜK ALIM SATIM YAPILAMAZ.
    GÜNLÜK ALIM SATIM YAPILMASI DURUMUNDA O KADAR ADET "–"'ye DÜŞÜLECEKTİR.

ÖRNEK :
    Bugün itibarıyla brüt takasa konu olan XYZ hisse senedi var.

1- Seans başında 0 hisseniz var. Gün içerisinde 100 adet aldınız ve yine bugün gün içerisinde bunu sattınız takasta hesabınız -100 adet olarak gözükecektir. Bu nedenle brüt takasa konu olan hisse senedinde aynı gün alım satım gerçekleştirilememektedir.

2- Seans başında hesabınızda 100 Adet XYZ hisse senediniz var. Gün içerisinde de 50 adet daha aldınız. Aynı gün içinde maksimum 100 adet satabilirsiniz.

3- Seans başında hesabınızda 0 adet XYZ var. Gün içerisinde 100 adet aldınız ve 5 adetini ikinci seansta satmaya kalktınız, satamazsınız. Hesabınız sonuçta takasta önce – 5 adet olacağından satmanız mümkün olmayacaktır.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Dr. ismail Bey,
    Bence 2 taban az olur, 3,5,8 olsun.
    Şaka bir yana, hisse için çok olumlu olur bence. A1 kapital in işlemlerinin önü böylece kesilmiştir. Artık hiçbir aracı kurum gün içinde elinde olmayan ihlas hissesini satamayacaktır.

Bu tür kağıtlar üzerinde sörf yapan çeteler olduğu malum. Ortamın normalleşmesi önemli. Dün kimler diplere oturttu kağıtları? Panikleyen taze yeni yatırımcıdan kapıp, %15 yukarıdan gömenler olmadımı? piyasaları bozmaya karşı alınan önlemler doğrudur. Spekülatör olacak ama, böylesine 3 sınıf ve görgüsüz spekülatörlerde yerin dibine batsın... Brüt takas kısmen çetelerin hareket alanını daraltabilir.
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

7. Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Brüt takas uygulanan hisse senetlerinde işlemler sadece müşteri temsilciniz aracılığı ile gerçekleştirilmektedir.

Alacağınız tutar kadar nakit paranızın işlem anında hesabınızda olması gerekmektedir.

Brüt Takas uygulamasına konu olan hisse senetlerinde;

GÜNLÜK ALIM SATIM YAPILAMAZ.
    GÜNLÜK ALIM SATIM YAPILMASI DURUMUNDA O KADAR ADET "â��"'ye DÜŞÜLECEKTİR.

ÖRNEK :
    Bugün itibarıyla brüt takasa konu olan XYZ hisse senedi var.

1- Seans başında 0 hisseniz var. Gün içerisinde 100 adet aldınız ve yine bugün gün içerisinde bunu sattınız takasta hesabınız -100 adet olarak gözükecektir. Bu nedenle brüt takasa konu olan hisse senedinde aynı gün alım satım gerçekleştirilememektedir.

2- Seans başında hesabınızda 100 Adet XYZ hisse senediniz var. Gün içerisinde de 50 adet daha aldınız. Aynı gün içinde maksimum 100 adet satabilirsiniz.

3- Seans başında hesabınızda 0 adet XYZ var. Gün içerisinde 100 adet aldınız ve 5 adetini ikinci seansta satmaya kalktınız, satamazsınız. Hesabınız sonuçta takasta önce â�� 5 adet olacağından satmanız mümkün olmayacaktır.
    Bir sorum olacak

Ben dün aldığım ihlgm yi pazartesi satabilecekmiyim.

Ve sattığım hissenin parasını t2 den önce kullanabilecekmiyim.

Tşkürler

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 276/888 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376776 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •