Sayfa 28/889 İlkİlk ... 1826272829303878128528 ... SonSon
Arama sonucu : 7108 madde; 217 - 224 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by caturcutur Yazıyı Oku
    bu kağıdın gitmemesinin sebebini bilen var mı.bilene 1 milyon lot haydin
    Bazen, bir zamanlar kibirli kardesimiz dedigi gibi
    Benmiyim diyorum ama hemen yok canim ne alakasi var bendeki 3 5 parayi dert etmiyolardir diyip gulup geciyorum.
    Spek kardesim hakketen ayip 1 senede nerdeyse 3 e katlattin parayi cimrimisin yoksa 5 e 10 niye katlatmadin

2.  Alıntı Originally Posted by Karaşimşek1 Yazıyı Oku
    Alıntı Originally Posted by caturcutur Yazıyı Oku
    yarın iyiiiiiiiii düşüşler

Hüs19 ikiledi
    ))

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by caturcutur Yazıyı Oku
    zaten çıkamadı ki hep en önde düştü.düşsün ki alalım.şöyle 0,7*-0,6*-0,5*ve hatta 0,4* lara gelsin.bu kağıdın hakkı oralar
    Bugün fazla mesai+nöbet+ikramiye+ilave tediye, iyisin valla catır.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    oksijenim bilirsin KY'nin zeki ve çevik olanı makbuldur, her daim tetikte olmak da bu işin fıtratında var sanırım

5.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    ben her zaman iyiyim.endeks düşünce göreceğim sizleri catır catır sinirden çatlayacaksınız.

6.  Alıntı Originally Posted by kabile reisi 61 Yazıyı Oku
    Bu ülkede birazcık hakkaniyetli adalet varsa şayet senin hırsızın benim dolandırıcım olmaz kardeşim adalet bakan'ı ne diyor kimsenin yanına kar kalmamalı ama kaldığınıda( 4 eski bakan daha niceleri)ve BİST'te dolandırılan zarara uğratılan helal birikimlerinin nasıl alavere dalavereyle bu (mücahit Ören,Rıza kutlu ışıklar,Şevket Aksoy ve Ragıp Arsan,Latif Ünal ve babası Yaşar Ünal gibi daha nice soyguncu işadamları)kişilerce ellerinden alındığını pekala biliyorsunuz o zaman gerçek adalet tecelli etmeli bu şahısların tüm varlıklarına Kayyum ataması yapılmalıdır diye haykırıyorum yoksa adalet mülkün temelidir diyip sonrada hatırlı nüfuslu kişilere ayrıcalıklı davranırsanız korursanız işte bu hakkaniyetli,adaletli bir adalet olmaz .. İHLAS HoLDİNG ve İŞTİRAKLERİNE TÜM MAĞDURLAR için KAYYUM ATANMASINI TALEP ve ARZ EDİYORUM..Burada değindiğim önemli konular al sat tavsiyesi içerikli nitelikli yorumlar değildir..YTD..Please!! Siren'm çok yoruldum,bunaldım lütfen bir 42 çay rica edeyim sıcak sıcak belki kanımca iyi gelir ..Kardeşimi ve çayını seviyorum
    Yoksa hisselerine el konur korkusu ile İHLAS ın elindeki büyük miktarda İHGLM ve İHYAY hisselerini tahtada kelepire sattılar (yancılara aktarma?)

Böyje 0.70 -0.80 kuruşçuklardan bu kadar çok miktarda ihlgm ihyat hissenin piyasaya satılması akıl karı değil. Bu hisse satışlarını gidip hangi ekonomiste veya uzmana inceletirlerse inceletsinler holdingin büyük zarara sokulmuş olduğu açık. Buraların görmezden gelinmedi daha düşündürücü durum!! Yola devam olayları hep!

7.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    zamanı gelince kim olduğumu öğreneceksin

8.  Alıntı Originally Posted by caturcutur Yazıyı Oku
    zaten çıkamadı ki hep en önde düştü.düşsün ki alalım.şöyle 0,7*-0,6*-0,5*ve hatta 0,4* lara gelsin.bu kağıdın hakkı oralar
    Yalnız bu 3 günde dediğin yerlere düşer ama yeniden buralara gelmesi için bi 10 yılını alır. Ne diyelim biz sattıktan sonra inşaAllah dediğin yerlerden alırsın.

Sayfa 28/889 İlkİlk ... 1826272829303878128528 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •