Sayfa 283/888 İlkİlk ... 183233273281282283284285293333383783 ... SonSon
Arama sonucu : 7100 madde; 2,257 - 2,264 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

Petro china ortağımızı karadenize yönlendirdim arkadaşlar 3 seneden beri yan gelip yatıyorlardı haberiniz olsun.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Atik Yazıyı Oku
    Petro china ortağımızı karadenize yönlendirdim arkadaşlar 3 seneden beri yan gelip yatıyorlardı haberiniz olsun.

Bu bir latife mi,yoksa gerçekten bir haber mi var sayın Atik?

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Tabiki latife fakat bazen şaka bile gerçeğe dönüşebiliyor.
    Petro china ile ortaklığı balık tutmak için yapmadığına göre petrol arama işinde de kullanacağını tahmin edip kağıtları erken yukarı sürmesi için ifşa ediyorum. Asla ytd değildir.

4. Kanal istanbuldan ne nane yiyebildiki şimdide petro china ile denizin derinliklerinden kalın balık tutabilsin varsayalımki öyledir mücahit böyle olumlu haberi bile mevcut fiyattan satmak için kullanır yani onun için itibar çok önemli değil yerlerde sürünüyor itibarım kaldırayım insanlara bakacak yüzüm olsun demez alışmış bir kere hırgızlığa dvatandaşı dolandırmaya hep istiyorum beni yanıltın ama malesef ben haklı çıkıyorum her seferinde iştirakleri kullanıp yatırımcı gariplere sürekli mal yedirdi ihlas Hol.de..

Haklısın can ortağım. Bu hafta 1leri görecekmiş gibi bir his var içimde buna binayen soğutulmuş bu konuyu kullanılacaktır, konjonktürde buna uygun.
    2017de 30 krşlardan 70 krş a çekmişti bu seferde 2 üzeri atarsa eski yatırımcıya zararı çıkmasa dahi kaçış fırsatı verir diye umut ediyorum.
    Asla ytd. Yenilere yüksek risk içerir.

Ihlas topiginde temel, teknik çalışmaz dolayısıyla bilimsel hiçbir kriteri yoktur.
    Ihlas topiginde yalan, hile, tuzak, riya, manipülasyon, hadi yavrum kemik, kapkaç ve son olarakda katakullemsi duyumlar varsa geçerlidir, itibar edilir aksi takdirde yüksek risk içerir...

7.  Alıntı Originally Posted by Atik Yazıyı Oku
    Ihlas topiginde temel, teknik çalışmaz dolayısıyla bilimsel hiçbir kriteri yoktur.
    Ihlas topiginde yalan, hile, tuzak, riya, manipülasyon, hadi yavrum kemik, kapkaç ve son olarakda katakullemsi duyumlar varsa geçerlidir, itibar edilir aksi takdirde yüksek risk içerir...

oldukça mantıklı bir yorum
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    oldukça mantıklı bir yorum
    Sn Başkent şu diyeti değiştirme zamanı gelmedi mi çay içe içe midemiz buruştu hem belki ihlas buna takılıyordur.
    Şarap, rakı, zehir, zıkkım denesek bi fayda görür müyüz.

Sayfa 283/888 İlkİlk ... 183233273281282283284285293333383783 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •