Sayfa 284/888 İlkİlk ... 184234274282283284285286294334384784 ... SonSon
Arama sonucu : 7100 madde; 2,265 - 2,272 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Atik Yazıyı Oku
    Sn Başkent şu diyeti değiştirme zamanı gelmedi mi çay içe içe midemiz buruştu hem belki ihlas buna takılıyordur.
    Şarap, rakı, zehir, zıkkım denesek bi fayda görür müyüz.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yeminim var zaten bunlardan kazanacağım parayla Şarap dağıtacağım
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

2. Merhabalar,
    Yıllardır bu topiği takip ederim bir sürü troll geldi geçti, en son hatırladıklarım hamdı bey ve hus 911 di , bunlar bile geçti gitti. Ama değişmeyen tek kişi sayın başkentti. Bugün ki muhabbetin üzerine sayın başkente sormak istiyorum .Acaba yıllardır bu patronu pek sevilesi hissede durmanızı sağlayan beklenti ve motivasyon kaynağı nedir? Bu soruyu sorarken ortağınız olduğumu, herhangi bir art niyetimin olmadığını bilmenizi isterim .Saygılar

3. Valla son bir Silkeleme yapmadan gitmeyecek gibi duruyor.Gözü hep aşağıda,inşallah tez zamanda toparlar...

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by elraya Yazıyı Oku
    Merhabalar,
    Yıllardır bu topiği takip ederim bir sürü troll geldi geçti, en son hatırladıklarım hamdı bey ve hus 911 di , bunlar bile geçti gitti. Ama değişmeyen tek kişi sayın başkentti. Bugün ki muhabbetin üzerine sayın başkente sormak istiyorum .Acaba yıllardır bu patronu pek sevilesi hissede durmanızı sağlayan beklenti ve motivasyon kaynağı nedir? Bu soruyu sorarken ortağınız olduğumu, herhangi bir art niyetimin olmadığını bilmenizi isterim .Saygılar
    Herhangi bir motivasyon yoktu. Elimde Sadece ihlaslar yoktu elimde olan diğer hisselerden şükür güzel kazandım bunlarda da zarardaydım elimdekilerle takviye edip hepsinde güzel maliyetlere indim. 26 yıldır borsadayım ve bugüne kadar Zarar ettiğim iki tane hisse oldu tamamında şükür kar ederek çıktım. Kiminde üç yıl bekledim kiminde 5 yıl bekledim kiminde 7 yıl ama bekledim.

Borsa oynuyorum diyenlerden değilim ben borsa yatırımcısıyım. Şu anda bu grubun hisselerinde de Allah"a şükür kardayım fazlasıyla yetecek kadar. Takip eden herkes bilir bu güne kadar kimseye al demedim sat demedim tut demedim. Kişisel fiyat hedeflerimi paylaşmadım paylaşmam. Bu gruptanda istediğim kazancı olmak nasip olursa zaten Şarap resmini göreceksiniz burada Yer Kızılay Yüksel Caddesi Olacak
    Kimsenin vebalini almam.

Bol kazançlar

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

5. Arkadaşlar ben ihlastayım ama ihyaya geçip bedelliden nasıl yararlanırım en mantıklı şekilde zahmet olmasa yazar mısınız?İhyay alıp rüçhanda alıp sonra o rüçhan kadar nakit mi bulunduracağım?

6.  Alıntı Originally Posted by vedayt Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ben ihlastayım ama ihyaya geçip bedelliden nasıl yararlanırım en mantıklı şekilde zahmet olmasa yazar mısınız?İhyay alıp rüçhanda alıp sonra o rüçhan kadar nakit mi bulunduracağım?
    Vedayt,bu soruları soran senmisin yoksa borsaya yeni girmiş ky süsümü veriyorsun kendine oldukça şaşırdım çünkü amacın nedir anlaşılır gibi değil resmen inanlarla kafa buluyorsun yıllardır burada olduğunu bilmeyenmi var..Çok ayıp ediyorsun hem seni dinleyen kim....

7. Yaw doğru diyosun pasif olarak 25 seneyi aşkındır borsanın özellikle ihlasın içindeyim ama bu bölünme işine tam olarak kafam basmadı.Belki de emin olamıyorum.Şimdi yüzbin tane rüçhan alsam ve yüzbin lira da nakitim bulunsa herhalde yüzbin adet ihyay'ım geliyor. Yanlış mıyım?Yoksa 125.000 adet mi geliyor.Elimde mevcutta olsaydı tamam onların rüçhanını 1 tl den nakit yatırır %125 ini alırdım.Elimde ihyay olmadan rüçhan alıp nasıl hisseye çevireceğim emin olamıyorum.İhlas gurubu kimde kafa bıraktı ki?
    Benim ne haddime değerli dostlarla böyle bir platformda kafa bulmak.Sen beni yine dinle ki hata yapmayayım.

Bi taraftan 8 aylık hamile eşiyle vatan için sokaklara çıkıp yararlanan, şehit olan bir millet ile öte yandan bankada istediği kredi onaylanmadı diye mevcut otoriteye tehtidler savurup darbe gününü ifşa eden bir hain...
    Ve sonuç...
    Haram zıkkım olsun.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 284/888 İlkİlk ... 184234274282283284285286294334384784 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •