Sayfa 285/889 İlkİlk ... 185235275283284285286287295335385785 ... SonSon
Arama sonucu : 7108 madde; 2,273 - 2,280 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Mevcut otoriteyi masumlaştırmayalım güzel arkadaşım ,onun hertürlü pisliğini örten garibanın hakkını ona yediren yemesine müsade eden muhalefet partilerinin araştırılın diye verdiği önergeyi yok sayan hırızlıklarına kul hakkı yemesine göz yuman 15 temmuz akşamı sokaklara dökülüp ülkesine sahip çıkan vatandaşını sırf mücahit ören onları medyasında gazetelerinde televizyon kanallarında desteklesin diye koruyup kollayıp mağdur etmedimi sırtlarını dönmedilermi hala dahada destekliyorlar al gülüm ver gülüm yapıyorlar peki mücait ören 15 temmuz ve sonrasında neredeydi sokaklarda gördünüzde benmi göremedim hain bacaksızı yani sözün özü böyle bir çelişki adaletsizlik olamaz..Bu adam tamamen kendi çıkarlarını menfaatinin peşinde koşan Fötö dedikleri hainlerden daha tehlikelidir ki bunu ben söylemiyorum geçmiş hükümetler döneminde Türk silahlı kuvvetlerimize hizmet eden kıymetli değerli saygın Generallerimiz tehlikeye işaret ederek uyarı mahiyetinde söylemiştir.. İhlas gazete bedelsiz hisse senedi verdi ama bu gün tavan tavan gidiyor ama ihlas holding borsa şirketlerinin en düşük fiyatlı hissesi olarak yerinde saydırılmaktadır ki bu bir usülsüzlüktür,dolandırıcılıktır,hırsızlıktır ama gel görki kimseler gel buraya arkadaş demiyor diyemiyor neden acaba kimdir bu adam güzel Ülkemin kıymetli dürüst insanından dahamı önemli birisidir yani Fetö'den sonra bununda arkasında kalleş amerikal conilermi var..Devlet başa kuzgun leşe diyorum,ya mücahit alınacak tüm mal varlığına el konulacak yada mücahit birilerini alacak tahtından indirecek benden söylemesi..Ben hiç bir siyastçinin ve vatan hainlerinin yanında tarafında değilim hiç olmadım (gittim doğru olduğuna inandığım yere oy verdim ama yanılmışım) çünkü ben vatandaşım,halkım milletim, dolaysıylada Devletim..Sağlıcakla kalın,Ülke menfaatleri kendi menfaatlerinden çok daha önemli olan sadık,yürekli, dürüst,vatansever kardeşlerim..Bizimde haklarımız haram olsun haketmeyenlere ve mücahit ören hazretlerine..

Alıntı Originally Posted by kartalgaga Yazıyı Oku
    Mevcut otoriteyi masumlaştırmayalım güzel arkadaşım ,onun hertürlü pisliğini örten garibanın hakkını ona yediren yemesine müsade eden muhalefet partilerinin araştırılın diye verdiği önergeyi yok sayan hırızlıklarına kul hakkı yemesine göz yuman 15 temmuz akşamı sokaklara dökülüp ülkesine sahip çıkan vatandaşını sırf mücahit ören onları medyasında gazetelerinde televizyon kanallarında desteklesin diye koruyup kollayıp mağdur etmedimi sırtlarını dönmedilermi hala dahada destekliyorlar al gülüm ver gülüm yapıyorlar peki mücait ören 15 temmuz ve sonrasında neredeydi sokaklarda gördünüzde benmi göremedim hain bacaksızı yani sözün özü böyle bir çelişki adaletsizlik olamaz..Bu adam tamamen kendi çıkarlarını menfaatinin peşinde koşan Fötö dedikleri hainlerden daha tehlikelidir ki bunu ben söylemiyorum geçmiş hükümetler döneminde Türk silahlı kuvvetlerimize hizmet eden kıymetli değerli saygın Generallerimiz tehlikeye işaret ederek uyarı mahiyetinde söylemiştir.. İhlas gazete bedelsiz hisse senedi verdi ama bu gün tavan tavan gidiyor ama ihlas holding borsa şirketlerinin en düşük fiyatlı hissesi olarak yerinde saydırılmaktadır ki bu bir usülsüzlüktür,dolandırıcılıktır,hırsızlıktır ama gel görki kimseler gel buraya arkadaş demiyor diyemiyor neden acaba kimdir bu adam güzel Ülkemin kıymetli dürüst insanından dahamı önemli birisidir yani Fetö'den sonra bununda arkasında kalleş amerikal conilermi var..Devlet başa kuzgun leşe diyorum,ya mücahit alınacak tüm mal varlığına el konulacak yada mücahit birilerini alacak tahtından indirecek benden söylemesi..Ben hiç bir siyastçinin ve vatan hainlerinin yanında tarafında değilim hiç olmadım (gittim doğru olduğuna inandığım yere oy verdim ama yanılmışım) çünkü ben vatandaşım,halkım milletim, dolaysıylada Devletim..Sağlıcakla kalın,Ülke menfaatleri kendi menfaatlerinden çok daha önemli olan sadık,yürekli, dürüst,vatansever kardeşlerim..Bizimde haklarımız haram olsun haketmeyenlere ve mücahit ören hazretlerine..
    Sizden farklı birşey söylemedim birkaç cümle ile izahım eksik kalmasına neden oldu oysa anlatmak istediğim nokta mevcut otoriteyi şiddetle kınamak başka bir şansımızda yok.
    At izi it izine karışmış durumda. Olayı makropolitik açıdan irdelersek muhalefet aslında mevcut iktidarı ekmeğine yağ sürüp statükoyu korumak için yönetilen kukla da olabilir dolayısıyla sistem iyi kurulmuş ve demokrasinin sonu gelmiş olabilir Akdenizdeki krizde bu seneryonun parçası gibi gözüküyor
    Seçime çeyrek kala savaş, yasa gereği 5sene daha seçim olmaz 2028e kadar devam bakmışsın ki işin ucu rockfeller e kadar gitmiş.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Burası komplo teori yapma mekanına çevrilmiş.arkadaşlar sakin,devlet başta..

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Atik kardeşim ;rahat ol ben seni eleştirmiyorum genel olarak konuşuyor fikir alışverişi babında gerçeklere parmak basıyorum ..30 yıldır sürekli zarar yazan bir holding ve iştirakleri var ortada zarar yazıyorsa neden batmıyor neden devlet hesap sorup el koymuyor çünkü zarar marar yok kardeşim hırsızlık,dolandırıcılık kul hakkı yeme oyunları var öyle bir değirmenki sürekli sahibine çalışıyor ama yatırımcıya ne hikmetse zarar yazıyor onu anlatmay çalıyorum 1.00 yaptı millet gidiyor diye atladı hisseye verdi gariplerin kucağına indirdi 0.80 krşlara.. ihgzt bedelsiz verdi diye sakın ha ky'a verdiğini zannetmeyin bedelsizlerin hepsini kendileri yada adamları aldı şimdide 3.03 tl yaptı hisse fiyatını ama tüm iştiraklerin sahibi holding 0.80 krş hani nerede spk'lı yetkililer bizlerin gördüklerini onlar nasıl göremiyor..Hadi buyrun kimsenin yanınına kar kalmamalı mücahit Ören'nin geçmişi ve geleceği araştırılsın gerekirse yargılansın tıpkı gariban mazlum vatandaşlarımız gibi hak ve adalet yerini bulsun diyorum..Ateş olmayan yerden duman tütmezmiş o zaman Sayın Cumhurbaşkanımız R.T.E kulağını bir çekiverse bak o zaman evin şımarık çocukluğundan eser kalıyormu..Allah yar ve yardımcımız olsun..Amin..Not:Atik, kardeşimsin benim lütfen gönlün hoş olsun..Albul72,daha dün bir güzel ky kardeşimizi kaybettik (Allah rahmet eylesin) garibim üzüntüden kalp krizi geçirdi hangi komplo teorisinden bahsediyorsun boş boş manasız anlamsız gereksiz konuşma..

5.  Alıntı Originally Posted by kartalgaga Yazıyı Oku
    Atik kardeşim ;rahat ol ben seni eleştirmiyorum genel olarak konuşuyor fikir alışverişi babında gerçeklere parmak basıyorum ..30 yıldır sürekli zarar yazan bir holding ve iştirakleri var ortada zarar yazıyorsa neden batmıyor neden devlet hesap sorup el koymuyor çünkü zarar marar yok kardeşim hırsızlık,dolandırıcılık kul hakkı yeme oyunları var öyle bir değirmenki sürekli sahibine çalışıyor ama yatırımcıya ne hikmetse zarar yazıyor onu anlatmay çalıyorum 1.00 yaptı millet gidiyor diye atladı hisseye verdi gariplerin kucağına indirdi 0.80 krşlara.. ihgzt bedelsiz verdi diye sakın ha ky'a verdiğini zannetmeyin bedelsizlerin hepsini kendileri yada adamları aldı şimdide 3.03 tl yaptı hisse fiyatını ama tüm iştiraklerin sahibi holding 0.80 krş hani nerede spk'lı yetkililer bizlerin gördüklerini onlar nasıl göremiyor..Hadi buyrun kimsenin yanınına kar kalmamalı mücahit Ören'nin geçmişi ve geleceği araştırılsın gerekirse yargılansın tıpkı gariban mazlum vatandaşlarımız gibi hak ve adalet yerini bulsun diyorum..Ateş olmayan yerden duman tütmezmiş o zaman Sayın Cumhurbaşkanımız R.T.E kulağını bir çekiverse bak o zaman evin şımarık çocukluğundan eser kalıyormu..Allah yar ve yardımcımız olsun..Amin..Not:Atik, kardeşimsin benim lütfen gönlün hoş olsun..Albul72,daha dün bir güzel ky kardeşimizi kaybettik (Allah rahmet eylesin) garibim üzüntüden kalp krizi geçirdi hangi komplo teorisinden bahsediyorsun boş boş manasız anlamsız gereksiz konuşma..
    Demokrat76 kardeşime tekrar Allahtan rahmet diliyorum. Ben boş konuşmuyorum,hiç kimseylede polemik yaşama niyetim yok,ama sizin sözleriniz üzerinden gidecek olursak devlet çökmüş,bitmiş, perişan olmuş.haaa adam kayırma mevzusuna gelince;kim bir mazlumun ahını alarak başka birini kayırıyorsa Allah bin türlü belasını versin.İhlas holding gerçekten kayyumluk bir şirket,vesselam

Alıntı Originally Posted by albul72 Yazıyı Oku
    Demokrat76 kardeşime tekrar Allahtan rahmet diliyorum. Ben boş konuşmuyorum,hiç kimseylede polemik yaşama niyetim yok,ama sizin sözleriniz üzerinden gidecek olursak devlet çökmüş,bitmiş, perişan olmuş.haaa adam kayırma mevzusuna gelince;kim bir mazlumun ahını alarak başka birini kayırıyorsa Allah bin türlü belasını versin.İhlas holding gerçekten kayyumluk bir şirket,vesselam

Sn albul devletin bekası için bu millet can verdi hâlâ da verecektir asıl mesele böyle milleti olan devleti yönetiyorsan menşei belli olmayan, kurduğu şirket vatandaşını soymaya odaklı, ihaneti ifşa olmuş, sırf basın yayın organı tellâllığını yapıyor diye yol verirsen... yönettiğin devletin ana haber bültenlerinde hergün farklı konularda yüzlerce magdur vatandaş adalet, adalet diye bağırıyorsa buna rağmen avrupada bizi kıskanıyorsa kusura bakmayın.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bu günlerde geçer elbet ve inşallah yudum yudum çay içeriz ekran yeşerdiği zaman İçerken de dilimizden dökülen sözler bulur yerini
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

8. Albul72 kardeş,bende senin düşmanın değilim ama komplo teori deyinci iftira atıyormuşum gibi oldum biraz üzüldüm..

Sayfa 285/889 İlkİlk ... 185235275283284285286287295335385785 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •