Sayfa 303/890 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403803 ... SonSon
Arama sonucu : 7114 madde; 2,417 - 2,424 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Enveroğlu Mücahit Ören,ömründe bir kere olsun insafa gel zulüm etmeyi bırak ve tövbe et daha sonrada Eyüp Sultan Hazretlerinin Kabrini ziyaret et ve oradaki camide sabah namazını eda ettikten sonra Allah'a yalvarıp yakar kul hakkından dolayı Rabbim sana sığınıyorum de af dile orada yatan mübarekler ve cümle geçmişlerin içinde özelliklede babanız için Kuran-i Kerim ,Yasin-i Şerif oku dualarını ettikten sonra Şehitlerimiz dahil hepsinin mübarek ruhlarına gönder sonrada hayırlar hasenatlar yap ruhunu frahlat para mal mülk hırsından uzaklaş insan ve müslüman olduğunu hatırla bismilli rahmanlı sağlam bir sabah kahvaltısından sonra borsa gongu daha çalmadan işinin başına geç o gözü dönmüş sipeklerinin kulaklarını çek neler yapmaları gerektiğini hatırlat ve dosta düşmana karşı büyük İhlas holding hisselerine Allah rızası ve babanızın ruhu için sahip çık olması gereken fiyatlara taşı tesbih namazı gibi hiç olmazsa bunu ömründe bir kerecik olsun yap..Göreceksin itibarın geri gelecek Önce Allah'ın sonra insanların rızasını hatta gerek manevi gerekse maddi çok şey kazanacaksın ..İnşha Allah diyorum..Yarın neler olacak hep beraber izleyip şahit olacağız nasıl bir iş insanı olduğuna ki mahşer günü Rabbim olan Allah'a gerçekleri olduğu gibi anlatalım..Allah'ın selamı ve berketi üstünüze olsun.Amin..

Reisim şirket habertürke cavaben bu çıkışın manipüle edilmediğini açıklayarak aynı zamanda da olağandışı bir hareket olmadığını belirterek yatırımcıya da sahip çıkmış oldu.
    Bence bu bir başlangıç şirkete değer katacak projelerini bir bir uygulayıp kap haberleriyle paylaşılacağı günlerin yaklaştığını ve bunun bir zorunluluk olduğunu düşünüyorum. Çünkü konjonktür buna çok uygun. Ytd.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Sayın Atik,inşha Allah dediğiniz gibi olur ki zaten bizde kimsenin özellikle nefret eder düşmanıda değiliz herkes adaletli,hakkaniyetli,adil olsun Allah'ın yapma dediklerini ,hoşnut olmadıklarını yapmasın yeter ..İşte o zaman beddua ah yerine dualar ederiz daha hayırlı değilmidir..Çok teşekkür ederim güzel kardeşim ,Allah güzel beklentilerini gerçekleştirir inşha Allah..Allah'a emanet ol...Hayırlı geceler dilerim..Yarın ola hayr ola yarına bismillah diyelim bakalım mevlam neyler şüphesiz iyi eyler...

4.  Alıntı Originally Posted by kararlı Yazıyı Oku
    "Onlarca kat prim yapan hisselere kör ve sağır olan bu haber sitesi" derken hiç araştırmadığın anlaşılıyor. Bir araştırırsan diğer hisselerdeki manipülasyon haberlerinin de Haber Türk te yer aldığını görürsün.
    O kadar iyi gazeteciyse Ceytaş ve Park Tekstil dönemini bi incelesin. 2000 yılı günlük hareketleri görsün. Bu borsada 3 günlük yatırımcı değilim onların tahtalarında çok bulundum her türlü icraatlarını bilirim. Önce bi kendi grubunun geçmişinden başlasın incelemeye. Burada az bi hareket oldu hemen buraya saldırdılar. Diğer tahtaların hepsi deli prim yapmadan haber yaptı mı burada benim kadar araştırma yapan bir elin parmağı kadar yatırımcı göster. Cımbızla çektiğin bir iki cümle ile yorum yapıyorsun. Son dönem manipülasyonlarına dair haberleri bi araştır madem iyi araştırmacısın benim gibi cahil ve acemi yatırımcıyı bilgilendir. O kadar ciddi haber yapmış ki haberini bir kaç saat sonra değiştirdi madem ki kendine güveniyordu niye yaptığı haberi değiştirdi.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

5.  Alıntı Originally Posted by kararlı Yazıyı Oku
    "Onlarca kat prim yapan hisselere kör ve sağır olan bu haber sitesi" derken hiç araştırmadığın anlaşılıyor. Bir araştırırsan diğer hisselerdeki manipülasyon haberlerinin de Haber Türk te yer aldığını görürsün.
    Bak yaptığı haberlere
    https://www.haberturk.com/70-hissede...677350-ekonomi
    https://www.haberturk.com/spk-net-ac...702024-ekonomi
    https://www.haberturk.com/spk-dan-im...702327-ekonomi

ve burada bir kaç tane hisse söylemiş genel olarak hisselerin primlerini yapmış ama ne hikmetse aşağı yukarı bir çok haberde ihlas hisseleri ile ilgili yorumda bulunmuş. Amacı neyse bi zahmet söylesin de biz de anlayalım. Bu hayırsever gazeteci bi anlatsın yıllardır bekleyen yatırımcı ile zoru ne. Bu kadar düşünceliyse yaptığı haberleri hisselerde yatırımcıya mal gömüldükten sonra yapmasın birçok tahtada iş bitmiş hisselerle ilgili haber yapmış. Madem uzman gazetecisin bir zahmet hisseler beşer onar kat çıkmadan önce temel ve teknik analizin yapıp bilançosuna ve sektörüne göre bu hisseler böyle olmalı deseydi ya. Niye iş bittikten sonra olumsuz haberlerle çıkıyor ben art niyet ararım. Hele ki ihlas gibi yıllarca yatırımcının canını çıkarmış hisse bir gün hareket etti diye hemen kötüleyici ve olumsuz haber yapıyorsa ben iyi niyetli bir haberci olarak düşünmem. Bir de haberi yaptın kendine güveniyorsun madem niye değiştirdin demek ki incelemeden kafadan haber yapıyorsun.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

6.  Alıntı Originally Posted by kabile reisi 61 Yazıyı Oku
    Enveroğlu Mücahit Ören,ömründe bir kere olsun insafa gel zulüm etmeyi bırak ve tövbe et daha sonrada Eyüp Sultan Hazretlerinin Kabrini ziyaret et ve oradaki camide sabah namazını eda ettikten sonra Allah'a yalvarıp yakar kul hakkından dolayı Rabbim sana sığınıyorum de af dile orada yatan mübarekler ve cümle geçmişlerin içinde özelliklede babanız için Kuran-i Kerim ,Yasin-i Şerif oku dualarını ettikten sonra Şehitlerimiz dahil hepsinin mübarek ruhlarına gönder sonrada hayırlar hasenatlar yap ruhunu frahlat para mal mülk hırsından uzaklaş insan ve müslüman olduğunu hatırla bismilli rahmanlı sağlam bir sabah kahvaltısından sonra borsa gongu daha çalmadan işinin başına geç o gözü dönmüş sipeklerinin kulaklarını çek neler yapmaları gerektiğini hatırlat ve dosta düşmana karşı büyük İhlas holding hisselerine Allah rızası ve babanızın ruhu için sahip çık olması gereken fiyatlara taşı tesbih namazı gibi hiç olmazsa bunu ömründe bir kerecik olsun yap..Göreceksin itibarın geri gelecek Önce Allah'ın sonra insanların rızasını hatta gerek manevi gerekse maddi çok şey kazanacaksın ..İnşha Allah diyorum..Yarın neler olacak hep beraber izleyip şahit olacağız nasıl bir iş insanı olduğuna ki mahşer günü Rabbim olan Allah'a gerçekleri olduğu gibi anlatalım..Allah'ın selamı ve berketi üstünüze olsun.Amin..
    Dini imanı para olan bir kişiden çok büyük beklenti içindesiniz.ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Bu iblis holding ile ilgili, Habertürk de yapılan olumsuz haberlerin, Bastıbacak muconun organizesi değil ise, bende sakalları mı dibinden keserim....!!..

8. Kap haberine göre IHLGM bedellisine de katılırsa bak cümbüşe inşallah beklediğimiz yıllara değer ağam artık hissesine sahip çıkıyor diyebilirmiyiz

MKK tarafından 25.08.2020 tarihinde yapılan açıklamada Şirketimizin adının geçme sebebi, İhlas Yayın Holding A.Ş. nezdinde devam eden bedelli sermaye artırımına ana ortağı İhlas Holding A.Ş.'nin katılması sebebi ile sahip olduğu hisse senetlerinin rüçhan haklarının kullanımı neticesinde artması sonucunda ortaklıktaki sahiplik yüzdesinin değişmesi sebebi iledir. Haberde iddia edildiği gibi Bist üzerinden yeni bir hisse alımı değildir.

SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 303/890 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403803 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •