Sayfa 324/888 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424824 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 2,585 - 2,592 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Oxijen'im kardeşim,eyvallah,sağolasın,teşekkürler..Kendinize iyi bakın..Hayırlı akşamlar..Dilerim dediğiniz gibi güzellikler gerçekleşir..

2. Ekran Alıntısı.jpg

Kamuyu Aydınlatma Platformu DuyurusuA+ A-
    Özet Bilgi
    Özel Durumlar Tebliği'nin 12-(4). maddesi gereğince yapılan açıklama
    İlgili Şirketler
    [ANELE, ERBOS, INVEO, GEDIK, IHLAS, IHLGM, TUCLK, TCELL]
    İlgili Fonlar
    []
    Kamuyu Aydınlatma Platformu Duyurusu

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -

Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri:II, No 15.1 Sayılı Özel Durumlar Tebliği'nin 12-(4). maddesi gereğince yapılan açıklama ekte yer almaktadır.

Bu açıklamanın MKK tarafından yapılıyor olması ilgili kişilerin, Tebliğ'in 12. Maddesi kapsamındaki diğer açıklama yükümlülüklerini ve sorumluluklarını ortadan kaldırmamaktadır.

22102020 KAP Bildirim.pdf

Meşeciler hızını kesti yoksa 1.90 'a çoktan oturmuştu.
    Benim fikrim. Ytd

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Atik Yazıyı Oku
    Meşeciler hızını kesti yoksa 1.90 'a çoktan oturmuştu.
    Benim fikrim. Ytd

Baskılayıp topluyorlarmı dersiniz işin yoksa birde onları memnun et aç gözlüler ama dolandırıcı Co'ya kim yakın gelirse ya huyundan yada suyundan muhakkak etkilenip cüzdandan vazgeçtik kirli donunuda alacağım diyor..Benim fikrimde ihlas gyo Hold. el firenini çekti gibi tabii ki şimdilik diye düşünüyorum..Hayırlısı neyse öyle olsun yeterki Rabbim olan Allah ol desin hemencecik oluverirde Mücahit Ören'nin ruhu bile duymaz..ytd..

Reisim bence bu tayfanın üst düzey yöneticileri 70 krşlarda pozisyon aldı 90 kuruşlarda diğer elemanlarına ilan etti. Spek bu sefer üçe beşe bakmadan tahtayı yukarı çekerken nominalin üstünde duramıyacağına inananların malını aldı. İnen kadar binen de oldu ama eskileri dökmesi yeterli geldi galiba silkelemer üç beş kademe aşağı ve birkaç gün oluyor .
    Kap serileri yaklaşmış olmalı bence. ytd.

6. Can kardeşim,cümleten hayırlı cumalarınız olsun..Düşüncelerin,fikirlerin oldukça mantıklı olması mümkündür yani katılıyorum sizlere..Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim Atik'm..İnşha Allah hayırlı olur hakkımızda..Kendinize iyi bakın ve sağlıcakla kalın diyorum..Hayırlı akşamlarınız olsun..Allah'a emanet olun..Unutmayın seviliyorsunuz..

7.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Benden bu kadar. Allah bereket versin. Miçotakise teşekkürler. Şu ortamda %100e yakın kar benim için tatminkar. Kalan arkadaşlara da bol kazançlar dilerim. Ama takip etmeye de devam edeceğim.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    nereye gidiyosun oksijenim söyle bir gözüm de orada olsun

8.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    nereye gidiyosun oksijenim söyle bir gözüm de orada olsun
    Biraz Halkbank takılacağım Sirenim. Diplerde dolaştığını ve ederinin çok altında işlem gördüğünü düşünüyorum. Biraz incele, teknik bilginle bizi aydınlat. Bir gelecek görürsen haber edesin.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 324/888 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424824 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •